Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Спорт Кращих спортсменів Ладижина привітали почесними грамотами та цінними подарунками

Кращих спортсменів Ладижина привітали почесними грамотами та цінними подарунками

11 вересня в сесійній залі Ладижинської міської ради відбулось урочисте привітання кращих працівників галузі фізичної культури і спорту міста, тренерів, вчителів фізичної культури, спортсменів, ветеранів спорту та організаторів фізкультурно-спортивного руху міста. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Олександр Ткачук. Пан Ткачук підсумував роботу галузі спорту за 8 місяців 2015 року та назвав всі здобутки наших спортсменів на міжнародній та Всеукраїнській аренах.

Після вітання, за спортивні досягнення та з нагоди Дня фізичної культури і спорту, майстрів спорту з веслування академічного Ростислава Джигирея та Андрія Черкашина і кандидатів у майстри спорту з боротьби самбо Світлану Богач і з пара-тхеквондо ВТФ Антона Швеця було нагороджено почесними грамотами міської ради та преміями з фонду міського голови Валерія Коломєйцева.

Крім того, було вручено 77 цінних подарунки кращим тренерам, фахівцям галузі, ветеранам спорту та спортсменам, які вибороли призові місця на обласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях за рахунок коштів міського бюджету.

41_s1.jpg (242.54 Kb)0719_s2.jpg (214.38 Kb)5137_s3.jpg (238.65 Kb)
16 вересня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 553 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль