Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Ладижин і ще три міста області будуть розвивати канадський проект

Ладижин і ще три міста області будуть розвивати канадський проект

9860_21552.jpg (99.37 Kb)У чотирьох містах Вінниччини Уряд Канади впроваджуватиме проект «Партнерство для розвитку міст».

Як повідомляє прес-служба ОДА, до 2020 року Вінниця, Жмеринка, Хмільник та Ладижин стануть партнерами Федерації канадських муніципалітетів в рамках реалізації програми «Партнерство для розвитку міст». Для впровадження проекту ПРОМІС, саме ці чотири міста обласного значення Вінниччини Уряд Канади обрав переможцями. Меморандум про встановлення партнерських стосунків буде підписано у грудні 2015 року. Про це 27 листопада під час робочої зустрічі домовилися представники обласної влади та проекту ПРОМІС.

Сторони заявили, що основний фокус проекту буде зосереджений на трьох напрямках співпраці. А саме: запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості й ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування, створення сприятливого середовища для розвитку малого і середнього бізнесу, а також підтримка процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому та регіональному рівнях.

– Важливим напрямком діяльності проекту ПРОМІС є впровадження заходів, спрямованих на забезпечення екологічної безпеки, охорони довкілля. Тобто коли ми визначаємо економічні пріоритети, ми зразу повинні узгоджувати з екологічними. Економіка має розвиватися, однак при цьому не повинна страждати екологія. І один із інструментів, який ми використовуємо задля цієї мети, – екологічна оцінка. Усі ініціативи Проекту ПРОМІС буде проаналізовано на предмет того, чи матимуть вони негативний вплив на довкілля, яким чином його обмежити та максимізувати можливий позитивний вплив на оточуюче середовище, – зауважив експерт Проекту з питань охорони довкілля Даг Хікман (Канада).

Канадський експерт також додав, що важливим аспектом роботи в екологічному напрямку є демократичне врядування. Тому всі проекти, які буде розроблено у ході співпраці, обговорюватимуться та узгоджуватимуться з громадськістю.

Наразі керівництво облдержадміністрації підняло перед канадцями питання щодо вирішення проблеми Джуринського отрутомогильника, що у Шаргородському районі. Там наразі знаходиться 2100 тонн небезпечних відходів. Через брак фінансування роботи з ліквідації сховища високотоксичних відходів там не проводяться. Представники Канади пообіцяли розглянути дане питання.

Проект «Партнерство для розвитку міст», окрім Вінницького регіону, реалізовуватиметься у Запорізькій, Івано-Франківській та Полтавській областях.
30 листопада 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 472 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль