Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Завдяки коштам ДТЕК вже друга спортивна школа Ладижина обладнана новітньою системою вентиляції

Завдяки коштам ДТЕК вже друга спортивна школа Ладижина обладнана новітньою системою вентиляції


Приміщення спортивної школи №2 міста Ладижин, що на вулиці Прибережній, обладнали сучасною системою вентиляції завдяки конкурсу «Місто своїми руками». До цього часу у школі, де на сьогоднішній день силовими видами спорту займається більше 200 осіб, вентиляція відбувалася через 2 маленькі віконечка. Про це «Новини Ладижина» повідомила прес-служба ДТЕК Ладижинської ТЕС.

Сума гранту, який ініціативна група отримала на втілення проекту, становить майже 30 тис. грн. Ще 10% від цієї суми – внесла ініціативна група.

Проект з встановлення примусової системи вентиляції на конкурс "Місто своїми руками", який щорічно проводить ДТЕК, подала ініціативна група «Спільнота ініціативної молоді Ладижина» (СІМЛ). Як пояснює автор проекту Андрій Смірнов, потреба у притоку свіжого повітря до приміщення є завжди, особливо у літні місяці. Силовими тренуваннями тут займаються близько 200 спортсменів секції академічного веслування, пауерліфтингу та карате-кіокушинкай.

«Високі результати залежать не лише від самих спортсменів, а й від умов в яких вони тренуються. Тому ми вирішили поставити вентиляційну систему. Тут вона взагалі була відсутня. Коли тут займалися лише 30 учнів з однієї секції, дихати було просто неможливо. Особливо в теплу пору року – це щось нереальне»,– наголошує керівник ініціативної групи Андрій Смірнов.

З огляду на те, що спортивна школа розташована у житловій багатоповерхівці, було вирішено встановити безшумні вентилятори виробництва Іспанії. Це дозволило мінімізувати шумовий ефект для мешканців будинку. Сам проект складається із трьох незалежних одна від одної систем примусового притоку повітря в приміщення спортшколи.

Встановлене обладнання вже передане на баланс спортшколи і відділу фізичної культури та спорту Ладижинської міської ради. За словами Андрія Смірнова, після кількох днів роботи системи спортсмени відчули покращення умов для занять.
Це один із 17 проектів ладижинців, які у 2015 році були визнані конкурсною комісією «Міста своїми руками» найкращими для втілення в життя. На фінансування конкурсу міні-грантів у 2015 році у м. Ладижин ДТЕК спрямував 450 тис. грн.

«Проект «Місто своїми руками» спрямований на зміну ментальності людей на територіях. Наша мета - щоб все більше і більше людей брали активну участь в облаштуванні своїх міст. Сьогодні вся Україна говорить про децентралізацію, так ось це і є перші кроки на шляху до неї - коли жителі приймають активну участь у розвитку своїх міст, селищ та районів, - зазначає Керівник департаменту зі сталого розвитку ДТЕК Вікторія Гриб. - І нас дуже надихає, що з кожним роком популярність проекту «Місто своїми руками» зростає. У людей дуже багато ідей. Підвести їх ми не маємо права»

Нагадаємо, два роки тому, (у вересні 2013) в рамках реалізації проектів соціального партнерства ДТЕК та міста Ладижин, був реалізований енергозберігаючий проект із заміни системи вентиляції будівлі дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) №1. Комплекс робіт із заміни системи вентиляції, монтажу нових вентиляційних каналів та шахт, монтаж електроприводів та сучасної автоматики коштував 152 тис. грн, з них 106 тис. грн спрямувала компанія ДТЕК, а 46 тис. грн – дольова участь міської ради.

Тож тепер, обидві ладижинські спортивні школи тепер впорядковані системами вентиляції. ДТЕК завдяки ініціативності місцевих жителів робить Ладижин комфортним для життя.

6203_nova_ventilyaciina_sistema_u_ladizhinskii_dyussh_num2.jpg (94.07 Kb)0159_nova_ventilyaciina_sistema_u_ladizhinskii_dyussh_num2_2.jpg (66.12 Kb)9463_nova_ventilyaciina_sistema_u_ladizhinskii_dyussh_num2_3.jpg (77.46 Kb)
2 жовтня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 539 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль