Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Заходи міської бібліотеки за тиждень

Заходи міської бібліотеки за тиждень


http//www.ladrada.gov.ua/images/stories/Kultura/Biblioteka/2013/2706/SDC133101.jpg
З 25 червня 2013 року в дорослому відділі ЦМБ демонструється виставка - діалог «Наркоманія – хвороба особлива». На полицях розташовані матеріали по історії виникнення і поширення наркоманії, про наркотичні речовини та механізми звикання до них. Значну увагу приділено питанням профілактики і лікування наркоманії

26 червня 2013 року в дорослому відділі ЦМБ був проведений тематичний вечір «Конституція України - головний закон держави», присвячений 17-й річниці її ухвалення на 5-й сесії Верховної Ради України. На пам'ять про прийняття Конституції в Україні щорічно святкується державне свято — День Конституції України. В ході заходу ведучі розповіли про історію створення Конституції України та про її історичних попередниць, розповіли, що вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Звучали вірші Л.Вознюк, лунав гімн України. До заходу працівники бібліотеки підготували книжкову виставку. На вечорі були присутні студенти Ладижинського аграрного коледжу в кількості 18 осіб.

З 26 червня 2013 року у відділі №2 ЦМБ до уваги читачів розгорнута книжково-ілюстративна виставка «Моє село - моя святиня», на якій представлені матеріали про історію виникнення села Лукашівка, історію будівництва Покровської церкви у селі, розповіді про ветеранів війни та жителів села, фотоматеріали про село Лукашівка.

За матеріалами офіційного сайту Ладижинської міської ради.
27 червня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1469 Коментарів: 2
Написав: Олена 27.06.2013 - 20:14
Слышала, что книги в местной библиотеке можно только платно взять ли принести какие-то из дому и подарить библиотеке. Особенно позорно для города, если с пенсионеров дерут деньги. Я не живу в Ладыжине, вы бы не могли на вашем сайте изложить действительное положение вещей, что бы правду знать, а не слухи.
18 студентов колледжа - мало, такое впечатление, что они были на этом мероприятии не добровольно.
Написав: Архипушка 28.06.2013 - 01:09
Конечно же платно))) У нас платно можно попасть на прием к МЕРУ (миф крикунов), у нас платно можно печатать маты на этом сайте. Кто бесплатно матерится, у того удаляются комментарии. Вы Олена, как то приезжайте к нам в город, только тайно и тайно зайдите в библиотеку и тайно проверьте за какие деньги там книги выдают. Думаю очередной миф крикунов будет развеян.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
 На зустріч з Михайлом Саакашвілі прийшло до півтисячі ладижинців На зустріч з Михайлом Саакашвілі прийшло до півтисячі ладижинців В Ладижині тарифи на послуги з тепло та водопостачання одні із найнижчих в Україні В Ладижині тарифи на послуги з тепло та водопостачання одні із найнижчих в Україні З 1 лютого в музичній школі буде діяти новий розмір батьківської плати за навчання З 1 лютого в музичній школі буде діяти новий розмір батьківської плати за навчання З 28 січня в Ладижині стартує конкурс З 28 січня в Ладижині стартує конкурс "Людина року-2016" За шкоду екології Ладижинською ТЕС сплачено 142 мільйони гривень екологічного податку в 2016 році За шкоду екології Ладижинською ТЕС сплачено 142 мільйони гривень екологічного податку в 2016 році У вівторок Ладижин відвідає Михаїл Саакашвілі У вівторок Ладижин відвідає Михаїл Саакашвілі Шість громадських організацій отримають з міського бюджету 324, 1 тис. грн.. допомоги Шість громадських організацій отримають з міського бюджету 324, 1 тис. грн.. допомоги В Ладижині зберігається високий рівень техногенної і природної небезпеки В Ладижині зберігається високий рівень техногенної і природної небезпеки Ладижинці можуть взяти участь в розробці міських програм Ладижинці можуть взяти участь в розробці міських програм 660 тисяч гривень складають  фонди для надання матеріальної допомоги в 2017 році 660 тисяч гривень складають фонди для надання матеріальної допомоги в 2017 році З Ладижина на Київ можна проїхатись з піснями про Новоросію З Ладижина на Київ можна проїхатись з піснями про Новоросію Чотири садові товариства планують об*єднатись Чотири садові товариства планують об*єднатись Шість житлових будинків залишились без стаціонарного телефонного зв*язку Шість житлових будинків залишились без стаціонарного телефонного зв*язку В Ладижині знайшли хворого на сказ лиса В Ладижині знайшли хворого на сказ лиса

Логін
Пароль