Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Завдяки коштам ДТЕК вже друга спортивна школа Ладижина обладнана новітньою системою вентиляції

Завдяки коштам ДТЕК вже друга спортивна школа Ладижина обладнана новітньою системою вентиляції


Приміщення спортивної школи №2 міста Ладижин, що на вулиці Прибережній, обладнали сучасною системою вентиляції завдяки конкурсу «Місто своїми руками». До цього часу у школі, де на сьогоднішній день силовими видами спорту займається більше 200 осіб, вентиляція відбувалася через 2 маленькі віконечка. Про це «Новини Ладижина» повідомила прес-служба ДТЕК Ладижинської ТЕС.

Сума гранту, який ініціативна група отримала на втілення проекту, становить майже 30 тис. грн. Ще 10% від цієї суми – внесла ініціативна група.

Проект з встановлення примусової системи вентиляції на конкурс "Місто своїми руками", який щорічно проводить ДТЕК, подала ініціативна група «Спільнота ініціативної молоді Ладижина» (СІМЛ). Як пояснює автор проекту Андрій Смірнов, потреба у притоку свіжого повітря до приміщення є завжди, особливо у літні місяці. Силовими тренуваннями тут займаються близько 200 спортсменів секції академічного веслування, пауерліфтингу та карате-кіокушинкай.

«Високі результати залежать не лише від самих спортсменів, а й від умов в яких вони тренуються. Тому ми вирішили поставити вентиляційну систему. Тут вона взагалі була відсутня. Коли тут займалися лише 30 учнів з однієї секції, дихати було просто неможливо. Особливо в теплу пору року – це щось нереальне»,– наголошує керівник ініціативної групи Андрій Смірнов.

З огляду на те, що спортивна школа розташована у житловій багатоповерхівці, було вирішено встановити безшумні вентилятори виробництва Іспанії. Це дозволило мінімізувати шумовий ефект для мешканців будинку. Сам проект складається із трьох незалежних одна від одної систем примусового притоку повітря в приміщення спортшколи.

Встановлене обладнання вже передане на баланс спортшколи і відділу фізичної культури та спорту Ладижинської міської ради. За словами Андрія Смірнова, після кількох днів роботи системи спортсмени відчули покращення умов для занять.
Це один із 17 проектів ладижинців, які у 2015 році були визнані конкурсною комісією «Міста своїми руками» найкращими для втілення в життя. На фінансування конкурсу міні-грантів у 2015 році у м. Ладижин ДТЕК спрямував 450 тис. грн.

«Проект «Місто своїми руками» спрямований на зміну ментальності людей на територіях. Наша мета - щоб все більше і більше людей брали активну участь в облаштуванні своїх міст. Сьогодні вся Україна говорить про децентралізацію, так ось це і є перші кроки на шляху до неї - коли жителі приймають активну участь у розвитку своїх міст, селищ та районів, - зазначає Керівник департаменту зі сталого розвитку ДТЕК Вікторія Гриб. - І нас дуже надихає, що з кожним роком популярність проекту «Місто своїми руками» зростає. У людей дуже багато ідей. Підвести їх ми не маємо права»

Нагадаємо, два роки тому, (у вересні 2013) в рамках реалізації проектів соціального партнерства ДТЕК та міста Ладижин, був реалізований енергозберігаючий проект із заміни системи вентиляції будівлі дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) №1. Комплекс робіт із заміни системи вентиляції, монтажу нових вентиляційних каналів та шахт, монтаж електроприводів та сучасної автоматики коштував 152 тис. грн, з них 106 тис. грн спрямувала компанія ДТЕК, а 46 тис. грн – дольова участь міської ради.

Тож тепер, обидві ладижинські спортивні школи тепер впорядковані системами вентиляції. ДТЕК завдяки ініціативності місцевих жителів робить Ладижин комфортним для життя.

6203_nova_ventilyaciina_sistema_u_ladizhinskii_dyussh_num2.jpg (94.07 Kb)0159_nova_ventilyaciina_sistema_u_ladizhinskii_dyussh_num2_2.jpg (66.12 Kb)9463_nova_ventilyaciina_sistema_u_ladizhinskii_dyussh_num2_3.jpg (77.46 Kb)
2 жовтня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 547 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль