Завантаження. Почекайте будьласка...

Ладижинська ТЕС

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1099_470.jpegЛадижинські енергетики можуть стати вареними жабками?
Інтернетом гуляє відео з експериментом: у воду кімнатної температури опускали жабу і починали повільно підігрівати рідину.
Жабка призвичаювалася до підвищення температури і врешті-решт гинула.
Останнім часом дивлячись на події навколо Ладижинської ТЕС, складається враження, що всі міські енергетики – саме такі жабки.
Їм добре, вони плюскаються та кумкають. Навіть не підозрюючи, що буквально невдовзі їх заживо зварять.
На попередження про те, що потрібно щось змінювати, бо буде біда, тільки відмахуються, мовляв, чого панікувати, все ж добре…
Але температура все збільшується: уже тривалий час на Ладижинську ТЕС прибувають «варяги» зі Сходу.
А чого б їм не їхати? Цим працівникам одразу пропонують роботу і житло за рахунок працедавця.
Зрозуміло, що в країні війна й потрібно підтримувати переселенців. Але ж не за рахунок місцевих працівників, які все своє життя вірою й правдою слугували рідному підприємству, а натомість отримали таку вдячність.
Не зрозуміло, чому мовчать ладижинські енергетики, поки варяги займають кращі місяця під сонцем.
Та й все б нічого, хай би працювали на вільних посадах. Але ж є випадки, коли ці самі посади звільняють саме під них!
Ладижинцям прямим текстом кажуть, щоб переходили на інші, менше оплачувальні посади, якщо взагалі хочуть залишитися на роботі.
У Добротворі та Бурштині одразу дали відсіч таким намаганням. Там працівники одразу жорстко реагують на будь-які утиски з боку керівництва, збираючись на акції протесту.
Тільки на Ладижинській ТЕС міські енергетики тихенько сидять у тепленькій воді в очікуванні, поки з них зварять юшку…
То чи варто?
26 травня 2017 | | Автор:Мешканець | Переглядів: 663 Коментарів: 6
Написав: fox 29.05.2017 - 08:05
цікаво.
Написав: OstapBender 29.05.2017 - 09:26
Не так страшні "привозні варяги", як ті з місцевих, хто під них ліг. Пан Піча, Алєксєєв, Каструля (angry) Наталія Федорівна та інші лягли під донецьких і активно пресують своїх колег. Питання голови профкому, взагалі дивне. Керівництвом ЛТЕС було призначено лояльну до ДТЕК людину, в той час, як ця посада є виборна, але конференцію ніхто не збирається робити. Але народ мовчить. Чи довго буде це мовчання і до чого призведе?)
Написав: fox 29.05.2017 - 23:19
OstapBender, А навіщо?Їм і так вигідно.Собака лає,а караван іде. Так і люди.Погавкали і перестали.
Написав: Arhip 29.05.2017 - 23:41
До мене звертались три групи працівників ТЕС з приводу грейдів, роботи відділу кадрів та політики витіснення ладижинців з піприємства. Яїм запропонував створити профспілку незалежну або переобрати в першій голову. Але далі розмов справа не пішла, оскільки всі бояться відкрито вистуати і самих себе захищати. Така споживацька позиція. На жаль, допомогти в такій ситуації досить складно.
Написав: nina 30.05.2017 - 07:43
Arhip, Як і по всій Україні. Люди знають що таке голод
Написав: fox 30.05.2017 - 13:58
Arhip, А я про що? Тому що сразу говорять про звільнення. Або коли говоришь про те що людей не хватає,а тобі в відповідь "на рябу не хочете піти попрацювати".

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? Судова влада. Суд у справі Бахтемірова. Судова влада. Суд у справі Бахтемірова. Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН Депутатська комісія від 6 липня 2017 року Депутатська комісія від 6 липня 2017 року В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ» В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ» зловживання та несправедливість ДТЕК зловживання та несправедливість ДТЕК «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі «Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт «Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт  Новини Ладижина спільно з «Ладижин -2030» запустили новий інтернет-проект Новини Ладижина спільно з «Ладижин -2030» запустили новий інтернет-проект Громадськість Ладижина взяла участь у виїзних семінарах з сільських практик на Західній Україні Громадськість Ладижина взяла участь у виїзних семінарах з сільських практик на Західній Україні Ладижин відвідав відомий політик Олег Тягнибок Ладижин відвідав відомий політик Олег Тягнибок

Логін
Пароль