Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Ладижин і ще три міста області будуть розвивати канадський проект

Ладижин і ще три міста області будуть розвивати канадський проект

9860_21552.jpg (99.37 Kb)У чотирьох містах Вінниччини Уряд Канади впроваджуватиме проект «Партнерство для розвитку міст».

Як повідомляє прес-служба ОДА, до 2020 року Вінниця, Жмеринка, Хмільник та Ладижин стануть партнерами Федерації канадських муніципалітетів в рамках реалізації програми «Партнерство для розвитку міст». Для впровадження проекту ПРОМІС, саме ці чотири міста обласного значення Вінниччини Уряд Канади обрав переможцями. Меморандум про встановлення партнерських стосунків буде підписано у грудні 2015 року. Про це 27 листопада під час робочої зустрічі домовилися представники обласної влади та проекту ПРОМІС.

Сторони заявили, що основний фокус проекту буде зосереджений на трьох напрямках співпраці. А саме: запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості й ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування, створення сприятливого середовища для розвитку малого і середнього бізнесу, а також підтримка процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому та регіональному рівнях.

– Важливим напрямком діяльності проекту ПРОМІС є впровадження заходів, спрямованих на забезпечення екологічної безпеки, охорони довкілля. Тобто коли ми визначаємо економічні пріоритети, ми зразу повинні узгоджувати з екологічними. Економіка має розвиватися, однак при цьому не повинна страждати екологія. І один із інструментів, який ми використовуємо задля цієї мети, – екологічна оцінка. Усі ініціативи Проекту ПРОМІС буде проаналізовано на предмет того, чи матимуть вони негативний вплив на довкілля, яким чином його обмежити та максимізувати можливий позитивний вплив на оточуюче середовище, – зауважив експерт Проекту з питань охорони довкілля Даг Хікман (Канада).

Канадський експерт також додав, що важливим аспектом роботи в екологічному напрямку є демократичне врядування. Тому всі проекти, які буде розроблено у ході співпраці, обговорюватимуться та узгоджуватимуться з громадськістю.

Наразі керівництво облдержадміністрації підняло перед канадцями питання щодо вирішення проблеми Джуринського отрутомогильника, що у Шаргородському районі. Там наразі знаходиться 2100 тонн небезпечних відходів. Через брак фінансування роботи з ліквідації сховища високотоксичних відходів там не проводяться. Представники Канади пообіцяли розглянути дане питання.

Проект «Партнерство для розвитку міст», окрім Вінницького регіону, реалізовуватиметься у Запорізькій, Івано-Франківській та Полтавській областях.
30 листопада 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 488 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль