Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Матеріали від читачів Відкриття магазину електрики "РЕС"

Відкриття магазину електрики "РЕС"

24 жовтня 2015 року заплановане урочисте відкриття магазину електрики «РЕС» у місті Ладижин за адресою: вул. П.Кравчика 17а.
Для ладижинців це буде перший супермаркет електрики у місті, який налічуватиме у собі все необхідне для електрики в одному місці, від лампочки до найвибагливіших потреб, як звичайного покупця так і електриків, електромонтажних організацій, комунальних та муніципальних установ.
Перш за все магазин відрізняється своїм широким асортиментом та можливістю замовлення товарів, згідно вимог та потреб покупців, а також швидкою доставкою товарів під замовлення. Також відмінною особливістю є робота як з готівковим так і безготівковим розрахунком.
Ласкаво запрошуємо всіх жителів міста Ладижин на урочисте відкриття магазину електрики «РЕС» 24 жовтня 2015 року о 8:00.
З нагоди відкриття 24 жовтня 2015 року на кожного покупця очікує приємний подарунок.
14 жовтня 2015 | | Автор:РЕС магазин | Переглядів: 691 Коментарів: 0

Додати коментар

Коментування даної публікації не передбачене
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль