Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Матеріали від читачів Протести проти курників на Черкащині докотилися до Верховної Ради

Протести проти курників на Черкащині докотилися до Верховної Ради

Жителі Чигиринщини, що на Черкащині, змушені були вийти під стіни Верховної Ради на протест проти будівництва найбільшого в Європі птахокомплексу “Нашої Ряби”, який раніше планували звести біля Мошен і Яснозір’я Черкаського району. Про це повідомляє місцеве видання «Дзвін».

Як вже писав “Ні корупції!”, місцеві жителі неодноразово виступали проти розбудови курників у районі. У лютому на сесії Черкаської обласної ради ініціативна група зі села Рацеве на Чигиринщині виступила на підтримку будівництва пташників. Проте сьогодні деякі селяни змінили свою думку.

«Спочатку була спроба переконати жителів Рацево в тому, що курники – це благо. Однак після відвідин подібних комплексів на Канівщині думка селян змінилася. А після цього почалося: когось почали заманювати грошима, пропонуючи за пай у 2,5 га 250 тис. гривень, на когось почали тиснути», – пише Дзвін.

За інформацією видання, представники ініціативної групи вже побували на засіданні Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Вони озвучили всі можливі наслідки будівництва, повідомили про стан, в якому перебувають села Канівського району, надали відеозапис, письмові пояснення. Комітет ухвалив рішення провести виїзне засідання.

Як повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області, основними забруднювачами атмосферного повітря в області є підприємства: ПАТ «Черкаське хімволокно» (42% від загального обсягу викидів), ПАТ «Миронівська птахофабрика» (15%) та ПАТ «Азот» (6%).

http://nikorupciji.org/2016/04/02/protesty-proty-kurnykiv-na-cherkaschyni-dokotylysya-do-verhovnoji-rady/
2 квітень 2016 | | Автор:mhp | Переглядів: 619 Коментарів: 0

Додати коментар

Коментування даної публікації не передбачене
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль