Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Адміністративна будівля дендрологічного парку буде коштувати майже 5 мільйонів гривень

Адміністративна будівля дендрологічного парку буде коштувати майже 5 мільйонів гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9114_p1013613.jpg
Виконавчий комітет Ладижинської міської ради планує в листопаді затвердити робочий проект «Будівництво адміністративної будівлі на території природно-заповідного фонду - дендрологічного парку місцевого значення «Ладижинський гай».

Проект рішення розміщений на сайті міської ради.

Передбачається, що загальна кошторисна вартість будівництва буде складати 4703,794 тис. грн. з яких будівельні роботи – 3650,214 тис. грн., інші витрати – 1053,580 тис. гривень.

Адміністративна будівля буде двоповерховою, площа забудови - 430,31 м², загальна площа – 1047,29 м².

Робочий проект був розроблений проектною організацією ТОВ «Енергосервіс ЛТД».

Читайте також:
Чим займається комунальне підприємство «Ладижинський гай»?

14 листопада 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 484 Коментарів: 2
Написав: pasa28 14.11.2014 - 09:15
головне щоб теплицю не будували!!!! А то будемо за наші гроші повітря гріти - а яка ціна на опалення ми всі знаємо.
Написав: Wanch 16.11.2014 - 10:26
Скоро там відгрохають для себе котедж,
огородяться, і запустять собак для охорони.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль