Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Матеріали від читачів ЗИМА БЛИЗЬКО, АБО – ЧИ НАДОВГО СТАНЕ ЛАДИЖИНСЬКОЇ ТЕС?

ЗИМА БЛИЗЬКО, АБО – ЧИ НАДОВГО СТАНЕ ЛАДИЖИНСЬКОЇ ТЕС?

ЗИМА БЛИЗЬКО, АБО – ЧИ НАДОВГО СТАНЕ ЛАДИЖИНСЬКОЇ ТЕС?
Увесь світ, затамувавши подих, чекає на вихід чергової серії «Гри престолів».
«Зима близько», - ця фраза лунає ледь не у кожній серії. І недаремно, адже на всіх, хто не підготувався до морозів належним чином, чекає голод та холод.
Зима близько – хочеться нагадати всім тим, хто має причетність до містоутворюючого підприємства нашого міста – ДТЕК ЛТЕС.
Зима близько… Тому зверніть увагу на те, що у бригадах, де колись працювали по 10-20 осіб, залишилося, в кращому випадку, п’ятеро.
Людей викликають у свята та вихідні, обіцяючи компенсувати відгулами. Та коли їх «гуляти», коли постійно на роботі?!
Тому одні просто вимикають у свої вихідні мобільні. А інші взагалі біжать зі станції, хто за кордон, хто на «Рябу». Але терпіння тих, хто лишився, вистачить ненадовго.
Зима близько… Тому всі, від кого це залежить, зверніть увагу на те, на чому та з чим працюють ті, хто залишився.
Обладнання застаріле, як морально, так і фізично. Його практично не ремонтують, а якщо якісь кошти й виділяються, то вони вже як мертвому припарка.
Зима близько… Якщо, не дай Боже, взимку щось піде не так, усе місто залишиться без гарячої води та тепла.
І, якщо воду ще можна гріти (через старі труби її й так у нас більше немає, ніж є), то без тепла у двадцятиградусні морози будемо буржуйки топити, як у блокадному Ленінграді?!
Ще є час змінити ситуацію. Ще є час повернутися обличчям до тих, хто залишається патріотом рідного підприємства, створивши для робітників дійсно людські умови праці.
Адже ладижинці, незважаючи на складнощі, готові працювати за умови гідного ставлення керівництва, достойної зарплати та належних умов.
А інакше… Зима близько.
25 липня 2017 | | Автор:мешканець | Переглядів: 347 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
 В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? Судова влада. Суд у справі Бахтемірова. Судова влада. Суд у справі Бахтемірова. Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН Депутатська комісія від 6 липня 2017 року Депутатська комісія від 6 липня 2017 року В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ» В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ» зловживання та несправедливість ДТЕК зловживання та несправедливість ДТЕК «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі «Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт «Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт

Логін
Пароль