Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, RSS-Ladyjin Комунальники Ладижина виходять на полювання

Комунальники Ладижина виходять на полювання

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7130_blok.jpeg
Найближчими днями комунальники Ладижина почнуть блокувати колеса автівок, які стоять у недозволених місцях, повідомляє газета «Нове місто».
- Ми вже неодноразово зверталися до ладижинців із проханням не ставити машини на газонах. Але дехто з них заперечує: «Де ви бачили газон, адже тут немає трави». А як же вона виросте, коли по ній щодня їздять? – каже заступник міського голови Олександр Олійник. – Блокуватимуть і ті автівки, які залишають під будинками на пішохідних доріжках. Окрім того, що це створює незручності для мешканців, то ще й заважає двірникам підмітати тротуари. Отже, велике прохання до людей, щоб вони ставилися до праці комунальників із розумінням і знали, що будуть встановлювати блокіратор на колеса автівок, які паркують у недозволених місцях. І щоб це потім не було для їхніх власників несподіванкою.
На порушників громадські інспектори та працівники ДАІ оформлятимуть протоколи. Штрафи передбачаються від 340 до 1360 гривень. Запрошуємо до співпраці членів міської самооборони.

О.Олійник нагадав ладижинцям, що у місті є комунальна стоянка, яка знаходиться по вул.Наконечного, біля заводу залізобетонних конструкцій. Плата за користування нею складає 6,93 грн. за добу.

Нагадаємо, що блокувати колеса машин комунальники розпочали ще у квітні 2012 року, закупивши блокуючих пристроїв на 10 тисяч гривень.
А вже у червні, того ж таки 2012 року, екс-мер Ладижина Валерій Коломєйцев пообіцяв визначитись із ділянками в центрі міста, де будуть організовані безкоштовні парковки.
- Нині в Ладижині в центрі міста, навпроти приміщення міської ради виросли дві великих дев’ятиповерхівки, де також очікується напружена ситуація із паркуванням автівок. Тому влада планує вже зараз, до заселення другої дев’ятиповерхівки визначитись із ділянками в центрі міста, де будуть організовані безкоштовні парковки, - розповів Валерій Коломєйцев.
Міський голова свою обіцянку виконав влаштувавши позаду рябівської 9-поверхівки стоянку для автотранспорту тільки для службового користування!!!
Простим смертним було рекомендовано після отримання погодження і оформлення відповідних документів розширювати або облаштувати нову стоянку біля свого будинку власним коштом.
Скільки стоянок облаштували для себе жителі Ладижина невідомо. Ясно одне – проблема з паркуванням машин стоїть у нашому місті дуже гостро. А влада, яка палець об палець не вдарила щоб допомогти містянам вирішити проблему, почне наказувати людей та спустошувати їх гаманці.
Отже, ви ще не облаштували біля свого будинку стоянку? Тоді комунальники йдуть до вас!
14 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 491 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль