Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ-5 Депутати одноголосно списали Ладжитлосервісу майна на суму майже в 200 тисяч гривень

Депутати одноголосно списали Ладжитлосервісу майна на суму майже в 200 тисяч гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/d9d09cedcdb191879eaaf2af390645cf.pngДепутати одноголосно підтримали списання основних засобів, які знаходились на балансі комунального підприємства «Ладжитлосервіс» розглянувши при цьому акти списання.

Всього було списано майна на суму 193 тисячі гривень по двом додаткам, перший на суму 160 тисяч гривень, другий на суму 32 тисячі гривень.

Крім обладнання ( лічильники, терморегулятори та інші), більшість списаного майна складали зелені насадження. Наприклад, депутати списали 1400 тюльпанів, 12 кленів, 13 туй, 19 троянд, 340 нарцисів, 180 геоцинтів, 12 ялинок, 24 берези, 26 сосен, 40 кущів троянди виткої, 30 кущів самшиту та більше двох тисяч старих кущів, що знаходились біля будинків 12, 17 та 37.
5 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1435 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль