Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Коли влада Ладижина зверне увагу на ладижинську лікарню

Коли влада Ладижина зверне увагу на ладижинську лікарню

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/8424_nv55.jpeg В Ладижинському МТМО станом на лютий цього року залишаються вакантними 24 посади.

Про це нас повідомив Володимир Катеринич, голова громадської організації «Народний центр екологічного контролю з посиланням на головного лікаря Дмитра Альчука.

Виявляється, що рівень забезпеченості лікарями в нашій лікарні складає 100% серед молодших медичних сестер. Медичними сестрами лікарня укомплектована на 99%.

Складна ситуація залишається з лікарями, рівень забезпеченості якими складає 92%. Серед вакантних посад присутня також посада ЛОРа, проблему з яким вже кілька років не може вирішити влада міста Ладижин на чолі з міським головою Валерієм Коломєйцевим.

Якщо врахувати, що середній вік лікарського складу лікарні складає 45-50 років, то ситуація взагалі виглядає не такою оптимістичною, адже більшість лікарів перед пенсійного або пенсійного віку.

Залишається сподіватись, що місцева влада Ладижина з Валерієм Коломєйцевим та керівництво лікарні зрозуміють існуючу проблему і доки не пізно почнуть її вирішувати, адже може так статись, що в лікарні одного дня не буде до кого звернутись за медичною допомогою.
23 лютий 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 570 Коментарів: 1
Написав: lomov 24.02.2015 - 09:34
Думаю, що ця проблема не буде вирішена, адже над нею необхідно працювати, а це не ножниці підносити і створювати собі лже імідж.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль