Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А Жоден «рудий» у місті Ладижині не постраждав!

Жоден «рудий» у місті Ладижині не постраждав!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1519_img_1742.jpg

Перед початком чергової 2-ї сесії Ладижинської міської ради міський голова Валерій Іванович Коломєйцев вирішив спростувати плітки та чутки щодо своєї персони, які останнім часом ширяться містом.

Я вважаю, що ця інформація має бути відкритою, - сказав Валерій Іванович.

Отже, міський голова вирішив, так би мовити, розставити крапки на «ї». Інформація стосувалася чуток, щодо бійки, яка нібито сталася між мером Ладижина та місцевим лікарем травматологом. Подейкують, що останній побачивши як міський голова чіпляється до його дружини з розпалу наніс очільнику міста ножове поранення у руку.

- Мого водія замучили запитаннями: Яка нахабна руда морда чіплялася до чужої дружини і цій нахабній рудій морді порізали руки?, - говорить Валерій Коломєйцев.

Мер наголосив, що втомився від того, що всі при зустрічі з ним відразу дивляться на його руки. Крім того, запевняє що все це вигадки і плітки. Міський голова навіть стверджує що знає автора цих безглуздих пліток. За його словами, це дехто суддя-поет-пісенник, з яким він мав особисту розмову з цього приводу.

Обурений чутками і інший «герой» трагікомедії – лікар-травматолог місцевої лікарні В.Колодій. Про це розповів сам міський голова.

- Я телефонував Колодію і він сказав, що нічого «рудому» не робив. Будь ласка, «рудий» же ж не один у нашому місті. Але, він сказав, що ніякому «рудому» нічого не зробив, - розповідає В.Коломєйцев.

Отже, якщо вірити меру, жоден «рудий» у місті не постраждав.
29 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 856 Коментарів: 3
Написав: pash 30.12.2015 - 09:57
Народне прислів*я говорить-не їла душа часнику-не буде воняти!!!!!Замість того,щоб виконувати принципи законності і прозорості у діяльності місцевого самоврядування у місті,продовжуються чергові "розбірки", інтересно чим вони закінчаться?????
Написав: nina 30.12.2015 - 10:30
При зустрічах люди заглядають "рудому" в руки, щоб побачити скількі ще до них прилипло бюджетних коштів. А він, наївний, думає що він ще ОГО-ГО-ГО.
Написав: pash 31.12.2015 - 15:58
А сьогодні ,тиражем 46оо примірників,газета "НМ" розповсюдила цю розбірку на все місто.Новорічний подарунок для "рудого"!!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль