Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Ладижин залишається єдиним регіоном області, де не було медичної реформи

Ладижин залишається єдиним регіоном області, де не було медичної реформи

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5350_zvit.jpg
Підсумком річної роботи у галузі охорони здоров’я Ладижина стало суттєве зміцнення матеріально-технічної бази медичних закладів міста. Так, протягом звітного періоду відремонтовано здоровпункт села Губник та Лукашівський ФАП, здійснено поточний ремонт кардіологічного кабінету, клініко-діагностичної та бактеріологічної лабораторій міської лікарні, капітально відремонтовано кабінет корекції зору для дітей та офтальмологічний кабінет цього ж закладу. Загалом, за словами Валерія Коломєйцева, на покращення бази Ладижинського територіального медичного об’єднання у минулому році використано 2 млн. 453 тисячі гривень.
Водночас Ладижин залишається єдиним регіоном області, де ще не здійснено розмежування рівнів медичної допомоги, тож голова облдержадміністрації Іван Мовчан доручив відпрацювати модель подальшої роботи галузі та відшукати компромісні шляхи розв’язання цього питання.
Що стосується освіти, то протягом минулого року на ремонтні роботи у навчальних закладах міста використано 901 тис. гривень. Як повідомив очільник Ладижина, упродовж 2013 року проведено капітальні ремонти внутрішніх вбиралень у 3 школах та облаштовано санвузол в Лукашівському НВК, замінено 101 вікно у дошкільних та загальноосвітніх закладах міста, виготовлено проектно-кошторисну документацію на реорганізацію ЗОШ № 1 у навчально-виховний комплекс. Крім того, рішенням міської ради прийнято до комунальної власності дитячі садки «Дзвіночок» та «Джерельце» Ладижинської ТЕС, що дасть можливість забезпечити дошкільною освітою ще 380 дітей.
Інформуючи про результати роботи у галузі культури, Валерій Коломєйцев повідомив, що минулоріч здійснено поточний ремонт Лукашівського сільського клубу, а також капітально відремонтовано дискотечну залу, вестибюль та кімнати для гурткової роботи у міському будинку культури»Лада».
На виконання доручень у сфері екології, проведено обвалування міського сміттєзвалища, розроблено схеми санітарної очистки міста Ладижин та сіл Лукашівка і Губник, запроваджено роздільне збирання твердих побутових відходів на території міста. Більше того, керівництвом Ладижина заплановано будівництво сміттєпереробного комплексу потужністю 500 кілограм на годину.
Якщо ж вести мову про благоустрій міста, то протягом року відремонтовано 2 тис. 700 м2 дорожнього покриття, проведено 1км 93 м ліній освітлення, модернізовано 140 та введено в дію 12 нових світлоточок.
Тривають роботи і щодо житлового будівництва. Так, у рамках програми «Доступне житло» зводиться 24-квартирний будинок у місті Ладижин, будівельна готовність якого становить на сьогодні 40 %. Крім того, як повідомив Валерій Коломєйцев, у 2013 році підприємством «Миронівський хлібопродукт» завершено будівництво і введено в експлуатацію 180-квартирний будинок, житло в якому мешканці міста отримали безкоштовно.
Інформував керівник Ладижина і про створення центру надання адміністративних послуг: на його облаштування використано кошти у сумі 166 тисяч гривень, і нині там надається 49 видів адміністративних послуг.
Підсумовуючи роботу зібрання, голова облдержадміністрації Іван Мовчан наголосив: за результатами минулого року Вінниччина має серйозні напрацювання, та це лише фундамент для подальшої роботи владної команди області. «Розвиток соціальної інфраструктури територій залишається пріоритетом для обласної влади. І поряд з уже визначеними завданнями у поточному році ми працюватимемо також над ремонтом доріг, облаштуванням водогонів та розвитком спортивної інфраструктури», - зазначив Іван Мовчан. А також підкреслив, що ініціативність громад та солідарна відповідальність керівників усіх рівнів здатні забезпечити системний розвиток кожної території Вінницького регіону.
7 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 732 Коментарів: 1
Написав: Вася 7.02.2014 - 23:00
Ладижанам треба ділитись досвідом - як вони в себе не допустили розвали галузі охорони злоровя

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль