Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Жити по-новому: ладижинських школярів-чорнобильців більше не годуватимуть безкоштовно

Жити по-новому: ладижинських школярів-чорнобильців більше не годуватимуть безкоштовно

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0982_tarelka.jpg

28 грудня 2014 року, Президент України підписав Закон «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність деяких законодавчих актів України». Ним, зокрема, було внесено багато суттєвих змін до Закону «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Як стало відомо, з нового року було знято четверту зону радіоактивного забруднення по всій Україні.
Ми знаємо, що Ладижин відносився до 4-ї зони і оскільки тепер її немає, відповідно діти, потерпілі внаслідок Чорнобильської катастрофи, що навчаються на територіях, позбавлених статусу так званої 4-ї зони, втратили право і на безкоштовне харчування в навчальних закладах і на одержання грошової компенсації.

Так, 3 лютого до відділу освіти надійшла офіційна інформація від міського УП та СЗН, в якій йдеться про те, що харчування в школах міста не буде забезпечуватися з державного бюджету.

Саме тому, згідно із законодавством, всі учні початкової школи, а також діти незахищених категорій (малозабезпечені, сироти, позбавлені батьківського піклування тощо) харчуватимуться безкоштовно, за рахунок коштів міського бюджету.
У найкоротші терміни буде проведено відповідну роботу щодо організації харчування учнів 1-4 класів у школах міста.
6 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 385 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль