Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А Жоден «рудий» у місті Ладижині не постраждав!

Жоден «рудий» у місті Ладижині не постраждав!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1519_img_1742.jpg

Перед початком чергової 2-ї сесії Ладижинської міської ради міський голова Валерій Іванович Коломєйцев вирішив спростувати плітки та чутки щодо своєї персони, які останнім часом ширяться містом.

Я вважаю, що ця інформація має бути відкритою, - сказав Валерій Іванович.

Отже, міський голова вирішив, так би мовити, розставити крапки на «ї». Інформація стосувалася чуток, щодо бійки, яка нібито сталася між мером Ладижина та місцевим лікарем травматологом. Подейкують, що останній побачивши як міський голова чіпляється до його дружини з розпалу наніс очільнику міста ножове поранення у руку.

- Мого водія замучили запитаннями: Яка нахабна руда морда чіплялася до чужої дружини і цій нахабній рудій морді порізали руки?, - говорить Валерій Коломєйцев.

Мер наголосив, що втомився від того, що всі при зустрічі з ним відразу дивляться на його руки. Крім того, запевняє що все це вигадки і плітки. Міський голова навіть стверджує що знає автора цих безглуздих пліток. За його словами, це дехто суддя-поет-пісенник, з яким він мав особисту розмову з цього приводу.

Обурений чутками і інший «герой» трагікомедії – лікар-травматолог місцевої лікарні В.Колодій. Про це розповів сам міський голова.

- Я телефонував Колодію і він сказав, що нічого «рудому» не робив. Будь ласка, «рудий» же ж не один у нашому місті. Але, він сказав, що ніякому «рудому» нічого не зробив, - розповідає В.Коломєйцев.

Отже, якщо вірити меру, жоден «рудий» у місті не постраждав.
29 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 848 Коментарів: 3
Написав: pash 30.12.2015 - 09:57
Народне прислів*я говорить-не їла душа часнику-не буде воняти!!!!!Замість того,щоб виконувати принципи законності і прозорості у діяльності місцевого самоврядування у місті,продовжуються чергові "розбірки", інтересно чим вони закінчаться?????
Написав: nina 30.12.2015 - 10:30
При зустрічах люди заглядають "рудому" в руки, щоб побачити скількі ще до них прилипло бюджетних коштів. А він, наївний, думає що він ще ОГО-ГО-ГО.
Написав: pash 31.12.2015 - 15:58
А сьогодні ,тиражем 46оо примірників,газета "НМ" розповсюдила цю розбірку на все місто.Новорічний подарунок для "рудого"!!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль