Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - ТОП-5, Топ 3-А, Відео ТОП-10 найбільш популярних відео з тегом «Ладижин»

ТОП-10 найбільш популярних відео з тегом «Ладижин»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/seo.jpgЧерговий наш ТОП присвячуємо найбільш популярним за переглядами відео, які знаходяться в мережі Інтернет.

1 місце. 24703 перегляди. Автор відео – Семен Стоплапша. Відео про те, як екстремали пригали з залізничного моста.2 місце. 13462 перегляди. Автор відео – Сергій Яковський. Відео про рибалку на білого амура.3. місце. 11983 пеегляди. Автор відео – Роман Кириленко. Відео про сажу, яка накрила місто від діяльності спиртзаводу.


4 місце. 9211 переглядів. Автор відео – loznat057. HARLEM SHAKE від учнів школи.5 місце. 6369 переглядів. Автор відео – Maxim Chorniy. BMX Snow від ладижинських екстремалів.6 місце. 6252 перегляди. Автор відео - Human Rights In Ukraine. Відео про катування ладижинською міліцією Алієва Бахтіяра.7 місце. 6106 переглядів. Автор відео – Олександр Грінченко. Відео про переробний комплекс.8 місце. 5742 перегляди. Автор відео - EgorkinDJ. Відео про АРТ ФЕСТИВАЛЬ 2012.9 місце. 5555 переглядів. Автор відео - panksergo1989. Відео SKY MOTO - DRAGON 200 від ладижинських мотоекстремалів.10 місце. 5418 переглядів. Автор відео – 911MAXX. Відео про розмову водія та ладижинського даїшника.

10 квітень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 825 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль