Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, RSS-Ladyjin 4 квітня, громаду міста запрошують взяти участь у перейменуванні вулиць Ладижина

4 квітня, громаду міста запрошують взяти участь у перейменуванні вулиць Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2542_per.jpeg
4 квітня, о 10.00, в кабінеті відділу містобудування та архітектури Ладижинської міської ради відбудуться громадські слухання з обговорення проекту регуляторного акта «Про затвердження Порядку присвоєння та заміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, найменування або перейменування вулиць на території Ладижинської міської ради».
У громадських слуханнях можуть брати участь: повнолітні фізичні особи, які проживають в місті Ладижин, с.Лукашівка та сел.Губник; юридичні особи, приміщення яких розташовані на території м. Ладижин, с. Лукашівка та сел.Губник, в особі їх повноважених представників; представники громадських організацій, органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію.
Джерело інформації: газета "Нове місто"
27 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1007 Коментарів: 14
Написав: pasa28 27.03.2014 - 18:44
Перейменувати деякі вулиці я не проти, але хотів би почути скільки це нам буде коштувати?
Написав: Машара 27.03.2014 - 19:16
Пропоную перейменувати вул.Будівельників в вул. Небесної сотні, Ул.Кравчіка в вул. Олександра Музичко, вул. Процишина в вул. Доку Умарова. Слава Героям!
Написав: Лошара 27.03.2014 - 19:20
Машара, А коли шльопнуть Яроша, його ім'ям назвати вул. Наконечного?
Написав: убий у собi москаля 27.03.2014 - 23:40
Машара, то улицы наших земляков, и их переименовывать не нужно.
Но дзержинского в А.Музычка переименовать можно было бы.
Написав: антифашист 28.03.2014 - 00:09
Согласен-ул Музычки.ул Яроша.ул Парубия.ул деда .Пасечника.и и и
Написав: В 28.03.2014 - 11:46
Перед тим я перейменувати вулиці нашого міста спочатку цим ініціаторам треба купити мізки якщо їх немає, а якщо ми навіть ці мізки їм і придбаємо то все рівно їх не вставимо. Це що за дурня, і ви цю людину яка це пропонує ще хочете висувати в мери міста. Люди добрі схаменіться чи вже всі здуріли треба цим майдан ерам сказати що хватить людьми колотити – вони ці майдан ери Крим прос….ли а після завтра і нас продадуть в рабство якісь Меркіль.
Написав: jim 28.03.2014 - 13:21
В, ти сам застрелишся, чи тобі допомогти?
Написав: Гога 28.03.2014 - 14:09
jim, А ну, давай! Допоможи! Зустрічаємося сьогодні близько Діброви! Подивимося хто кому допоможе!
Написав: jim 28.03.2014 - 16:27
Біля діброви? То ти рябовське? Хочу попередити, що стріляю я погано, але маю 7 зарядного помповика...
Написав: Татьяна 1.04.2014 - 16:08
А что серьезных проблем нет? Когда же этот идиотизм кончиться? Бездарная трата денег!!!!
Написав: Яйценюк 1.04.2014 - 17:08
Схід і захід не разом!
Написав: убий у собi москаля 1.04.2014 - 22:06
не принимайте меня всерьез, я на самом деле дурачек.
Написав: Яйценюк 1.04.2014 - 22:39
убий у собi москаля,
я тоже, теперь на двое, объедением наши усилия!!!
Написав: ЛадЮа 5.04.2014 - 10:13
Навіщо тратити гроші на якесь перейменування ,краще би на діло пустили гроші !!!доріг нема,кругом хабарництво від народження до смерті треба давати хабарі,бо інакше не можна,тротуари,дорожні розмітки,урни,лавочки,освітлення вулиць,дитячі майданчикиі ще море чого що дійсно потрібно нашому місту.А те що змінять назву вулиці Кому стане краще жити? тільки тим хто під цей шум злиє собі кошти в карман!!! запомніть одне-для людей зара ніхто нічого не робить.Що змінилось після МАЙДАНУ? Вигнали Януковича?як не як було стабільно,а зара ?долар скаче як кінь ,пальнего 13 грн ціни на продукти харчування ростуть,невідповідність зарплат до нормальної життєдіяльності людини(ми зара не живем,а виживаємо) це не життя.Нічого бандюгани знов зайняли свої позиції і не важливо хто буде на Президенському троні ,систему не зломати!!! потрібно докорінно мінняти а не з голови,починаючи від медиків,міліції!!! Всім добра.
Будем надіятись на краще.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль