Завантаження. Почекайте будьласка...

Біль душі

Мені 23 роки. Я віддав в ремонт машину розрекламірованому спеціалісту міста Ладижин на вулиці Базарна в старій частині міста (Віталік).
Роботу він виконував більше двох місяців і з кожним днем він виявляв все більше поломок, які виявилися в коштах на 26 000 гривень.
Після ремонту машина була в гіршому стані. Коли я звернувся знову він сказав: «зніми запчасть, «турбіну». До речі, яку він ремонтував в м. Київ за 4000 грн, показував рахунок, гарантію і пообіцяв, що через 3-4 дні відремонтує машину. Далі тягнув 1 місяць. Коли я прийшов забрати турбіну, замість турбіни став віддавати якісь грязні залізяки, розібрані і не схожі на турбіну.
Мені сказав, що Київ дав відказ в ремонті, дав рахунок, гарантію і телефон. Сказав звонити в Київ і він тут ні до чого. Тепер машина стоїть неробоча, турбіна коштує 10000 плюс 26000 грн. ремонт. Сього на 36 000 гривень збитків.
Цей Віталік гарно заробив, а я остався в боргах і без машини.
Люди, не звертайтесь до такого горе-спеціаліста в якого немає порядності, совісті та людяності, нічого святого, крім наживи, одна халтура, обман і крадіжка.
16 листопада 2017 | | Автор:vodiy | Переглядів: 397 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль