Завантаження. Почекайте будьласка...

ТОП-5

Двадцятка найбільш популярних матеріалів минулого року.

9 січень 2014
Пропонуємо вам рейтинг найбільш популярних матеріалів нашого ресурсу, де була найбільша кількість переглядів. Минулорічний рейтинг можна переглянути тут.

ТОП-6 музичних кліпів ладижинських музикантів 2016

3 лютий 2017
Пропонуємо до вашої уваги ТОП-7 кращих музичних відеокліпів ладижинських музикантів.

ТОП-20 найбільш популярних матеріалів 2016 року

3 січень 2017
Традиційна двадцятка самих популярних матеріалів нашого інтернет-ресурсу 2015 року.

ТОП-10 найбільш обговорюваних статей 2016 року

3 січень 2017
Пропонуємо до вашої уваги традиційну десятку найбільш обговорюваних матеріалів минулого року.

Ладижин на третьому місці в рейтингу міст по обсягу реалізованої продукції на душу населення

23 липня 2016
Ладижин потрапив у рейтинг кращих двадцяти міст України, де найвищий обсяг реалізованої промилової продукції на душу населення за минулий рік.

ТОП-10 ВІЗИТОК-БРЕНДІВ ЛАДИЖИНА

29 травня 2016
Наш новий ТОП присвячуємо найбільш відомим брендам або речам, які зазвичай є візитними картками любого міста по яким наше місто впізнають не тільки в межах області, але і далеко за його межами.

ТОП-10 найбільш популярних відео з тегом «Ладижин»

10 квітень 2016
Черговий наш ТОП присвячуємо найбільш популярним за переглядами відео, які знаходяться в мережі Інтернет.

ТОП-10 самих впливових жінок Ладижина

7 березень 2016
Напередодні 8 березня вирішили запропонувати новий ТОП, що присвячений нашим жінкам. Цього разу ми вирішили сформувати рейтинг найбільш впливових жінок нашого міста, тобто мова іде про жінок, що найбільш впливають на політику та суспільні відносини в Ладижині.

ТОП-10 скандалів міського голови Валерія Коломєйцева

28 лютий 2016
В цьому рейтингу запропонуємо ТОП-10 скандалів за останніх 10 років, навколо яких був розголос, в яких фігурантом був міський голова міста Ладижин Валерій Коломєйцев. Рейтинг надаємо в залежності від резонансу, який мав той чи інший скандал на всеукраїнському, обласному чи місцевому рівнях.

ТОП-10 ладижинських політиків

7 лютий 2016
Цього разу вирішили запропонувати вам рейтинг ладижинських політиків, тобто мова іде про ладижинців, які так чи інакше пов’язали своє життя з політикою і реально впливають на соціально-політичну ситуацію в місті.

ТОП-5 кращих відео про Ладижин минулого року

31 січень 2016
В цьому ТОПові пропонуємо 5 найкращих відео за останній рік про Ладижин, які були зроблені ладижинцями. На відео представлений Ладижин в форматі слайд-шоу та відео. То ж насолоджуйтесь нашим містом, він того вартий. Автори відео це з успіхом довели.

ТОП-5 кращих кліпів ладижинських музикантів

17 січень 2016
Відкриваємо нашу нову рубрику на сайті - ТОП-5, де ми будемо підбивати свій невеликий рейтинг у всіх сферах суспільного життя нашого міста. Починаємо з музики.

12 найбільш обговорюваних матеріалів 2015 року

10 січень 2016
Ми вже пропонували вам двадцятку найбільш популярних матеріалів нашого ресурсу 2015 року за переглядами. Пропонуємо 12 найбільш обговорюваних матеріалів минулого року, які зібрали найбільше коментарів.

Двадцятка самих популярних матеріалів 2015 року

9 січень 2016
2015 рік завершився. Кожного року ми систематизуємо поширені нами матеріали та пропонуємо до вашої уваги двадцятку самих популярних матеріалів минулого року, які набрали найбільше переглядів і до яких подій було прикуто найбільше уваги.

ТОП-10 відряджень міського голови

17 лютий 2015
Ладижинський міський голова полюбляє їздити частенько за кордон відпочивати, де мріє піймати марліна.Але ще більше він любить їздити в довготривалі та виснажливі відрядження, де вирішує дуже важливі питання, які хвилюють громаду міста Ладижин.

Десятка найбільш обговорюваних матеріалів 2014 року

1 січень 2015
Ми вже пропонували вам двадцятку найбільш популярних матеріалів нашого ресурсу 2014 року за переглядами. Пропонуємо десятку найбільш обговорюваних матеріалів минулого року, які зібрали найбільше коментарів.

Двадцятка самих популярних матеріалів 2014 року

1 січень 2015
2014 рік завершився. Ми вирішили трохи систематизувати поширені нами матеріали та запропонувати до вашої уваги двадцятку самих популярних матеріалів 2014 року, які набрали найбільше переглядів і до яких подій було прикуто найбільше уваги.

Десятка найбільш популярних матеріалів минулого року.

3 січень 2013
Пропонуємо вам рейтинг найбільш популярних матеріалів нашого ресурсу, де було найбільша кількість переглядів. В рейтинг ми не включаємо такі розділи, як консультації та галереї, які самі по собі є популярними. Також ми не включили сторінки про змі нашого міста. Для прикладу, інформація про газету "Нове місто" набрала 1504 перегляди.

Десятка найбільш активних обговорень на нашому ресурсі 2012 року

3 січень 2013
В 2012 році стартував наш проект. В наступному році ресурс буде працювати і розвиватися. Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі десятку найбільш коментованих матеріалів, в гілці яких відбувались шалені пристрасті та з’ясування стосунків.

Логін
Пароль