Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Хто возитиме сміття в Ладижині визначить конкурс

Хто возитиме сміття в Ладижині визначить конкурс

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4685_mus.jpg

Виконком Ладижинської міськради своїм рішенням № 319 від 22 жовтня 2014 року оголосив конкурс на визначення виконавця послуг зi збирання та перевезення твердих побутових вiдходiв з населених пунктів, що розташовані на території Ладижинської міської ради. Про це йдеться на офіційному сайті держустанови.
Виконавець повинен буде забезпечити вивезення та розміщення побутових відходів на полігоні ТПВ м. Ладижин. Головною умовою є виконання даних послуг на відповідному рівні та з найменшою вартістю їх надання.
Конкурс відбудеться 12 грудня 2014 року об 11.00 за адресою: м. Ладижин, вул. П. Кравчика буд. 4, кабінет №5.
Конкурсні заявки приймаються до 15 год. 08 грудня 2014 року за адресою: м. Ладижин вул. П.Кравчика 4, каб. №15. Ознайомитися з умовами конкурсу можна за телефоном (04343)6-14-43.
11 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 410 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль