Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Жодного депутата з Вінницької міської та обласної рад не мобілізовано

Жодного депутата з Вінницької міської та обласної рад не мобілізовано

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7189_atoo.jpg

Завершується шоста черга часткової мобілізації, до армійських лав призвано понад 8 тисяч вінничан. Наразі на військовому обліку перебуває близько 100 тис. осіб, які можуть тримати у руках зброю. Проте, дотепер жоден із 50-ти депутатів Вінницької міської ради та із 132 депутатів обласної ради не відгукнувся на заклик боронити країну на Сході. Чому – розповідає обласний комісар Геннадій Долгашов, пишуть Вінницькі новини

Скільки повісток військкомат вручив депутатам Вінницької міської та обласної рад? І скільки з них вирушили на схід виконати свій військовий обов’язок?

- Наскільки я знаю, жоден депутат із міської та обласної рад не проходить службу за мобілізацією. Є у нас представники депкорпусу сільських, районних рад, чиновники із райдержадміністрацій, зокрема, голова Гайсинської РДА очолив 9-й окремий мотопіхотний батальйон. Проходять службу і директори шкіл з Вінницькій області, але у Вінниці таких немає.

- У Вінницькій міській раді – 50 депутатів, в облраді – 132. Вони не можуть боронити країну за станом здоров’я?

- Я б так не сказав. Певне, у них є право не призиватись – троє або більше неповнолітніх дітей, зайняті доглядом за інвалідами, студенти вищих навчальних закладів, або їм виповнилось більше 60-ти років Повний перелік визначено у ЗУ «Про мобілізацію і мобілізаційну підготовку», - розповідає Геннадій Долгашов.

14 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 453 Коментарів: 1
Написав: Wanch 14.08.2015 - 18:44
Виктория! Обычно первому страшно давать комментарий.
Причины я не буду озвучивать. А скажу вот что; у тебя прогресс, ты начинаешь интуитивно говорить о нашей действительности и это - отрадно!
Я давно говорил, что "козлами отпущения" есть только ребята из народа, из бедных семей, как это было всегда.
Те,кто при власти, не пошлют своих детей и сами не пойдут туда, где есть угроза ихнему благополучию.
Им хорошо за спинами. Главное, что? КЛИЧ! Главное - покричать о патриотизме,о том, что Родина требует Героев и жертв. Ведь они - КРИЧАТ и их почему-то не спрашивают, что они делают, кроме - КРИКА???
Поэтому, ты написала крик о том, что у нас однобокая правда, о том, что нам лгут и нами манипулируют.
У тебя прогресс, пиши и рассказывай, пусть это будет и бесстрастно!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль