Завантаження. Почекайте будьласка...

ЗА ЩО СТОЯВ МАЙДАН ?!

ХІБА МАЙДАН СТОЯВ ЗА ТАКОГО ПРЕЗИДЕНТА?!КОНСТИТУЦІЯ. Стаття 103.
Президент України НЕ МОЖЕ мати іншого представницького мандата, обіймати посаду в органах державної влади або в об'єднаннях громадян, а також ЗАЙМАТИСЯ іншою оплачуваною або ПІДПРИЄМНИЦЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ чи входити до складу керівного органу або наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку.
Крім ПРЯМОЇ вимоги ГОЛОВНОГО ЗАКОНУ УКРАЇНИ - він обіцяв позбутися бізнесів! Давав слово! БРЕХАВ!
По-перше: ЯК ВЗАГАЛІ БІЗНЕСМЕН СТАВ ПРЕЗИДЕНТОМ В ОБХІД КОНСТИТУЦІЇ!!!???
По-друге: ЯК БРЕХУН може бути нашим Президентом?
Він каже: Не продав у Ліпецьку фабрику, бо її заарештували. Він став Президентом 7 липня 2014 року, а заарештавали фабрику 15 квітня 2015 року! Майже рік хотів? БРЕШЕ! А знаєте, за що заарештували фабрику, оцінену у мільярди? - за несплату податків у невеличкій сумі! Виходить майже рік пан Побрихненко працював у Росії, платив податки,а на ці гроші УБИВАЛИ НАШИХ ХЛОПЦІВ!ТА ?!
5 червня 2015 | | Автор:aleksandr | Переглядів: 540 Коментарів: 0

Додати коментар

Коментування даної публікації не передбачене
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль