Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Четверо ладижинських дітлахів чекають на нових батьків

Четверо ладижинських дітлахів чекають на нових батьків

У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові дотепні жарти та сімейні свята, коли родина збиралась за великим столом. Ці спогади супроводжують нас протягом усього життя і залишаються своєрідною реліквією. Психологи стверджують, що характер людини формується в перші п'ять-сім років життя, і від того, якими вони були, багато в чому залежить її подальша доля.
Нам, цілком благополучним людям, важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовляються батьки або ж якщо їх позбавляють батьківських прав. І майже безпорадна істота залишається наодинці з жорстоким навколишнім світом, у якому дуже мало любові, турботи та безпеки. Адже все це мала уособлювати родина, якої у крихітки тепер не існує… Українська держава за роки своєї незалежності зробила багато кроків назустріч таким дітям та їх проблемам і пріоритети зараз надаються не збільшенню дитячих будинків, а саме розвитку закладів сімейного типу та прийомним сім'ям.
Наше місто не є осторонь дитячих проблем, адже дітей, які втратили з різних причин родинне коло і чекають на нових батьків у нашому місті 4. Для того, щоб подарувати шанс цим дітям на здійснення їх мрій, міським відділом у справах дітей міської ради розпочато проект «Я шукаю маму». Ви побачите фотографії дітей, які вже сьогодні чекають на любов і ласку, родинний затишок, і, можливо, Ви знайдете один одного?

Міський відділ у справах дітей Ладижинської міської ради має надію на допомогу мешканців міста у реалізації права кожної дитини зростати у сім’ї.

Звертаємось до кожного мешканця м. Ладижина!

Зробіть перший крок – зверніться до міського відділу у справах дітей, якщо Вам небайдужа доля сиріт і Ви маєте бажання дати дитині надію на майбутнє: стати опікуном чи створити прийомну сім’ю. Очікуємо Вас кожної понеділка та середи з 09.00 до 18.15 у міському відділі у справах дітей за адресою: м. Ладижин вул. П.Кравчика,4 Телефонуйте нам за телефоном: 6-16-08.

З повагою, Начальник міського відділу у справах дітей Ладижинської міської ради В.В.Таран


Джерело: сайт Ладижинської міської ради
28 грудня 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 665 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль