Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А Жоден «рудий» у місті Ладижині не постраждав!

Жоден «рудий» у місті Ладижині не постраждав!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1519_img_1742.jpg

Перед початком чергової 2-ї сесії Ладижинської міської ради міський голова Валерій Іванович Коломєйцев вирішив спростувати плітки та чутки щодо своєї персони, які останнім часом ширяться містом.

Я вважаю, що ця інформація має бути відкритою, - сказав Валерій Іванович.

Отже, міський голова вирішив, так би мовити, розставити крапки на «ї». Інформація стосувалася чуток, щодо бійки, яка нібито сталася між мером Ладижина та місцевим лікарем травматологом. Подейкують, що останній побачивши як міський голова чіпляється до його дружини з розпалу наніс очільнику міста ножове поранення у руку.

- Мого водія замучили запитаннями: Яка нахабна руда морда чіплялася до чужої дружини і цій нахабній рудій морді порізали руки?, - говорить Валерій Коломєйцев.

Мер наголосив, що втомився від того, що всі при зустрічі з ним відразу дивляться на його руки. Крім того, запевняє що все це вигадки і плітки. Міський голова навіть стверджує що знає автора цих безглуздих пліток. За його словами, це дехто суддя-поет-пісенник, з яким він мав особисту розмову з цього приводу.

Обурений чутками і інший «герой» трагікомедії – лікар-травматолог місцевої лікарні В.Колодій. Про це розповів сам міський голова.

- Я телефонував Колодію і він сказав, що нічого «рудому» не робив. Будь ласка, «рудий» же ж не один у нашому місті. Але, він сказав, що ніякому «рудому» нічого не зробив, - розповідає В.Коломєйцев.

Отже, якщо вірити меру, жоден «рудий» у місті не постраждав.
29 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 788 Коментарів: 3
Написав: pash 30.12.2015 - 09:57
Народне прислів*я говорить-не їла душа часнику-не буде воняти!!!!!Замість того,щоб виконувати принципи законності і прозорості у діяльності місцевого самоврядування у місті,продовжуються чергові "розбірки", інтересно чим вони закінчаться?????
Написав: nina 30.12.2015 - 10:30
При зустрічах люди заглядають "рудому" в руки, щоб побачити скількі ще до них прилипло бюджетних коштів. А він, наївний, думає що він ще ОГО-ГО-ГО.
Написав: pash 31.12.2015 - 15:58
А сьогодні ,тиражем 46оо примірників,газета "НМ" розповсюдила цю розбірку на все місто.Новорічний подарунок для "рудого"!!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль