Завантаження. Почекайте будьласка...

Біль душі

Мені 23 роки. Я віддав в ремонт машину розрекламірованому спеціалісту міста Ладижин на вулиці Базарна в старій частині міста (Віталік).
Роботу він виконував більше двох місяців і з кожним днем він виявляв все більше поломок, які виявилися в коштах на 26 000 гривень.
Після ремонту машина була в гіршому стані. Коли я звернувся знову він сказав: «зніми запчасть, «турбіну». До речі, яку він ремонтував в м. Київ за 4000 грн, показував рахунок, гарантію і пообіцяв, що через 3-4 дні відремонтує машину. Далі тягнув 1 місяць. Коли я прийшов забрати турбіну, замість турбіни став віддавати якісь грязні залізяки, розібрані і не схожі на турбіну.
Мені сказав, що Київ дав відказ в ремонті, дав рахунок, гарантію і телефон. Сказав звонити в Київ і він тут ні до чого. Тепер машина стоїть неробоча, турбіна коштує 10000 плюс 26000 грн. ремонт. Сього на 36 000 гривень збитків.
Цей Віталік гарно заробив, а я остався в боргах і без машини.
Люди, не звертайтесь до такого горе-спеціаліста в якого немає порядності, совісті та людяності, нічого святого, крім наживи, одна халтура, обман і крадіжка.
16 листопада 2017 | | Автор:vodiy | Переглядів: 351 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль