Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Матеріали від читачів ЗИМА БЛИЗЬКО, АБО – ЧИ НАДОВГО СТАНЕ ЛАДИЖИНСЬКОЇ ТЕС?

ЗИМА БЛИЗЬКО, АБО – ЧИ НАДОВГО СТАНЕ ЛАДИЖИНСЬКОЇ ТЕС?

ЗИМА БЛИЗЬКО, АБО – ЧИ НАДОВГО СТАНЕ ЛАДИЖИНСЬКОЇ ТЕС?
Увесь світ, затамувавши подих, чекає на вихід чергової серії «Гри престолів».
«Зима близько», - ця фраза лунає ледь не у кожній серії. І недаремно, адже на всіх, хто не підготувався до морозів належним чином, чекає голод та холод.
Зима близько – хочеться нагадати всім тим, хто має причетність до містоутворюючого підприємства нашого міста – ДТЕК ЛТЕС.
Зима близько… Тому зверніть увагу на те, що у бригадах, де колись працювали по 10-20 осіб, залишилося, в кращому випадку, п’ятеро.
Людей викликають у свята та вихідні, обіцяючи компенсувати відгулами. Та коли їх «гуляти», коли постійно на роботі?!
Тому одні просто вимикають у свої вихідні мобільні. А інші взагалі біжать зі станції, хто за кордон, хто на «Рябу». Але терпіння тих, хто лишився, вистачить ненадовго.
Зима близько… Тому всі, від кого це залежить, зверніть увагу на те, на чому та з чим працюють ті, хто залишився.
Обладнання застаріле, як морально, так і фізично. Його практично не ремонтують, а якщо якісь кошти й виділяються, то вони вже як мертвому припарка.
Зима близько… Якщо, не дай Боже, взимку щось піде не так, усе місто залишиться без гарячої води та тепла.
І, якщо воду ще можна гріти (через старі труби її й так у нас більше немає, ніж є), то без тепла у двадцятиградусні морози будемо буржуйки топити, як у блокадному Ленінграді?!
Ще є час змінити ситуацію. Ще є час повернутися обличчям до тих, хто залишається патріотом рідного підприємства, створивши для робітників дійсно людські умови праці.
Адже ладижинці, незважаючи на складнощі, готові працювати за умови гідного ставлення керівництва, достойної зарплати та належних умов.
А інакше… Зима близько.
25 липня 2017 | | Автор:мешканець | Переглядів: 1547 Коментарів: 1
Написав: balakuchy.duren 23.08.2017 - 06:22
Якби ЛТЕС була, як і раніше, державною, то її б
мусили ремонтувати.А так, як вона Ахметовська,
а вуголь потрібно везти із Америки, а не із Донецьку,
то, думаю, що лише дурень може надіятися на те,
що станцію будуть ремонтувати.
Ціни на тепло (якого не буде), піднімуть, на електроенергію також.
Скакали на майдані, тепер поскачим на морозі!
Олігархам слава!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль