Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ 3, Електронна вляда Декларація міського голови Ладижина: три автомобілі, три карабіни, рахунки в банках, золоте кольє…

Декларація міського голови Ладижина: три автомобілі, три карабіни, рахунки в банках, золоте кольє…

2587_1459327563_8.jpg (51.33 Kb)В Україні на сьогодні тривають широкі дискусії з приводу електронного декларування своїх статків чиновниками та депутатами. Наш ресурс також вирішив перевірити хто саме з ладижинських чиновників вже задекларував свої статки та подав електронну декларацію. Першим це зробив міський голова міста Ладижин Валерій Коломєйцев.

До членів сім’ї Валерія Коломєйцева згідно декларації належить Коломєйцева Галина Василівна.

За минулий рік міський голова Ладижина отримав дохід у формі заробітної плати в сумі 135081 грн., пенсії – 79706 грн., тобто його середня заробітна плата складає 11, 2 тис. грн., пенсія – 6, 6 тис. грн. Галина Коломєйцева отримала дохід у формі пенсії в розмірі 42304 грн.

Серед нерухомості, якою володіє Валерій Коломєйцев, є житловий будинок площею 318 кв.м.(набуто у власність в 1997 році), земельна ділянка площею 1845 кв.м.(набуто у власність в 1995 році) і гараж площею 153, 9 кв.м., який набуто у власність в 2006 році.

У власності Валерія Коломєйцева три автомобілі. Це Волга 1958 року випуску, Чайка 1983 р.в. і Тойота ( А6). Волгу Валерій Коломєйцев придбав в 2010 році, Чайку в 2012 році і Тойоту в 2007 році.

На гривневому рахунку мера Ладижина знаходиться 1, 4 мільйона гривень, на валютному 39 тис. доларів. Галина Коломєйцева має два рахунки, - на 180 тис. грн. і 54 тис. грн. відповідно.

Серед коштовностей та дорогих речей, вартість якого перевищує 100 мінімальних заробітних плат (121, 8 тис. грн.. на 1 січня 2015 року), у Валерія Коломєйцева є три мисливських карабіни, - Прехтель і Блазер ( Німеччина) та БАТ (США). У Галини Коломєйцевої у власності є кольє з білого золота з діамантами.

Немає у Валерія Коломєйцева та його дружини жодних корпоративних прав, він не є засновником жодних підприємств та організацій, не було в нього також фінансових зобов’язань (кредити, позики) та видатків і правочинів в минулому році більших за 50 мінімальних заробітних плат.

Як відомо, міський голова перебуває з 2001 року на службі в органах місцевого самоврядування, а тому не мав права займатись бізнесом та отримувати комерційний дохід, тобто можна сказати, що він жив на одну зарплату та пенсію останніх 15 років. Сподіваємось, що Валерій Коломєйцев зможе пояснити джерело походження своїх доходів та майна, яке було задекларовано в декларації, - рахунки в банках, мисливські карабіни, автомобілі...
28 жовтня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1657 Коментарів: 3
Написав: ВЛАДИЖИН 28.10.2016 - 16:38
не поснити, а пояснити (опічатка)

А його хтось запитував?
Написав: nina 29.10.2016 - 07:07
Чи всім мед.сестрам ладижинського ТМО, які пішли на пенсію, ладижинський пенсійний фонд призначив такі пенсії, як Коломєйцевій Галині Василівні? Бо всім відомо, що Галина Василівна працювала в нашій лікарні мед.сестрою. Яка ж в неї була заробітня плата?
Написав: pash 29.10.2016 - 16:27
А тепер шановні почитайте попередні декларації нашого мера....А кому ж належать "Ковчеги" ,заправка газу і т і т.п. АК влада у нашому з місті знову ж меру і нашому краю= читай його \мера\ краю

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль