Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ-5 Дітей з малозабезпечених сімей позбавлять пільг на безоплатне харчування в навчальних закладах Ладижина

Дітей з малозабезпечених сімей позбавлять пільг на безоплатне харчування в навчальних закладах Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/29585883.jpgПісля того, як центральна влада ліквідувала чорнобильські зони, виконавчий комітет Ладижинської міської ради кожного року в січні місяці вже традиційно приймає рішення про організацію харчування в навчальних закладах міста Ладижин на цілий рік, - встановлює плату за харчування та надає пільги окремим категоріям на харчування.

Схоже, що цього року пільг на безоплатне харчування будуть позбавлені діти з малозабезпечених сімей, які отримують відповідну державну допомогу, яких не включили в перелік категорій, які звільнені від плати за харчування, хоча минулого року ці діти мали пільги на харчування.

Цього року безоплатне одноразове харчування в школах міста будуть мати: учні 1—4 класів та учні 5-11 класів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також виконком, як і минулого року, планує звільнити від батьківської плати за харчування учнів 5 – 11 класів таких категорій: дітей із сімей загиблих (померлих) ветеранів війни – 100%; дітей із сімей учасників бойових дій, статус яких визначено чинним законодавством (мають відповідне посвідчення учасника бойових дій)– 100 %;дітей із сімей вимушених переселенців із Донецької та Луганської областей, АР Крим – 100 %.

Плата за харчування в дитячих садочках міста складе 60% від вартості харчування на день. Будуть звільнені від батьківської плати за харчування у дошкільних навчальних закладах міста діти з сімей загиблих (померлих) ветеранів війни. Буде зменшено на 50% батьківську плату для дітей із сімей учасників бойових дій, статус яких визначено чинним законодавством (мають посвідчення учасника бойових дій ).

Вартість харчування учнів загальноосвітніх шкіл, навчально-виховних комплексів міста буде становити 12.70 грн. на одну дитину в день, в дитячих садочках: до 3 (трьох) років – до 17 грн., в оздоровчий період – до 18 грн; з 3 (трьох) до 6(7)(шести /семи) років - до 20 грн., в оздоровчий період – до 21 грн..
22 січень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 522 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль