Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ-5 Дітей з малозабезпечених сімей позбавлять пільг на безоплатне харчування в навчальних закладах Ладижина

Дітей з малозабезпечених сімей позбавлять пільг на безоплатне харчування в навчальних закладах Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/29585883.jpgПісля того, як центральна влада ліквідувала чорнобильські зони, виконавчий комітет Ладижинської міської ради кожного року в січні місяці вже традиційно приймає рішення про організацію харчування в навчальних закладах міста Ладижин на цілий рік, - встановлює плату за харчування та надає пільги окремим категоріям на харчування.

Схоже, що цього року пільг на безоплатне харчування будуть позбавлені діти з малозабезпечених сімей, які отримують відповідну державну допомогу, яких не включили в перелік категорій, які звільнені від плати за харчування, хоча минулого року ці діти мали пільги на харчування.

Цього року безоплатне одноразове харчування в школах міста будуть мати: учні 1—4 класів та учні 5-11 класів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також виконком, як і минулого року, планує звільнити від батьківської плати за харчування учнів 5 – 11 класів таких категорій: дітей із сімей загиблих (померлих) ветеранів війни – 100%; дітей із сімей учасників бойових дій, статус яких визначено чинним законодавством (мають відповідне посвідчення учасника бойових дій)– 100 %;дітей із сімей вимушених переселенців із Донецької та Луганської областей, АР Крим – 100 %.

Плата за харчування в дитячих садочках міста складе 60% від вартості харчування на день. Будуть звільнені від батьківської плати за харчування у дошкільних навчальних закладах міста діти з сімей загиблих (померлих) ветеранів війни. Буде зменшено на 50% батьківську плату для дітей із сімей учасників бойових дій, статус яких визначено чинним законодавством (мають посвідчення учасника бойових дій ).

Вартість харчування учнів загальноосвітніх шкіл, навчально-виховних комплексів міста буде становити 12.70 грн. на одну дитину в день, в дитячих садочках: до 3 (трьох) років – до 17 грн., в оздоровчий період – до 18 грн; з 3 (трьох) до 6(7)(шести /семи) років - до 20 грн., в оздоровчий період – до 21 грн..
22 січень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 546 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль