Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Бершадську міжрайонну прокуратуру може очолити екс-прокурор міста Ладижин Володимир Гирба

Бершадську міжрайонну прокуратуру може очолити екс-прокурор міста Ладижин Володимир Гирба

Як ми нещодавно повідомляли, в Україні відбувається процес системного реформування органів прокуратури України, основою якого його організатори обіцяли зробити якісне оновлення її керівного складу.

Прийом документів для участі у конкурсі на заміщення посад керівників нових місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників розпочався 20 липня 2015 року. І от кандидати пройшли всі етапи конкурсу та пройшли тестування за результатами якого на розгляд Генерального прокурора України було внесено по три кандидатури для призначення на посади в кожну міжрайонну прокуратуру.

Згадаємо, що прокуратура міста Ладижин входить в структуру Бершадської місцевої прокуратури Вінницької області, а тому по факту нас цікавить хто може претендувати на посаду керівника саме цієї прокуратури.

Виявляється, що очолити цю прокуратуру може екс-прокурор міста Ладижин Володимир Гирба, який на сьогодні є прокурором Піщанського району і який піднався за результатами співбесіди з 11-го місця потрапивши в трійку лідерів. Конкурентом Володимиру Гирбі буде Ірина Кічук, співробітник прокуратури Піщанського району, яка одна зо всіх кандидатів має 100% знання законів та Валентин Собчук, заступник прокурора Бершадського району, який піднявся з 10-го місця за результатами співбесіди.

Аналогічна ситуація по всім іншим прокуратурам Вінницької області, - в фінал потрапили чомусь тільки працівники прокуратури, тому перезавантаження по суті ніякого не буде. Натомість буде здійснений перерозподіл керівних посад.
До речі, прокурор міста Ладижин пан Нечипуренко за результатами співбесіди не потрапив в фінальну трійку лідерів і не зможе претендувати на керівні посади в Немирівській прокуратурі.

До цього слід додати, що проведений конкурс отримав цілий ряд звинувачень щодо непрозорості та упередженості, а його результати можуть бути оскаржені. Про це більше в матеріалі журналіста "Радіо Свобода онлайн", а також в фото, розміщеному на сайті «20 хвилин».

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/143910_06-d0b8d0bdd184d0be.jpg
1 грудня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 947 Коментарів: 2
Написав: RadikaL 1.12.2015 - 09:34
Подивився цей сюжет, це просто піпець, нема слів, в цій країні ніколи нічого не зміниться.
Написав: Sidir-Gnatovich 1.12.2015 - 13:50
Людина, яка має два диплома і при цьому IQ(розумові здібності) лише 15 балів, тобто - на рівні учнів першого класу, буде гідним представником прокурорської еліти.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль