Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3, Топ-5 Зневірені дружини ладижинських бійців 32 блокпосту звернулись до Президента

Зневірені дружини ладижинських бійців 32 блокпосту звернулись до Президента

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4398_dscn3801.jpg
Дружини ладижинських бійців, що несуть свою службу на 32-му блокпосту під Бахмуткою на Луганщині, зробили відео звернення до Президента.
До такого відчайдушного кроку жінок спонукало відчуття безвиході, власної безпорадності і остраху за життя рідних людей, яке не полишає їх останнім часом.
Нагадаємо, що в районі н.п. Бахмутка (Луганська область) в оточення бойовиків потрапили 112 українських військовослужбовців. Про це йдеться в повідомленні прес-служби голови Луганської ОДА Геннадія Москаля ще 15 жовтня.
Наразі 32 блокпост перебуває в оточенні. Про це повідомляють самі бійці своїм рідним в коротких телефонних розмовах. Кажуть – вони у котлі. Дістатися до них не можуть ані військові, ані волонтери.
Більшість бійців на посту не мають зимового одягу. Також є проблеми з продуктами харчування і питною водою.
Але найгірше те, що бійці не мають технічного оснащення. Зі зброї лише автомати, а з ними проти танків не підеш.
У небезпеці знаходяться і сусідні, розташовані та тій же дорозі, блокпости – 29-й та 31-й. Повсякчас вони також можуть опинитися в оточенні, що призведе до так званого карману, ризикуючи повторити Іловайський котел.
- Хлопці не збираються покидати блокпост. Вони хочуть виконувати свій обов’язок перед державою, але змоги це зробити у них виходить що немає, їм її не надають. Вони просять допомогти їм з технічним обладнанням. Адже їх оточили «казаки» та «чечени» в яких досить серйозне озброєння та бронетехніка. Проти таких з одними автоматами не попреш, - розповідає голова ладижинської Спілки солдатських дружин Олена Пясецька.
Тож, переймаючись долею своїх чоловіків, жінки ладижинських вояків вже кілька днів звертаються до чиновників місцевого, обласного, так і всеукраїнського рівня. Але, ніяких зрушень в ситуації немає, скрізь їх просять не заважати та не лізти не в свої справи.
За їх словами самих жінок, наразі, ситуацію замовчують. Ймовірно покривають чиїсь помилки та прорахунки. Адже місцеві мешканці давно попереджали бійців про можливість оточення.
У відчаї жінки навіть хотіли їхати до Києва перекривати дорогу. Але, в переддень виборів, це можуть сприйняти як провокацію.
Тому, як останню надію, солдатські дружини вирішили зробити відеозвернення до Президента, як гаранта прав і свобод кожного українця.
Читайте також: Ладижинські бійці потрапили в оточення в Бахмутці

24 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 882 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль