Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ-5 Хто обслуговуватиме губницькі багатоповерхівки?

Хто обслуговуватиме губницькі багатоповерхівки?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7825_img_0272.jpg

Як ми вже повідомляли, під час чергової 36 сесії Ладижинської міської ради міський голова Валерій Коломєйцев дозволив депутатам себе критикувати і навіть вніс питання критики міської влади до порядку денного сесії.

Тож, користуючись нагодою, депутат Ладижинської міської ради Валентина Комишна вирішила підняти наболіле питання селища Губник, а вірніше двох його будинків, які маже одинадцять років висять у воздусі через те, що виконком не приймає акт приймання-передачі будинків у комунальну власність. (До речі, з навісними фасадними системами з вентиляцією можна ознайомитись на сайті Scanroc и Marmaroc в Днепропетровске. Такі фасади забезбечують шомо- та теплоізоляцію та сучасний зовнішній вигляд)

Як розповіла Валентина Комишна, у 2003 році рішенням 16 сесії депутати надали згоду на безкоштовну передачу будинків № 10 та 11 селища Губник, які перебувають на балансі Ладижинського ВК – 39, у комунальну власність Ладижинської територіальної громади на баланс МКП «Добробут». Але й досі зазначені будинки не стоять на балансі жодного комунального підприємства.

Як зізнався міський голова, він вже не пам’ятає за що він та депутати голосували у 2003 році, тому попросив прояснити ситуацію свого заступника Олександра Олійника.

- Якщо я знаю, що ці будинки не числяться на балансі комунальних підприємств то я знаю це від тих людей, які займаються цією проблемою, - сказав Валерій Коломєйцев.

Як розповів Олександр Олійник, будинки не були досі поставлені на баланс комунального підприємства по причині відсутності акту виконкому о прийомі-передачі будинків. А спеціалісти не підписують акти у зв’язку з низкою питань до балансоутримувача та незадовільного стану самих будинків.

Валентині Комишній пояснили, що попередній балансоутримувач не має коштів на ремонт та усунення існуючих недоліків. У той же час Ладижинська міська рада невзмозі ремонтувати будинки власним коштом. У зв’язку з цим рішення міськради щодо передачі будинків на баланс «Добробуту» виконано бути не може, принаймні до того моменту поки не з’являться гроші на ремонт.

Отже, вирішити проблему добробуту губничан цього дня не вдалося, втім, як і 11 років тому.
28 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 516 Коментарів: 1
Написав: nina 28.12.2014 - 23:31
А куди ж йшла платня за комунальні послуги? Може в ти 25 мільйонів?, які поцупив Добробут?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль