Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Матеріали від читачів Протести проти курників на Черкащині докотилися до Верховної Ради

Протести проти курників на Черкащині докотилися до Верховної Ради

Жителі Чигиринщини, що на Черкащині, змушені були вийти під стіни Верховної Ради на протест проти будівництва найбільшого в Європі птахокомплексу “Нашої Ряби”, який раніше планували звести біля Мошен і Яснозір’я Черкаського району. Про це повідомляє місцеве видання «Дзвін».

Як вже писав “Ні корупції!”, місцеві жителі неодноразово виступали проти розбудови курників у районі. У лютому на сесії Черкаської обласної ради ініціативна група зі села Рацеве на Чигиринщині виступила на підтримку будівництва пташників. Проте сьогодні деякі селяни змінили свою думку.

«Спочатку була спроба переконати жителів Рацево в тому, що курники – це благо. Однак після відвідин подібних комплексів на Канівщині думка селян змінилася. А після цього почалося: когось почали заманювати грошима, пропонуючи за пай у 2,5 га 250 тис. гривень, на когось почали тиснути», – пише Дзвін.

За інформацією видання, представники ініціативної групи вже побували на засіданні Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Вони озвучили всі можливі наслідки будівництва, повідомили про стан, в якому перебувають села Канівського району, надали відеозапис, письмові пояснення. Комітет ухвалив рішення провести виїзне засідання.

Як повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області, основними забруднювачами атмосферного повітря в області є підприємства: ПАТ «Черкаське хімволокно» (42% від загального обсягу викидів), ПАТ «Миронівська птахофабрика» (15%) та ПАТ «Азот» (6%).

http://nikorupciji.org/2016/04/02/protesty-proty-kurnykiv-na-cherkaschyni-dokotylysya-do-verhovnoji-rady/
2 квітень 2016 | | Автор:mhp | Переглядів: 589 Коментарів: 0

Додати коментар

Коментування даної публікації не передбачене
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль