Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Четверо ладижинських дітлахів чекають на нових батьків

Четверо ладижинських дітлахів чекають на нових батьків

У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові дотепні жарти та сімейні свята, коли родина збиралась за великим столом. Ці спогади супроводжують нас протягом усього життя і залишаються своєрідною реліквією. Психологи стверджують, що характер людини формується в перші п'ять-сім років життя, і від того, якими вони були, багато в чому залежить її подальша доля.
Нам, цілком благополучним людям, важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовляються батьки або ж якщо їх позбавляють батьківських прав. І майже безпорадна істота залишається наодинці з жорстоким навколишнім світом, у якому дуже мало любові, турботи та безпеки. Адже все це мала уособлювати родина, якої у крихітки тепер не існує… Українська держава за роки своєї незалежності зробила багато кроків назустріч таким дітям та їх проблемам і пріоритети зараз надаються не збільшенню дитячих будинків, а саме розвитку закладів сімейного типу та прийомним сім'ям.
Наше місто не є осторонь дитячих проблем, адже дітей, які втратили з різних причин родинне коло і чекають на нових батьків у нашому місті 4. Для того, щоб подарувати шанс цим дітям на здійснення їх мрій, міським відділом у справах дітей міської ради розпочато проект «Я шукаю маму». Ви побачите фотографії дітей, які вже сьогодні чекають на любов і ласку, родинний затишок, і, можливо, Ви знайдете один одного?

Міський відділ у справах дітей Ладижинської міської ради має надію на допомогу мешканців міста у реалізації права кожної дитини зростати у сім’ї.

Звертаємось до кожного мешканця м. Ладижина!

Зробіть перший крок – зверніться до міського відділу у справах дітей, якщо Вам небайдужа доля сиріт і Ви маєте бажання дати дитині надію на майбутнє: стати опікуном чи створити прийомну сім’ю. Очікуємо Вас кожної понеділка та середи з 09.00 до 18.15 у міському відділі у справах дітей за адресою: м. Ладижин вул. П.Кравчика,4 Телефонуйте нам за телефоном: 6-16-08.

З повагою, Начальник міського відділу у справах дітей Ладижинської міської ради В.В.Таран


Джерело: сайт Ладижинської міської ради
28 грудня 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 655 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль