Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Жодного депутата з Вінницької міської та обласної рад не мобілізовано

Жодного депутата з Вінницької міської та обласної рад не мобілізовано

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7189_atoo.jpg

Завершується шоста черга часткової мобілізації, до армійських лав призвано понад 8 тисяч вінничан. Наразі на військовому обліку перебуває близько 100 тис. осіб, які можуть тримати у руках зброю. Проте, дотепер жоден із 50-ти депутатів Вінницької міської ради та із 132 депутатів обласної ради не відгукнувся на заклик боронити країну на Сході. Чому – розповідає обласний комісар Геннадій Долгашов, пишуть Вінницькі новини

Скільки повісток військкомат вручив депутатам Вінницької міської та обласної рад? І скільки з них вирушили на схід виконати свій військовий обов’язок?

- Наскільки я знаю, жоден депутат із міської та обласної рад не проходить службу за мобілізацією. Є у нас представники депкорпусу сільських, районних рад, чиновники із райдержадміністрацій, зокрема, голова Гайсинської РДА очолив 9-й окремий мотопіхотний батальйон. Проходять службу і директори шкіл з Вінницькій області, але у Вінниці таких немає.

- У Вінницькій міській раді – 50 депутатів, в облраді – 132. Вони не можуть боронити країну за станом здоров’я?

- Я б так не сказав. Певне, у них є право не призиватись – троє або більше неповнолітніх дітей, зайняті доглядом за інвалідами, студенти вищих навчальних закладів, або їм виповнилось більше 60-ти років Повний перелік визначено у ЗУ «Про мобілізацію і мобілізаційну підготовку», - розповідає Геннадій Долгашов.

14 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 462 Коментарів: 1
Написав: Wanch 14.08.2015 - 18:44
Виктория! Обычно первому страшно давать комментарий.
Причины я не буду озвучивать. А скажу вот что; у тебя прогресс, ты начинаешь интуитивно говорить о нашей действительности и это - отрадно!
Я давно говорил, что "козлами отпущения" есть только ребята из народа, из бедных семей, как это было всегда.
Те,кто при власти, не пошлют своих детей и сами не пойдут туда, где есть угроза ихнему благополучию.
Им хорошо за спинами. Главное, что? КЛИЧ! Главное - покричать о патриотизме,о том, что Родина требует Героев и жертв. Ведь они - КРИЧАТ и их почему-то не спрашивают, что они делают, кроме - КРИКА???
Поэтому, ты написала крик о том, что у нас однобокая правда, о том, что нам лгут и нами манипулируют.
У тебя прогресс, пиши и рассказывай, пусть это будет и бесстрастно!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль