Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Матеріали від читачів, Афиша Звернення військових 128 гірсько — піхотної бригади третьої хвилі мобілізації.

Звернення військових 128 гірсько — піхотної бригади третьої хвилі мобілізації.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5623_hqdefault-300x225.jpgЗвернення військових 128 гірсько — піхотної бригади третьої хвилі мобілізації.
Більшість з нас були призвані 21 липня. За законом нас мають демобілізувати за 10 днів до цієї самої дати наступного року(21 липня 2015 р.) . Чинуші та командування постійно кажуть нам потерпіти поки прийде заміна.
Зокрема 17 липня 2015 р. Полковник Шептало провів нараду серед бійців 128 гірсько — піхотної бригади.
І дав “чесне офіцерське слово”, що нас демобілізують до кінця серпня. Навіть якби він завтра б приїхав до нас, то раніше вересня не відпустили б.
Все через котелки, ложки та інший хлам який був кинутий при прориві із Дебальцівського котла. Щоб те списати потрібно вагон папірців заповнити.
І ось вам ЧЕСНЕ ОФІЦЕРСЬКЕ СЛОВО.
Ми прочитали законодавство та укази президента. Зокрема особливо не афішується наказ №462 який вносить корективи до наказу №328( стаття 1 де вказано терміни демобілізації). Тому в нас небезпідставні підозри що внесення “неясних формулювань” дозволяє вищому командуванню на власний розсуд трактувати накази — й відповідно затримати нас.
Зрозумійте нас правильно. Ми мали б ще вкінці липня бути вдома(військові третьої хвилі мобілізації). З кінця липня і до сьогодні(24 серпня)і з військових третьої хвилі загинуло тридцять чоловік.
Крім того нас не задовільняє наступна ситуація:
1) Минуло більше року як ми на війні, робоче місце за нами збережене. Однак зарплати вже не виплачуються(з серпня).

Тому в нас стійке переконання що:
1) Ця війна штучно затягується — це дає змогу злодіям при владі красти гроші й не робити нічого. Окрема подяка за популістські гасла та красиві слова якими нас годують.
2) Ця війна дає змогу знищити всіх неугодних та свідків котрі бачили “високий професіоналізм” у створенні котлів, зокрема нас як свідків. У нас гинуть найкращі люди, з сторонів ворога найгірші.
3) Якщо АТО — то цим має займатись СБУ та міліція. Та й дивно називати терористами військових ворога. Якщо ж в нас війна — то чому ми сидимо в окопах, відводим озброєння та говорим про мирні ініціативи в односторонньому порядку?.
Згідно закону та статуту ВСУ задіюється лише у випадку війни. На передовій нині залишились лише загони ВСУ. Висновки робіть самі.

Додатки:
Наказ №328 http://www.president.gov.ua/documents/3282015-19133
Наказ №462 http://www.president.gov.ua/documents/4622015-19289
Накази начальника Генштабу - оскільки ЗМІ часто посилаються на накази генштабу про демобілізацію(які чомусь ніде не публікуються а на офіційній сторінці пусто) - http://www.mil.gov.ua/ministry/normativno-pravova-baza/nakazi-ngsh.html
https://www.youtube.com/watch?v=WV8mPuF1HRE — відео яке склали бійці 128 гірсько — піхотної бригади. Більшість з тих хлопців загинули. Хто підірвався на фугасі, хто загинув в Дебальцівському котлі

P.S. Доречі полковник Шептало отримав звання героя України за те, що мовчав про Дебальцівський котел:
http://www.president.gov.ua/documents/932015-18527
http://espreso.tv/news/2015/02/18/poroshenko_prysvoyit_komandyru_128_yi_bryhady_serhiyu_sheptalo_zvannya_heroya_ukrayiny
P.P.S. (Для редакцій газет та інших ЗМІ) Номер для інтерв'ю чи детальнішої інформації(але врахуйте що там на сході поганий зв'язок) - 0674218926
24 серпня 2015 | | Автор:Eric | Переглядів: 1567 Коментарів: 1
Написав: Vetal 4.10.2015 - 12:35
Просмотрел сегодня историю сайта и перечитал прогноз Скакодуба и мой коментарий в 2013 году. Наше предупреждение о вербовке сбылось. Результат нам всем печально извесен.
tiny.cc/viborRU
Поскольку там коментарии уже закрыты, то здесь повторю моя коментарий.
Написав: Веталь 26.10.2013 - 12:03
Пробовал зарегестрироваться у них на сайте. Ссылка в верху.
там необходимо указать:
Электронная почта:
Ваш пароль: 2 раза
Имя: (только кириллица) кириллица ! ! !
Фамилия (только кириллица): кириллица ! ! !
Отчество:
Дата рождения:
+место проживания
+ фото

На кое дело им это, только кириллица ?
Что мячики роздавать? Нет!
Поиск через базу Украины и вербовка в структуру колоны.
Банки так кредиты выдают. Только паспорт и подпись. Все остальное уже есть.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль