Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А Запущено спецпроект “Ладижинська міська територіальна громада»

Запущено спецпроект “Ладижинська міська територіальна громада»

2680_image001.jpg (101.28 Kb)Як ми вже повідомляли, громадська організація «Ладижинська громадська рада» оголосила про початок проведення консультацій з ініціативними групами територіальних громад, що знаходяться поблизу міста Ладижин щодо проекту створення Ладижинської міської територіальної громади в складі щонайменше 20 населених пунктів Тростянецького, Теплицького, Тульчинського, Гайсинського та Немирівського районів.

Ладижинська громадська рада займається питанням об’єднання громад досить недовго, але в активі організації вже напрацьований досить перспективний проект, який за умови підтримки обласної та місцевої влади, представницьких органів територіальних громад, може суттєво збільшити інвестиційний клімат та приток інвестицій.

Координатор проекту Андрій Скакодуб вже адресував листа з приводу реалізації проекту голові Вінницької обласної ради в якому окреслив потрібність та актуальність проекту створення Ладижинської міської територіальної громади, як вільної економічної зони.

З метою висвітлення процесу об’єднання громад навколо міста Ладижин громадський міський сайт «Новини Ладижина» спільного з ГО «Ладижинська громадська рада» запустили спеціальний інтернет-проект «Ладижинська міська територіальна громада» ( http://lad.vn.ua/gromada/ ), як поки що віртуальну територіальну громаду, де було включено громади, які тісно пов’язані з містом Ладижин соціально-економічно, культурно, транспортно та фінансово. Мова іде про: місто Ладижин, село Лукашівку, селище Губник, хутір Ружицький, село Оляниця, село Четвертинівка, село Губник, село Ладижинські хутори, село Шиманівка, село Жерденівка, село Дмитренки, село Бубнівка, село Ярмолинці, село Басаличівка, село Харпачка, село Степашки, село Новоселівка, село Маньківка, село Михайлівка, село Заозерне, село Василівка, село Улянівка, село Богданівка, село Білоусівка, селище Ладижинське.

Крім того, створено координаційний проект і розпочалась робота з ініціативними групами територіальних громад, які потенційно можуть стати членами Ладижинської територіальної громади.
26 червня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 539 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль