Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада Адміністративна будівля дендрологічного парку буде коштувати майже 5 мільйонів гривень

Адміністративна будівля дендрологічного парку буде коштувати майже 5 мільйонів гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9114_p1013613.jpg
Виконавчий комітет Ладижинської міської ради планує в листопаді затвердити робочий проект «Будівництво адміністративної будівлі на території природно-заповідного фонду - дендрологічного парку місцевого значення «Ладижинський гай».

Проект рішення розміщений на сайті міської ради.

Передбачається, що загальна кошторисна вартість будівництва буде складати 4703,794 тис. грн. з яких будівельні роботи – 3650,214 тис. грн., інші витрати – 1053,580 тис. гривень.

Адміністративна будівля буде двоповерховою, площа забудови - 430,31 м², загальна площа – 1047,29 м².

Робочий проект був розроблений проектною організацією ТОВ «Енергосервіс ЛТД».

Читайте також:
Чим займається комунальне підприємство «Ладижинський гай»?

14 листопада 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 479 Коментарів: 2
Написав: pasa28 14.11.2014 - 09:15
головне щоб теплицю не будували!!!! А то будемо за наші гроші повітря гріти - а яка ціна на опалення ми всі знаємо.
Написав: Wanch 16.11.2014 - 10:26
Скоро там відгрохають для себе котедж,
огородяться, і запустять собак для охорони.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль