Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Хто возитиме сміття в Ладижині визначить конкурс

Хто возитиме сміття в Ладижині визначить конкурс

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4685_mus.jpg

Виконком Ладижинської міськради своїм рішенням № 319 від 22 жовтня 2014 року оголосив конкурс на визначення виконавця послуг зi збирання та перевезення твердих побутових вiдходiв з населених пунктів, що розташовані на території Ладижинської міської ради. Про це йдеться на офіційному сайті держустанови.
Виконавець повинен буде забезпечити вивезення та розміщення побутових відходів на полігоні ТПВ м. Ладижин. Головною умовою є виконання даних послуг на відповідному рівні та з найменшою вартістю їх надання.
Конкурс відбудеться 12 грудня 2014 року об 11.00 за адресою: м. Ладижин, вул. П. Кравчика буд. 4, кабінет №5.
Конкурсні заявки приймаються до 15 год. 08 грудня 2014 року за адресою: м. Ладижин вул. П.Кравчика 4, каб. №15. Ознайомитися з умовами конкурсу можна за телефоном (04343)6-14-43.
11 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 347 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль