Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Матеріали від читачів ЗИМА БЛИЗЬКО, АБО – ЧИ НАДОВГО СТАНЕ ЛАДИЖИНСЬКОЇ ТЕС?

ЗИМА БЛИЗЬКО, АБО – ЧИ НАДОВГО СТАНЕ ЛАДИЖИНСЬКОЇ ТЕС?

ЗИМА БЛИЗЬКО, АБО – ЧИ НАДОВГО СТАНЕ ЛАДИЖИНСЬКОЇ ТЕС?
Увесь світ, затамувавши подих, чекає на вихід чергової серії «Гри престолів».
«Зима близько», - ця фраза лунає ледь не у кожній серії. І недаремно, адже на всіх, хто не підготувався до морозів належним чином, чекає голод та холод.
Зима близько – хочеться нагадати всім тим, хто має причетність до містоутворюючого підприємства нашого міста – ДТЕК ЛТЕС.
Зима близько… Тому зверніть увагу на те, що у бригадах, де колись працювали по 10-20 осіб, залишилося, в кращому випадку, п’ятеро.
Людей викликають у свята та вихідні, обіцяючи компенсувати відгулами. Та коли їх «гуляти», коли постійно на роботі?!
Тому одні просто вимикають у свої вихідні мобільні. А інші взагалі біжать зі станції, хто за кордон, хто на «Рябу». Але терпіння тих, хто лишився, вистачить ненадовго.
Зима близько… Тому всі, від кого це залежить, зверніть увагу на те, на чому та з чим працюють ті, хто залишився.
Обладнання застаріле, як морально, так і фізично. Його практично не ремонтують, а якщо якісь кошти й виділяються, то вони вже як мертвому припарка.
Зима близько… Якщо, не дай Боже, взимку щось піде не так, усе місто залишиться без гарячої води та тепла.
І, якщо воду ще можна гріти (через старі труби її й так у нас більше немає, ніж є), то без тепла у двадцятиградусні морози будемо буржуйки топити, як у блокадному Ленінграді?!
Ще є час змінити ситуацію. Ще є час повернутися обличчям до тих, хто залишається патріотом рідного підприємства, створивши для робітників дійсно людські умови праці.
Адже ладижинці, незважаючи на складнощі, готові працювати за умови гідного ставлення керівництва, достойної зарплати та належних умов.
А інакше… Зима близько.
25 липня 2017 | | Автор:мешканець | Переглядів: 1461 Коментарів: 1
Написав: balakuchy.duren 23.08.2017 - 06:22
Якби ЛТЕС була, як і раніше, державною, то її б
мусили ремонтувати.А так, як вона Ахметовська,
а вуголь потрібно везти із Америки, а не із Донецьку,
то, думаю, що лише дурень може надіятися на те,
що станцію будуть ремонтувати.
Ціни на тепло (якого не буде), піднімуть, на електроенергію також.
Скакали на майдані, тепер поскачим на морозі!
Олігархам слава!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль