Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Матеріали від читачів, Суспільство Де знайти кошти на соціальні ініціативи?

Де знайти кошти на соціальні ініціативи?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/d181d0bed186d196d0b0d0bbd18cd0bdd196_d196d0bdd196d186d196d0b0d182d0b8d0b2d0b8.jpgВи точно знаєте, як вирішити проблему з безпритульними тваринами? Хочете організувати важливу та корисну еко-акцію? Мрієте перетворити місцеву бібліотеку на цікавий і сучасний центр розвитку? Ви все продумали, розпланували і порахували? Лишається лише одне – знайти кошти? У Львові підготували спеціальний «Довідник громадського активіста», який допоможе знайти організацію для підтримки вашого проекту і успішного його реалізувати.
В Україні щороку реалізовується сотні соціальних проектів, які отримали фінансову підтримку від організацій-донорів. Якщо Ви теж вже давно мрієте втілити в життя щось потрібне і важливе – Вам допоможе «Довідник громадського активіста», який підготували у Львові. У виданні – чимало цікавого та корисного. Там Ви зможете більше дізнатися про фандрейзинг та ознайомитися з діяльністю близько сорока різних грантодавців. Оскільки кожна організація-донор має свої напрямки діяльності, визначити до кого звертатися зі своїми планами – чи не найважливіше завдання. Бо навіть якщо Ваша ідея надзвичайно актуальна, але вона не входить до напрямку діяльності грантодавця, то підтримки, на жаль, ви не отримаєте. Окрім напрямків діяльності, також коротко подано інформацію про організацію та її контакти.
Також Ви зможете знайти відповіді на важливі питання:
 Як планувати фандрейзингову кампанію?
 Як шукати спонсора?
 Чому донори відмовляють?
 Як вести переговори з грантодавцями?
Не менш важливим є питання процесу втілення ініціативи. Одна справа – знайти цікаву ідею чи спосіб вирішення важливої проблеми, зовсім інша – все ретельно проаналізувати, спланувати, порахувати бюджет і якісно та ефективно втілити задумане. Саме тому в Довіднику можна знайти багато цінних порад щодо проектного менеджменту.
Для того, щоб знайти більше прихильників і щоб про вашу ідею дізналися – у виданні подана інформація про комунікаційні технології. Статті, прес-релізи, дописи на сайті, робота в соціальних мережах, заходи для журналістів, виступи та коментарі – довідник розповість про усі секрети роботи з медіа.
«У 2014 році «Центр Громадянських Ініціатив» видав «Довідник грантера. Тепер ми не лише актуалізували інформацію про основних грантодавців, які працюють в Україні, а й доповнили довідник корисною інформацією, яка необхідна активістам для реалізації соціальних проектів», - розповів асистент керівника проекту Богдан Коваль.
Довідник видано за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Енергія Євромайдану – в малі громади. Центр». Вже незабаром видання буде опубліковане на веб-сайті ГО «Центр Громадянських Ініціатив» - http://cehrin.org.ua/, і буде доступне для кожного.
Довідка
Мета проекту «Енергія Євромайдану – в малі громади. Центр», що здійснюється ГО «ЦеГрІн» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» – передати професійні знання та навики для втілення змін у громадах активістам із населених пунктів Центральної України та з допомогою експертів підготувати мікро-проекти для реалізації у цих місцевостях.
Контактні особи:
Оксана Вихівська, комунікаційний менеджер: +380988421479, cehrin.ngo@gmail.com
Богдан Коваль, асистент керівника проекту: +380674548188, +380990042635, cehrin.project@gmail.com.
3 лютий 2016 | | Автор:mixnova | Переглядів: 442 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль