Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Ладижин і ще три міста області будуть розвивати канадський проект

Ладижин і ще три міста області будуть розвивати канадський проект

9860_21552.jpg (99.37 Kb)У чотирьох містах Вінниччини Уряд Канади впроваджуватиме проект «Партнерство для розвитку міст».

Як повідомляє прес-служба ОДА, до 2020 року Вінниця, Жмеринка, Хмільник та Ладижин стануть партнерами Федерації канадських муніципалітетів в рамках реалізації програми «Партнерство для розвитку міст». Для впровадження проекту ПРОМІС, саме ці чотири міста обласного значення Вінниччини Уряд Канади обрав переможцями. Меморандум про встановлення партнерських стосунків буде підписано у грудні 2015 року. Про це 27 листопада під час робочої зустрічі домовилися представники обласної влади та проекту ПРОМІС.

Сторони заявили, що основний фокус проекту буде зосереджений на трьох напрямках співпраці. А саме: запровадження моделі «відкритого уряду» та забезпечення прозорості й ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування, створення сприятливого середовища для розвитку малого і середнього бізнесу, а також підтримка процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому та регіональному рівнях.

– Важливим напрямком діяльності проекту ПРОМІС є впровадження заходів, спрямованих на забезпечення екологічної безпеки, охорони довкілля. Тобто коли ми визначаємо економічні пріоритети, ми зразу повинні узгоджувати з екологічними. Економіка має розвиватися, однак при цьому не повинна страждати екологія. І один із інструментів, який ми використовуємо задля цієї мети, – екологічна оцінка. Усі ініціативи Проекту ПРОМІС буде проаналізовано на предмет того, чи матимуть вони негативний вплив на довкілля, яким чином його обмежити та максимізувати можливий позитивний вплив на оточуюче середовище, – зауважив експерт Проекту з питань охорони довкілля Даг Хікман (Канада).

Канадський експерт також додав, що важливим аспектом роботи в екологічному напрямку є демократичне врядування. Тому всі проекти, які буде розроблено у ході співпраці, обговорюватимуться та узгоджуватимуться з громадськістю.

Наразі керівництво облдержадміністрації підняло перед канадцями питання щодо вирішення проблеми Джуринського отрутомогильника, що у Шаргородському районі. Там наразі знаходиться 2100 тонн небезпечних відходів. Через брак фінансування роботи з ліквідації сховища високотоксичних відходів там не проводяться. Представники Канади пообіцяли розглянути дане питання.

Проект «Партнерство для розвитку міст», окрім Вінницького регіону, реалізовуватиметься у Запорізькій, Івано-Франківській та Полтавській областях.
30 листопада 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 477 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль