Завантаження. Почекайте будьласка...

ЗА ЩО СТОЯВ МАЙДАН ?!

ХІБА МАЙДАН СТОЯВ ЗА ТАКОГО ПРЕЗИДЕНТА?!КОНСТИТУЦІЯ. Стаття 103.
Президент України НЕ МОЖЕ мати іншого представницького мандата, обіймати посаду в органах державної влади або в об'єднаннях громадян, а також ЗАЙМАТИСЯ іншою оплачуваною або ПІДПРИЄМНИЦЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ чи входити до складу керівного органу або наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку.
Крім ПРЯМОЇ вимоги ГОЛОВНОГО ЗАКОНУ УКРАЇНИ - він обіцяв позбутися бізнесів! Давав слово! БРЕХАВ!
По-перше: ЯК ВЗАГАЛІ БІЗНЕСМЕН СТАВ ПРЕЗИДЕНТОМ В ОБХІД КОНСТИТУЦІЇ!!!???
По-друге: ЯК БРЕХУН може бути нашим Президентом?
Він каже: Не продав у Ліпецьку фабрику, бо її заарештували. Він став Президентом 7 липня 2014 року, а заарештавали фабрику 15 квітня 2015 року! Майже рік хотів? БРЕШЕ! А знаєте, за що заарештували фабрику, оцінену у мільярди? - за несплату податків у невеличкій сумі! Виходить майже рік пан Побрихненко працював у Росії, платив податки,а на ці гроші УБИВАЛИ НАШИХ ХЛОПЦІВ!ТА ?!
5 червня 2015 | | Автор:aleksandr | Переглядів: 515 Коментарів: 0

Додати коментар

Коментування даної публікації не передбачене
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль