Завантаження. Почекайте будьласка...

Біль душі

Мені 23 роки. Я віддав в ремонт машину розрекламірованому спеціалісту міста Ладижин на вулиці Базарна в старій частині міста (Віталік).
Роботу він виконував більше двох місяців і з кожним днем він виявляв все більше поломок, які виявилися в коштах на 26 000 гривень.
Після ремонту машина була в гіршому стані. Коли я звернувся знову він сказав: «зніми запчасть, «турбіну». До речі, яку він ремонтував в м. Київ за 4000 грн, показував рахунок, гарантію і пообіцяв, що через 3-4 дні відремонтує машину. Далі тягнув 1 місяць. Коли я прийшов забрати турбіну, замість турбіни став віддавати якісь грязні залізяки, розібрані і не схожі на турбіну.
Мені сказав, що Київ дав відказ в ремонті, дав рахунок, гарантію і телефон. Сказав звонити в Київ і він тут ні до чого. Тепер машина стоїть неробоча, турбіна коштує 10000 плюс 26000 грн. ремонт. Сього на 36 000 гривень збитків.
Цей Віталік гарно заробив, а я остався в боргах і без машини.
Люди, не звертайтесь до такого горе-спеціаліста в якого немає порядності, совісті та людяності, нічого святого, крім наживи, одна халтура, обман і крадіжка.
16 листопада 2017 | | Автор:vodiy | Переглядів: 421 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль