Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Коли влада Ладижина зверне увагу на ладижинську лікарню

Коли влада Ладижина зверне увагу на ладижинську лікарню

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/8424_nv55.jpeg В Ладижинському МТМО станом на лютий цього року залишаються вакантними 24 посади.

Про це нас повідомив Володимир Катеринич, голова громадської організації «Народний центр екологічного контролю з посиланням на головного лікаря Дмитра Альчука.

Виявляється, що рівень забезпеченості лікарями в нашій лікарні складає 100% серед молодших медичних сестер. Медичними сестрами лікарня укомплектована на 99%.

Складна ситуація залишається з лікарями, рівень забезпеченості якими складає 92%. Серед вакантних посад присутня також посада ЛОРа, проблему з яким вже кілька років не може вирішити влада міста Ладижин на чолі з міським головою Валерієм Коломєйцевим.

Якщо врахувати, що середній вік лікарського складу лікарні складає 45-50 років, то ситуація взагалі виглядає не такою оптимістичною, адже більшість лікарів перед пенсійного або пенсійного віку.

Залишається сподіватись, що місцева влада Ладижина з Валерієм Коломєйцевим та керівництво лікарні зрозуміють існуючу проблему і доки не пізно почнуть її вирішувати, адже може так статись, що в лікарні одного дня не буде до кого звернутись за медичною допомогою.
23 лютий 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 629 Коментарів: 1
Написав: lomov 24.02.2015 - 09:34
Думаю, що ця проблема не буде вирішена, адже над нею необхідно працювати, а це не ножниці підносити і створювати собі лже імідж.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль