Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Афиша Ладижинська лікарня планує передати в оренду 5 квадратних метрів для розміщення буфету

Ладижинська лікарня планує передати в оренду 5 квадратних метрів для розміщення буфету

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5967_hleb.jpgЛадижинське МТМО оголосило про намір передати в оренду нерухоме майно, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Ладижин, терміном на 2 роки 11 місяців, з метою розміщення буфету, який не здійснює продаж товарів підакцизної групи В буфеті за умовами конкурсу має бути розміщений лоток з хлібобулочними виробами.

Загальна площа місця під оренду складає 5, 5 кв.м. Розмір орендної плати за перший місяць оренди буде складати 6% від нормативної грошової оцінки.

Основні умови оренди: найбільший запропонований розмір місячної орендної плати; належне утримання об’єкту оренди;
ефективне використання об’єкту оренди.

Заяви про намір взяти в оренду майно комунальної власності разом із пакетом документів приймаються протягом 10 робочих днів з дня розміщення оголошення (включаючи день опублікування), за адресою: м. Ладижин, вул. Ентузіастів, 24. Додаткова інформація по тел. 6-42-88.

У разі надходження двох і більше заяв на оренду об’єкта буде оголошений конкурс на право оренди зазначеного майна.
9 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1094 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль