Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ-5 Хто обслуговуватиме губницькі багатоповерхівки?

Хто обслуговуватиме губницькі багатоповерхівки?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7825_img_0272.jpg

Як ми вже повідомляли, під час чергової 36 сесії Ладижинської міської ради міський голова Валерій Коломєйцев дозволив депутатам себе критикувати і навіть вніс питання критики міської влади до порядку денного сесії.

Тож, користуючись нагодою, депутат Ладижинської міської ради Валентина Комишна вирішила підняти наболіле питання селища Губник, а вірніше двох його будинків, які маже одинадцять років висять у воздусі через те, що виконком не приймає акт приймання-передачі будинків у комунальну власність. (До речі, з навісними фасадними системами з вентиляцією можна ознайомитись на сайті Scanroc и Marmaroc в Днепропетровске. Такі фасади забезбечують шомо- та теплоізоляцію та сучасний зовнішній вигляд)

Як розповіла Валентина Комишна, у 2003 році рішенням 16 сесії депутати надали згоду на безкоштовну передачу будинків № 10 та 11 селища Губник, які перебувають на балансі Ладижинського ВК – 39, у комунальну власність Ладижинської територіальної громади на баланс МКП «Добробут». Але й досі зазначені будинки не стоять на балансі жодного комунального підприємства.

Як зізнався міський голова, він вже не пам’ятає за що він та депутати голосували у 2003 році, тому попросив прояснити ситуацію свого заступника Олександра Олійника.

- Якщо я знаю, що ці будинки не числяться на балансі комунальних підприємств то я знаю це від тих людей, які займаються цією проблемою, - сказав Валерій Коломєйцев.

Як розповів Олександр Олійник, будинки не були досі поставлені на баланс комунального підприємства по причині відсутності акту виконкому о прийомі-передачі будинків. А спеціалісти не підписують акти у зв’язку з низкою питань до балансоутримувача та незадовільного стану самих будинків.

Валентині Комишній пояснили, що попередній балансоутримувач не має коштів на ремонт та усунення існуючих недоліків. У той же час Ладижинська міська рада невзмозі ремонтувати будинки власним коштом. У зв’язку з цим рішення міськради щодо передачі будинків на баланс «Добробуту» виконано бути не може, принаймні до того моменту поки не з’являться гроші на ремонт.

Отже, вирішити проблему добробуту губничан цього дня не вдалося, втім, як і 11 років тому.
28 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 525 Коментарів: 1
Написав: nina 28.12.2014 - 23:31
А куди ж йшла платня за комунальні послуги? Може в ти 25 мільйонів?, які поцупив Добробут?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль