Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ-5 Депутати на наступній сесії мають списати дерев та кущів на суму майже в 100 тисяч гривень

Депутати на наступній сесії мають списати дерев та кущів на суму майже в 100 тисяч гривень

На чергову сесію Ладижинської міської ради буде внесено питання про погодження списання комунальному підприємству «Ладижинський ККП» (комунгосп) основних засобів.

Як не дивно, мова іде про дерева та кущі, які висаджені в місті. Таких дерев, які депутати мають списати, виявилось 62, що були висаджені комунальниками з 2009 по 2014 роки.

Загальна вартість дерев, що депутати спишуть, складає 92, 81 тисяч гривень.
Які ж причини списання такої кількості дерев?

Основними причинами списання є механічне пошкодження, усихання у зв’язку з хворобою, несприятливими погодними умовами та механічним пошкодженням.

Жодне дерево чи кущ не списано у зв’язку з крадіжкою, хоча про крадіжки дерев та кущів в місті в комунальних ЗМІ влада повідомляла неодноразово.

Передбачається, що всі інші дерева та кущі, посаджені в період з 2009 по 2015 роки, знаходяться на своєму місці і їх можна перевірити в любий момент.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1979_image003.jpg
25 грудня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1809 Коментарів: 1
Написав: pash 26.12.2015 - 17:52
У совкові часи крадії соц.майна користувались такими поняттями-усушка,утруска і "естественная убиль" і таким чином наживали величезні гроші.Але у той час хоч трохи працювала службі "ОБХСС"...А зараз все можна списати на погоду і негоду...Саме для цього задуманий був задуманий данний проект...Пора Нептуну,сінокосів водоростей і чистки русел пройшли безкарно. Тепер інша корупційна схема-створення комунальних підприємств...Фантазій нашій "владі" не бракує!!!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль