Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Жовто-блакитний стяг з підписами бійців займе гідне місце у ладижинській ЗОШ №3

Жовто-блакитний стяг з підписами бійців займе гідне місце у ладижинській ЗОШ №3

Нещодавно, представники Народної самооборони міста Ладижина повернулись зі Сходу країни, куди відвозили чималий волонтерський вантаж зібраний ладижинцями.

Сьогодні гуманітарні вантажі збирають всім миром. Активну участь у зборі допомоги для військових приймають і ладижинські школярі. Діти нарівні з дорослими печуть бійцям АТО печиво, в’яжуть шкарпетки, збирають гроші та пакують індивідуальні посилки для солдат. А головне, діти підтримують наших вояків морально – виготовляють обереги, малюють переможні малюнки, пишуть листи з теплими побажаннями.

Цього разу, серед іншого, на передову волонтери повезли український прапор, який передали учні 7-А класу ладижинської ЗОШ №3. Школярі просили, щоб на ньому розписалися наші герої – військові, що несуть свою службу у зоні АТО. Юні патріоти впевнені - прапор з підписами бійців стане особливою гордістю, яка займе чинне місце у школі.

Звісно, волонтери виконали прохання дітей. І ось, 23 січня, представники ладижинської самооборони – Василь Підвашецький та Микола Пасічник передали учням український жовто-блакитний стяг з підписами бійців.

Зустріч була цікавою, як для мужніх чоловіків, так і для юних школярів. Самооборонівці упродовж години спілкувались з учнями, відповідали на їх запитання. В класі, де проходила зустріч відчувалося піднесення та дух патріотизму, адже діти надзвичайно чутливі до подій, які переживає наш народ.

Микола Пасічник зазначив - в Україні зростає нове покоління патріотів, які переймаються долею Батьківщини і саме їм належить майбутнє нашої держави.

6366_img_0100.jpg (116.99 Kb)8951_img_0101.jpg (104.05 Kb)0837_img_0102.jpg (114.16 Kb)9985_img_0104.jpg (110.2 Kb)8777_img_0106.jpg (107.7 Kb)7517_img_0107.jpg (93.99 Kb)
27 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 546 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль