Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада 25 грудня відбудеться сесія Ладижинської міської ради

25 грудня відбудеться сесія Ладижинської міської ради

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2718_img_0187.jpg

25 грудня, о 10.00 в приміщенні сесійної зали Ладижинської міської ради відбудеться пленарне засідання чергової 36-ї сесії Ладижинської міської ради 6-го скликання, пише «Нове місто».

Порядок денний:
1. Про виконання міського бюджету за 9 місяців 2014 року.
2. Про розміщення коштів загального та спеціального фондів міського бюджету на вкладах (депозитних) рахунках у банках.
3. Про розгляд подання прокурора № 2109 від 24.10.2014р.
4. Про внесення змін до рішення 7-ї сесії Ладижинської міської ради 6 скликання № 122 від 13.04.2011 р.
5. Про план роботи міської ради на 2015 рік.
6. Про виконання Комплексно-цільової програми розвитку освіти міста на 2009-2014 роки та затвердження Комплексно-цільової програми розвитку освіти міста на 2015-2019 роки.
7. Про затвердження міської програми з профілактики травматизму невиробничого характеру в м.Ладижин на 2015-2018 роки.
8. Земельні питання та інші.
Запрошуються: депутати міської ради, прокурор міста, голова суду, начальник міського відділу міліції, керівники підприємств міста, бюджетних установ та організацій, політичних партій та громадських організацій згідно зі списком запрошених, акредитовані ЗМІ.
18 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 645 Коментарів: 2
Написав: piatkovskiy 25.12.2014 - 20:02
Результаты работы горсовета довольно плачевны!
Единства в решении проблем города нет!
Благодаря власти и с позволения оппозиции свободные земельные участки тают на глазах. А политические клоуны и дальше тешат общественность абсурдностью и глупостью своих бредовых идей!
Написав: pasa28 25.12.2014 - 22:36
У мене питання за скільки днів до сесії опубліковується це в пресі????*???????? по закону

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль