Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Матеріали від читачів Відкриття магазину електрики "РЕС"

Відкриття магазину електрики "РЕС"

24 жовтня 2015 року заплановане урочисте відкриття магазину електрики «РЕС» у місті Ладижин за адресою: вул. П.Кравчика 17а.
Для ладижинців це буде перший супермаркет електрики у місті, який налічуватиме у собі все необхідне для електрики в одному місці, від лампочки до найвибагливіших потреб, як звичайного покупця так і електриків, електромонтажних організацій, комунальних та муніципальних установ.
Перш за все магазин відрізняється своїм широким асортиментом та можливістю замовлення товарів, згідно вимог та потреб покупців, а також швидкою доставкою товарів під замовлення. Також відмінною особливістю є робота як з готівковим так і безготівковим розрахунком.
Ласкаво запрошуємо всіх жителів міста Ладижин на урочисте відкриття магазину електрики «РЕС» 24 жовтня 2015 року о 8:00.
З нагоди відкриття 24 жовтня 2015 року на кожного покупця очікує приємний подарунок.
14 жовтня 2015 | | Автор:РЕС магазин | Переглядів: 552 Коментарів: 0

Додати коментар

Коментування даної публікації не передбачене
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль