Завантаження. Почекайте будьласка...

Врятуйте працівників ТЕС

На ДТЕК Ладижинська ТЕС хотят ввести обов’язкове приниження персоналу при переміщенні центральної прохідної шляхом продування «Стакана-алкотестера АлкоФор 40s», але при цьому кожен працівник зобов’язаний знати :

1. Загроза життю працівників .
Використання «Стакана-алкотестера» створює загрозу здоров’ю. При продуванні «Стакана-алкотестера», всі інфекції та бацили попередників повертаються до вас які ви вдихаєте одразу ж після продування. (Не вірите? Візьміть стакан і подуйте в нього). Таким чином ви маєте 100% шанс вдихнути ІНФЕКЦії, які передаються безконтактним повітряно-крапельним шляхом: гостра респираторна вірусная інфекція, віруси грипа, дифтерія, вірус Эпштейн-Барра – збудник інфекційного мононуклеоза, стрептококові нфекциії, туберкульоз !!!! , коклюш, кір, скарлатина, епідемічний паротит, краснуха … і т.д.
* !!! Збудник туберкульозу - палочка Коха. Вона не гине навіть при температурі 250 градусів, не боїться концентрованих кислот, лугів та спирту. Найкраще ці бактерії розмножуються при температурі 20-30 градусів. Досі від туберкульозу помирає більше людей, ніж від усіх інфекцій разом взятих. Туберкульоз передається крапельним, харчовим і пиловим шляхами. 90% бацил потрапляють в організм черездихальні шляхи (т.е. за допомогою «Стакана-алкотестера» )
Про це відомо керівництву, тому вони заїзжають машинами на ТЕС а самі ініціатори жодного разу не проходили алкотестер.

2. Відсутній висновок СЕС .
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи (СЕС) представляє собою документ затвердженоїї форми, що визначає відповідність певного об'єкта спеціальним медичним вимогам. Норми відповідності повинні бути затверджені головним санітарним лікарем ів обов'язковому порядку повинні виконуватися власником об'єкта експертизи.

Алкотестер «АлкоФор 40s» не пройшов перевірку в СЕС і тому відсутній даний документ.

Ініціатори будуть вішати «лапшу на вуха» про відсутність контакту з приладом (так, половий контакт з алкотестером відсутній)

Алкотестери, які використовують ДАІ і на «Наші Рябі» проводять за допомогою одноразових мундштуків.
Не вірте, - всі медичні пристрої, а відповідно і алкотестери зобов’язані мати Висновок СЕС.
РЕЗЮМЕ: алкотестер має бути з одноразовим муштуком. (З позитивним досвідом організації наркологічної діагностики та допомоги можна ознайомитись, зокрема, на сайті Наркологическая скорая )

2.2 Відсутній - Санітарно-епідемологічний висновок .
2.3 Відсутнє - Свідоцтво державної реєстрації МОЗ України .
2.4 Відсутній - Свідоцтво відповідності засобів вимірювальної техніки .
2.5 Відсутній - Свідоцтво затвердженого типу засобів вимірювальної техніки .

3. Відсутній Сертификат відповідності .
Сертифікатом УкрСЕПРО є документ, що підтверджує відповідність продукції законодавчим вимогам щодо її якості та безпеки та внесена до Реєстру Системи УкрСЕПРО - сертифікованої продукції на території України. При отриманні сертифікатів відповідності продукції найчастіше спочатку необхідно отримати санітарно-епідеміологічний висновок МОЗ.
Алкотестер ЗОБОВЯЗАНИЙ мати Сертифікат УкрСЕПРО.

4. Загроза захворіти контактними хворобами .
В даному алкотестері відсутній обмежувач між ротом і корпусом пристрою, що обов’язкове для таких пристроїв.
Більшість !!! тих хто дихає, торкається ротом або обличчям корпусу – тому контакт існує. Відсутність висновоку СЕС, тому підтвердження.

5. Не відповідає Конституції України .
Ст. 28 Конституції України «Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам».
Право людини на повагу до її гідності (ст. 28) має універсальний характер. Охорона гідності людини є обов’язком держави. Ця норма, міститься у ст. 7 Міжнародного пакту про громадянські права
Ст. 27 Конституції України, та Загальна декларація прав людини, ухваленої Генеральною асамблеєю ООН у 1948 р., проголошує:“Кожна людини має невід’ємне право на життя…Кожен має право захищати своє життяі здоров’я, життя і здоров’я інших людей від протиправних посягань”.
При застосуванні медичних обстежень слід мати на увазі - дійсну добровільність одержання згоди людини.

6. Не відповідає Законам України .
Ініціатори введення алкотестера вважають всіх 100% працівників ЛаТЕС в стані алкогольного сп’яніння.
Тест на алкоголь згідно законодавства проводять тільки в разі підозри!!!!!!!! ( не всі працівники чи вибіркові працівники) за ознаками алкогольного сп'яніння з обов’язковим складання протоколу «про підозру …»
Згідно ст.1.3. Ознаками алкогольного сп'яніння є:
а) запах алкоголю з порожнини рота;
б) порушення координації рухів;
в) порушення мови;
г) виражене тремтіння пальців рук;
ґ) різка зміна забарвлення шкірного покриву обличчя;
д) поведінка, що не відповідає обстановці.

Як має бути:
Ви підходите до прохідної і:
1. Уповноважена особа (див. Закон України хто може бути ним) оголошує ознаку алкогольного сп’яніння, - наприклад, - порушення координації рухів.
2. Після Вашої добровільної згоди - починається складання протоколу, в якому вказуються ознаки сп’яніння.
3. Вас ознайомлюють з Сертифікатом УкрСЕПРО, Висновоком СЕС і метрологічною перевіркою алкотестера.
4. Надають запечатаний мундштук або проводять дезінфекцію алкотестера. Роблять тестовий забір повітря, тим самим доводят Вам працездатність алкотестера.
5. Залучаються два свідки в присутності яких проводиться тест на алкогольне сп’яніння.

7. Диверсія агентів ФСБ .
Ладижинська ТЕС одна з небагатьох ТЕС яка несе майже 100% навантаження, маючи для цього відповідне вугілля. Одна капля наприклад збудника дифтерії в алкотестер – і протягом 2 днів весь персонал ТЕС непрацездатний. Як наслідок можливий розвал енергосистеми України.
Проаналізуйте дії всіх ініціаторів введення алкотестера на національну Українську свідомість.
30 липня 2015 | | Автор:tavi | Переглядів: 981 Коментарів: 1
Написав: Arhip 30.07.2015 - 13:08
Ми дамо запит в прес-службу Ладижинської ТЕС та ДТЕК з цього приводу.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль