Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Жінки Ладижина оголошують благодійну акцію «З перемогою в серці!»

Жінки Ладижина оголошують благодійну акцію «З перемогою в серці!»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/05_zhzh.png

Жіночий корпус «Народної самооборони» міста Ладижина спільно з Всеукраїнським союзом «Жінки-трудівниці за майбутнє дітей України» та Спілкою багатодітних сімей з нагоди 70-ї річниці Дня Перемоги оголошують благодійну акцію на підтримку військових АТО «З перемогою в серці!».

Допомога від щирого серця – це найкраща допомога, впевнені жінки міста Ладижина. Ми твердо віримо у те, що як і 70 років тому назад, наші солдати живі, здорові та щасливі із Перемогою повернуться додому!

Щоб прискорити нашу Перемогу і щоб біда обходила українські родини стороною закликаємо ладижинців не залишатись байдужими та допомогти нашим військовим, їм потрібна наша допомога і ми їм допоможемо!

В рамках акції «З перемогою в серці!» 6-7 травня у Штабі «Народної самооборони» міста Ладижина проходитиме збір коштів та гуманітарної допомоги для бійців що несуть свою службу на Сході України.

Наразі українські солдати мають потребу у продуктах харчування, засобах особистої гігієни, миючих засобах, а також натільній білизні та одязі, зокрема літньому (футболки, кепки, взуття тощо).

Наймолодших мешканців Ладижина запрошують малювати малюнки та писати переможні листи для вояків.

Тож долучайтеся до акції. І нехай в Україні буде мир!

Телефон для довідок: 068-706-60-26; 063-62-87-163
5 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 412 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль