Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Коли влада Ладижина зверне увагу на ладижинську лікарню

Коли влада Ладижина зверне увагу на ладижинську лікарню

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/8424_nv55.jpeg В Ладижинському МТМО станом на лютий цього року залишаються вакантними 24 посади.

Про це нас повідомив Володимир Катеринич, голова громадської організації «Народний центр екологічного контролю з посиланням на головного лікаря Дмитра Альчука.

Виявляється, що рівень забезпеченості лікарями в нашій лікарні складає 100% серед молодших медичних сестер. Медичними сестрами лікарня укомплектована на 99%.

Складна ситуація залишається з лікарями, рівень забезпеченості якими складає 92%. Серед вакантних посад присутня також посада ЛОРа, проблему з яким вже кілька років не може вирішити влада міста Ладижин на чолі з міським головою Валерієм Коломєйцевим.

Якщо врахувати, що середній вік лікарського складу лікарні складає 45-50 років, то ситуація взагалі виглядає не такою оптимістичною, адже більшість лікарів перед пенсійного або пенсійного віку.

Залишається сподіватись, що місцева влада Ладижина з Валерієм Коломєйцевим та керівництво лікарні зрозуміють існуючу проблему і доки не пізно почнуть її вирішувати, адже може так статись, що в лікарні одного дня не буде до кого звернутись за медичною допомогою.
23 лютий 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 632 Коментарів: 1
Написав: lomov 24.02.2015 - 09:34
Думаю, що ця проблема не буде вирішена, адже над нею необхідно працювати, а це не ножниці підносити і створювати собі лже імідж.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль