Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Жити по-новому: ладижинських школярів-чорнобильців більше не годуватимуть безкоштовно

Жити по-новому: ладижинських школярів-чорнобильців більше не годуватимуть безкоштовно

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0982_tarelka.jpg

28 грудня 2014 року, Президент України підписав Закон «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність деяких законодавчих актів України». Ним, зокрема, було внесено багато суттєвих змін до Закону «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Як стало відомо, з нового року було знято четверту зону радіоактивного забруднення по всій Україні.
Ми знаємо, що Ладижин відносився до 4-ї зони і оскільки тепер її немає, відповідно діти, потерпілі внаслідок Чорнобильської катастрофи, що навчаються на територіях, позбавлених статусу так званої 4-ї зони, втратили право і на безкоштовне харчування в навчальних закладах і на одержання грошової компенсації.

Так, 3 лютого до відділу освіти надійшла офіційна інформація від міського УП та СЗН, в якій йдеться про те, що харчування в школах міста не буде забезпечуватися з державного бюджету.

Саме тому, згідно із законодавством, всі учні початкової школи, а також діти незахищених категорій (малозабезпечені, сироти, позбавлені батьківського піклування тощо) харчуватимуться безкоштовно, за рахунок коштів міського бюджету.
У найкоротші терміни буде проведено відповідну роботу щодо організації харчування учнів 1-4 класів у школах міста.
6 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 485 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль