Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Матеріали від читачів Ноги наркоторговцев ведут в горсовет

Ноги наркоторговцев ведут в горсовет

Прочитал у вас статью о задержанном парне, который продавал в городе наркоту. Почему вы не написали, что он является родственником работника горсовета? Боитесь вслух назвать, что наркоторговцы имеют отношение к горсовету? Не пишите вы по наркотикам вообще ничего. Ни слова правды. У нас в городе менты вовсю крышуют все точки, а вы молчите. Если боитесь, то так и напишите.
5 лютий 2015 | | Автор:kot | Переглядів: 726 Коментарів: 5
Написав: lol 18.02.2015 - 14:20
А есть чего бояться. Ментов не накажут - проверенный факт. А самому становиться "наркоторговцем" - дико не охота.
Написав: lomov 18.02.2015 - 15:13
Это не правда. Милиция работает исправно, но они тоже не всесильные. Работают только по конкурентам, на которое получают добро.
Написав: lol 18.02.2015 - 15:23
Есс-но работает... Бьёт задержанных, подбрасывает наркоту неугодным, крышует игорный бизнес в городе. Страшно представить, что бы было, если бы они были всесильными.
Написав: lomov 18.02.2015 - 16:53
Интересно:имеет ли какое - либо отношение этот збутчик наркоты к рыжему матняку?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль