Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Афиша Ладижинська лікарня планує передати в оренду 5 квадратних метрів для розміщення буфету

Ладижинська лікарня планує передати в оренду 5 квадратних метрів для розміщення буфету

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5967_hleb.jpgЛадижинське МТМО оголосило про намір передати в оренду нерухоме майно, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Ладижин, терміном на 2 роки 11 місяців, з метою розміщення буфету, який не здійснює продаж товарів підакцизної групи В буфеті за умовами конкурсу має бути розміщений лоток з хлібобулочними виробами.

Загальна площа місця під оренду складає 5, 5 кв.м. Розмір орендної плати за перший місяць оренди буде складати 6% від нормативної грошової оцінки.

Основні умови оренди: найбільший запропонований розмір місячної орендної плати; належне утримання об’єкту оренди;
ефективне використання об’єкту оренди.

Заяви про намір взяти в оренду майно комунальної власності разом із пакетом документів приймаються протягом 10 робочих днів з дня розміщення оголошення (включаючи день опублікування), за адресою: м. Ладижин, вул. Ентузіастів, 24. Додаткова інформація по тел. 6-42-88.

У разі надходження двох і більше заяв на оренду об’єкта буде оголошений конкурс на право оренди зазначеного майна.
9 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 839 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль