Завантаження. Почекайте будьласка...

Пошук роботи в Польщі

- Почни вже сьогодні!
Завдяки відкриттю на підставі міждержавних домовленостей кордонів, рішення про виїзд в іншу країну з метою роботи стає щораз більше повсюдною. Піднімають їх не тільки молоді, спраглі нових викликів і цікавості світу людей, а також старші, призвичаєні вже до місця проживання, які прагнуть до поліпшення умов життя і високих заробітків. На перший погляд здається це дуже ризиковано - кинути все і виїхати за кордон, але коли тільки ви дізнаєтеся юридичну обумовленість і вигоди, що випливають з виконання роботи в іншій державі, може здатися, що буде це не тільки найбільш ризиковане, але також найкраще рішення в нашому житті. Від чого почати? Де шукати нову роботу?
Є багато способів пошуку роботи в Польщі. Вибір найбільш комфортабельного і найефективнішого залежить від індивідуальних схильностей і волі людини. Один з найпопулярніших це користування пропозиціями опублікованими на порталах. Інтернет дає широкий спектр можливостей пошуку роботи, завдяки численним порталам, заснованими приватними суб'єктами. До найпопулярніших відносяться: infopraca.pl, praca.gazeta.pl, jobs.pl. Можлива також реєстрація на порталах із зазначенням очікувань і сфер. Наслідком такої реєстрації, напр. на порталі jobs.pl будуть пропозиції, що публікуються через роботодавців, які приходять по нашій електронній пошті.
Варто створити профіль в сервісі pl.linkedin.com, goldenline.pl і залучитися до великих професійних мереж. Важливо! Реєстрація повністю безкоштовна, і ті сервіси переглядають професійні рекрутери, які шукають працівників.
Наступну можливість, більш традиційну, пропонують газети з оголошеннями про роботу. Якщо ти зважився на переїзд і виконання роботи в конкретному районі, найкраще дістати місцеву пресу. Якщо тебе цікавить робота по всій країні, дістань загальнопольські видання (газети). Найбільше пропозицій можна знайти у додатку "Робота" понеділкового видання Gazety Wyborczej, а також "Moja kariera".
Широкі можливості відкривають перед шукають роботу посередники. Варто звернутися безпосередньо до агентства працевлаштування - їх список можна знайти на стороні www.kraz.praca.gov.pl. Прикладом такої діяльності є агентство Chili Traders (www.chilitraders.com), яке пропонує послугу Особистий Радник Твоєї Кар'єри. Особі, яка добивається працевлаштування, вона пропонує індивідуального консультанта, що має на меті розробку підготовчих (разом з перекладом) документів, вишукування пропозицій роботи та стажування від імені шукача, рекомендацію кандидатури роботодавцям і додатково консультації, що стосуються створення іміджу під час розмови рекрутування.
Розпочинаючи співпрацю з приватним агентством. завжди варто перевірити, чи діє вона легально (володіє сертифікатом, виданим маршалом даного воєводства).
Важливо! Агентства працюють в інтересах фірм - роботодавців, а за посередництвом у виконанні роботи не можуть отримувати фінансових виплат від кандидатів. Варто пам'ятати про нелегальних агентів, які хочуть обдурити неорієнтованих чужинців на додаткові витрати.
Публічні служби працевлаштування, що діють як підлеглі органи польському Міністерству Праці та Громадської Політики, також займаються посередництвом у сфері пошуку роботи для чужоземців. З чого почати? На початку, якщо ти не є громадянином Європейського Союзу, слід турбуватися про отримання права перебування в Польщі, а потім зареєструватися у відділі праці як шукач роботи або безробітний. Комфортабельним рішенням є можливість реєстрації через Інтернет, але можна зробити це також безпосередньо. Необхідні документи під час реєстрації:
• паспорт або інший документ, що засвідчує особу, а в разі особи, лише початківця роботу за межами своєї країни: карта перебування або дозвіл на постійне проживання / на перебування довгострокового резидента в Європейському Союзі / дозвіл на тимчасове / Гуманітарне / толерантне перебування (за бажанням);
• документи, що підтверджують кваліфікацію (напр. свідоцтва закінчення школи);
• свідоцтво роботи, а також протипоказання до виконання певних робіт, якщо такі ти маєш.
Після реєстрації ти отримуєш допомогу посередників у пошуках роботи, доступ до бази пропозицій, а також інформацію про наплив пропозицій, сумісних з Твоєї кваліфікацією.
Польське суспільство і польські роботодавці відкриті на іноземців, які приїжджають на роботу. Незважаючи на високе безробіття, як і раніше є потреба в інженерах, електриках і будівельників. Професіонали та фахівці в даній сфері, незалежно від ситуації на ринку завжди будуть бажані для роботодавця. У Польщі не вистачає працівників з високою кваліфікацією, готових працювати на виробничих лініях, в сільському господарстві або піклуватися про старших людей і дітей. Є багато можливостей пошуку роботи. Почавши від порталів і газет, через агентства працевлаштування та посередників до публічних служб. Об'єднує їх те що жодне з них не розпочне діяльність без Твого першого кроку. Якщо ти хочеш змінити своє життя і знайти кращу роботу в Польщі - почни вже сьогодні. Не чекай.

текст: Oliwia Drost / www.probola.eu /
методична підтримка: Chili Traders Recruitment Agency / www.chilitraders.com
1 червня 2015 | | Автор:Ірина | Переглядів: 802 Коментарів: 0

Додати коментар

Коментування даної публікації не передбачене
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль