Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ-5 Міський голова Валерій Коломєйцев обрав пасивну роль у об’єднанні громад навколо Ладижина

Міський голова Валерій Коломєйцев обрав пасивну роль у об’єднанні громад навколо Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/0541_golova.jpegНа останній сесії Ладижинської міської ради було затверджено Порядок проведення громадського обговорення щодо об’єднання територіальних громад, що є обов’язковою вимогою законодавства.

Незадоволений був Валерій Коломєйцев позицією голови Тульчинської районної ради та її юридичної служби, які на зборах в Заозерному озвучили тезу про те, що Ладижин повинен виступати ініціатором об’єднання громад.

«Наприклад, село Заозерне, їде туди голова районної ради. Питань у мене до нього нема, ми спілкуємось. Якось відчуваємо себе добрими сусідами. Що юрист каже на зборах громади? Це не ви повинні приймати рішення селищної ради і робити сходку громадян, щоб протокол мати. Це міський голова Ладижина повинен перший ініціювати це питання в режимі розгляду пленарного засідання Ладижинської міської ради. Я цього нерозумного хотів би сьогодні спіймати, але десь він не на і », - сказав міський голова.

Крім всього міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев окреслив свою власну позицію щодо можливого об’єднання територіальних громад навколо Ладижина, і якщо вірити меру Ладижин обере пасивну роль і не буде виступати ініціатором в процесах децентралізації.

«Глупость із глухості. Якщо хтось хоче о когось приєднатися ми з вами нічого нікому ніякий шлях в цьому напрямку не закрили. Ми будемо робити так, як це потрібно по закону. Я так вважаю. Але якщо Заозерне та Ладижинські хутори хочуть до нас приєднатися в громаду… Ми різні райони. Але вони ж перші повинні прийняти рішення селищної ради і вони повинні провести збори громадян і скласти протокол. Как только вони до мене з цими документами звернуться, я тут же організую збори громадян, составлю протокол, виношу це питання на розгляд Ладижинської міської ради і ві вашого рішення буде залежати будуть ці процеси відкривати. Якщо ви пітримаєте, тоді чекаємо рішення районних рад, потім рішення обласної ради, потом виготовлення проекту, встановлення нових адміністративних кордонів між районами і чекаємо 2 года, 3 года, 5, звідки ми знаємо, як ми справимось. Зрозуміли?», - видав спіч Валерій Коломєйцев.

Пояснив також Валерій Коломєйцев, чому звернення жителів села Заозерне не буде розглядатись. Як виявилось об’єднання прагнуть жителі села, але депутати сільської ради Заозерного проголосували проти, тому доки не буде рішення ради доти мер Ладижина не буде робити жодних кроків щодо об’єднання двох громад:

«В Заозерне стоїть питання: «Хто за те, щоб приєднатись до громади Ладижина Депутати проти. Люди за. Депутати проти, значит депутати, Заозернянська рада не виновата, а міський голова Ладижина виноват. Перекручуют. Без рішення сільської ради не буде рішення нашої ради.Я його не поставлю. Що хотітє. Нізя цього робить. Але, якщо хтось все баче, що нам зручно об’єднатись, скажіть доводи, ми будемо їх просить…»

Як бачимо, питання об’єднання громад навколо Ладижина поки що немає серйозних передумов для просування зважаючи на пасивну позицію, яку обрали міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев та депутати міської ради, а це дуже багато означає для сільських громад навколо Ладижина, які зважають на таку позицію.
7 липня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 618 Коментарів: 1
Написав: Антикор 9.07.2015 - 06:50
Знову протиправне тлумачення законів з боку міського голови.Мене дивує, невже за,майже 15 років не можна вивчити п.Коломейцеву Конституцію України і Закон *Про місцеве самоврядування* /До речі це і проблема депутатів міської ради/ Громада є носієм влади,як громада, а не голова і не депутати вирішить так і буде.Вже неодноразово писав = У Ладижині перевернуте уявлення про владу і громаду.У нас, нібито, є Об*жднана територіальна громада із трьох населених пунктів...А чи законне це об*єднання...Ні! Хтось у громадян Губника і Лукашівки питав згоди на об*єднання? Зновуж-ні! А Статут цієї громади -є? Зновуж не має. Оце все, що говорить мер-це просто на просто демагогія.На жаль у законі :№ Про об*єднання громад№ наші депутати ВРУ допустили казус: написали, що ініціаторами об*єднання Є-голови,депутати, а Ініціативні групи громад лише у кінці. А тому такі голови,як наш мер і творять те, що хочуть....

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль