Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Хто возитиме сміття в Ладижині визначить конкурс

Хто возитиме сміття в Ладижині визначить конкурс

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4685_mus.jpg

Виконком Ладижинської міськради своїм рішенням № 319 від 22 жовтня 2014 року оголосив конкурс на визначення виконавця послуг зi збирання та перевезення твердих побутових вiдходiв з населених пунктів, що розташовані на території Ладижинської міської ради. Про це йдеться на офіційному сайті держустанови.
Виконавець повинен буде забезпечити вивезення та розміщення побутових відходів на полігоні ТПВ м. Ладижин. Головною умовою є виконання даних послуг на відповідному рівні та з найменшою вартістю їх надання.
Конкурс відбудеться 12 грудня 2014 року об 11.00 за адресою: м. Ладижин, вул. П. Кравчика буд. 4, кабінет №5.
Конкурсні заявки приймаються до 15 год. 08 грудня 2014 року за адресою: м. Ладижин вул. П.Кравчика 4, каб. №15. Ознайомитися з умовами конкурсу можна за телефоном (04343)6-14-43.
11 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 396 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль