Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Скандалы Жителі виборчого округу № 17 отримають медичні аптечки двічі

Жителі виборчого округу № 17 отримають медичні аптечки двічі

У Вінницькій області виборцям роздають аптечки від імені благодійного фонду Миколи Кучера, який є кандидатом у народні депутати, депутатом Вінницької облради.

Про це повідомляє громадянський рух "Спільна Справа", активісти якого проводять незалежний моніторинг парламентських виборів.

Так, зафіксовано безкоштовну роздачу медичних аптечок від його імені у місті Бершадь.
Фото-доказ руху "Спільна справа"
http//img.pravda.com.ua/images/doc/6/7/67dd5d8-aptechka-kucher.jpg
Микола Кучер нещодавно склав повноваження голови обласної організації Української Народної партії і увійшов до складу фракції Партії регіонів.

Він висувається кандидатом в народні депутати по виборчому округу №17, до якого, крім Бершадського, також входять Тростянецький, Теплицький, Гайсинський райони та місто Бершадь.

Раніше на цьому ж окрузі аптечки роздавав соціальний фонд Анатолія Матвієнко, який є народним депутатом України.

Кучер є гендиректором агропромислового підприємства "Зернопродукт МХП", що входить до складу групи компаній "Миронівський хлібопродукт". Власником групи компаній є Юрій Косюк, інтереси якого в парламенті представляє нардеп від Партії регіонів Михайло Зубець, зазначає прес-служба руху.
7 серпня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1074 Коментарів: 5
Написав: Ivan 8.08.2012 - 11:58
Кучер не є кандидатом від Партії регіонів, а пішов як самовисуванець і позапартійний.
Написав: Arhip 8.08.2012 - 12:09
Про це повідомив громадський рух Спільна справа та Українська правда. В їх матеріалі взагалі багато неточностей.
Написав: Ніна 9.08.2012 - 08:29
Микола Кучер, точно знає, що ті аптечки конче потрібні народу, бо від діяльності "Нашої ряби", від тих надприбутків, які Микола буде мати та екологічно небезпечного підприємства, народу лишится тількі одне ЛІКУВАТИСЯ!!!!!!!. Та от питання, чи надовго вистачить тих ліків. Гадаю навіть на термін Миколіної каденції у Верховній Раді, якщо його оберуть люди, не вистачить.
Написав: Петро 9.08.2012 - 10:09
Якщо Миколу виберуть, то я упевнений, що він буде допомагати жителям округу не гірше ніж зараз. Він - відкрита і добра людина, тому його і бояться партократи і професори, а тому і ставлять палки в колеса
Написав: Arhip 9.08.2012 - 12:35
Треба визначитись, кого ми обираємо, -спонсора, який роздає допомоги чи народного депутата, який повинен писати Закони і любіювати інтереси простих людей. Людські якості Миколи Кучера ніхто не спростовує, він як людина досить непоганий, але в Верховній раді буде лобіювати інтереси свого холдінгу.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль