Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Журналістську спільноту Вінниччини привітали із професійним святом

Журналістську спільноту Вінниччини привітали із професійним святом

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2633_unnamed.jpg

3 червня, у приміщенні обласної державної адміністрації традиційно відбулися урочистості з нагоди Дня журналіста, повідомляють у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Працівників засобів масової інформації регіону, власних кореспондентів всеукраїнських видань зі святом вітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Ми живемо в непростий час, який ставить перед нами багато запитань. Але я переконаний, що це дає нам можливість чимало речей побачити в іншій площині, - звернувся з вітальним словом до творчої родини журналістів голова облдержадміністрації Валерій Коровій. – Україна фактично перебуває у стані війни, але життя продовжується. І ми хотіли б максимально зробити все для того, щоб покоління, які прийдуть після нас, гордилися і країною, і регіоном, і містом. Це вселяє великий оптимізм та одночасно покладає на нас усіх дуже велику відповідальність».

Голова облдержадміністрації підкреслив, що в сучасному інформаційному світі від журналістів залежить надзвичайно багато, відтак подякував медійникам за професійність, побажавши добра, миру та нових творчих успіхів.

Зі словами вітань до учасників урочистостей звернулися також голова обласної Ради Анатолій Олійник та Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Затим керівники області та міста вручили кращим представникам журналістської спільноти регіону Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради, грамоти Вінницької міської ради, а також грошові винагороди.

Крім того, у рамках відзначення Дня журналіста очільники області та міста привітали зі святом творчі колективи філії Національної телекомпанії України «Вінницька регіональна дирекція «ВІНТЕРА», міських комунальних підприємств ІТА «ВІТА» та «Радіокомпанія «Місто над Бугом», вручивши їм відзнаки та цінні подарунки.
3 червня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 305 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль