Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Услуги -СМИ КП ”РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ ”НОВЕ МІСТО”

КП ”РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ ”НОВЕ МІСТО”

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9468_1302627928-gorsovet.gif
Комунальне підприємство "Редакція газети "Нове місто" Ладижинської міської ради
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Будівельників, 51
тел. (04343) 61101
Головний редактор- Левицька Світлана Юріївна
Чисельність працівників - 9
Формат: А3
День виходу: четвер
Об*єм: 20 стр.
7 червня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 22848 Коментарів: 4
Написав: Анна 13.06.2012 - 23:12
12.06.2012 в 18.47 мені в Европейському пробили в чекові не лише ті товари які я купувала а й Вино за 118.68(Я ЙОГО НЕКУПУВАЛА!) а сьогодні я перебирала чеки і подивилась,була в шоці!Завтра піду розбиратись.Як не стидно обдурювати молоду маму яка в дикретній відпустці на що вони розраховували?
Написав: Tatiana 14.06.2012 - 00:20
В мене був подібний випадок, також в чекові було вино. Але я його виявила зразу біля каси - касир вибачилася і повернула гроші.
Написав: Arhip 14.06.2012 - 00:32
Другий супермаркет в місто і конкуренція покращить якість обслуговування.
Написав: Марія 10.10.2012 - 22:09
в "Європейському" дуже часто намахують на певну суму. ніби "нєвзначай". причому це стосується не лише "лівого" вина, у чек заносяться товари й з іншої споживчої групи

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль