Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ 3, Електронна вляда Декларація міського голови Ладижина: три автомобілі, три карабіни, рахунки в банках, золоте кольє…

Декларація міського голови Ладижина: три автомобілі, три карабіни, рахунки в банках, золоте кольє…

2587_1459327563_8.jpg (51.33 Kb)В Україні на сьогодні тривають широкі дискусії з приводу електронного декларування своїх статків чиновниками та депутатами. Наш ресурс також вирішив перевірити хто саме з ладижинських чиновників вже задекларував свої статки та подав електронну декларацію. Першим це зробив міський голова міста Ладижин Валерій Коломєйцев.

До членів сім’ї Валерія Коломєйцева згідно декларації належить Коломєйцева Галина Василівна.

За минулий рік міський голова Ладижина отримав дохід у формі заробітної плати в сумі 135081 грн., пенсії – 79706 грн., тобто його середня заробітна плата складає 11, 2 тис. грн., пенсія – 6, 6 тис. грн. Галина Коломєйцева отримала дохід у формі пенсії в розмірі 42304 грн.

Серед нерухомості, якою володіє Валерій Коломєйцев, є житловий будинок площею 318 кв.м.(набуто у власність в 1997 році), земельна ділянка площею 1845 кв.м.(набуто у власність в 1995 році) і гараж площею 153, 9 кв.м., який набуто у власність в 2006 році.

У власності Валерія Коломєйцева три автомобілі. Це Волга 1958 року випуску, Чайка 1983 р.в. і Тойота ( А6). Волгу Валерій Коломєйцев придбав в 2010 році, Чайку в 2012 році і Тойоту в 2007 році.

На гривневому рахунку мера Ладижина знаходиться 1, 4 мільйона гривень, на валютному 39 тис. доларів. Галина Коломєйцева має два рахунки, - на 180 тис. грн. і 54 тис. грн. відповідно.

Серед коштовностей та дорогих речей, вартість якого перевищує 100 мінімальних заробітних плат (121, 8 тис. грн.. на 1 січня 2015 року), у Валерія Коломєйцева є три мисливських карабіни, - Прехтель і Блазер ( Німеччина) та БАТ (США). У Галини Коломєйцевої у власності є кольє з білого золота з діамантами.

Немає у Валерія Коломєйцева та його дружини жодних корпоративних прав, він не є засновником жодних підприємств та організацій, не було в нього також фінансових зобов’язань (кредити, позики) та видатків і правочинів в минулому році більших за 50 мінімальних заробітних плат.

Як відомо, міський голова перебуває з 2001 року на службі в органах місцевого самоврядування, а тому не мав права займатись бізнесом та отримувати комерційний дохід, тобто можна сказати, що він жив на одну зарплату та пенсію останніх 15 років. Сподіваємось, що Валерій Коломєйцев зможе пояснити джерело походження своїх доходів та майна, яке було задекларовано в декларації, - рахунки в банках, мисливські карабіни, автомобілі...
28 жовтня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1705 Коментарів: 3
Написав: ВЛАДИЖИН 28.10.2016 - 16:38
не поснити, а пояснити (опічатка)

А його хтось запитував?
Написав: nina 29.10.2016 - 07:07
Чи всім мед.сестрам ладижинського ТМО, які пішли на пенсію, ладижинський пенсійний фонд призначив такі пенсії, як Коломєйцевій Галині Василівні? Бо всім відомо, що Галина Василівна працювала в нашій лікарні мед.сестрою. Яка ж в неї була заробітня плата?
Написав: pash 29.10.2016 - 16:27
А тепер шановні почитайте попередні декларації нашого мера....А кому ж належать "Ковчеги" ,заправка газу і т і т.п. АК влада у нашому з місті знову ж меру і нашому краю= читай його \мера\ краю

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль