Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Заходи міської бібліотеки за тиждень

Заходи міської бібліотеки за тиждень


http//www.ladrada.gov.ua/images/stories/Kultura/Biblioteka/2013/2706/SDC133101.jpg
З 25 червня 2013 року в дорослому відділі ЦМБ демонструється виставка - діалог «Наркоманія – хвороба особлива». На полицях розташовані матеріали по історії виникнення і поширення наркоманії, про наркотичні речовини та механізми звикання до них. Значну увагу приділено питанням профілактики і лікування наркоманії

26 червня 2013 року в дорослому відділі ЦМБ був проведений тематичний вечір «Конституція України - головний закон держави», присвячений 17-й річниці її ухвалення на 5-й сесії Верховної Ради України. На пам'ять про прийняття Конституції в Україні щорічно святкується державне свято — День Конституції України. В ході заходу ведучі розповіли про історію створення Конституції України та про її історичних попередниць, розповіли, що вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Звучали вірші Л.Вознюк, лунав гімн України. До заходу працівники бібліотеки підготували книжкову виставку. На вечорі були присутні студенти Ладижинського аграрного коледжу в кількості 18 осіб.

З 26 червня 2013 року у відділі №2 ЦМБ до уваги читачів розгорнута книжково-ілюстративна виставка «Моє село - моя святиня», на якій представлені матеріали про історію виникнення села Лукашівка, історію будівництва Покровської церкви у селі, розповіді про ветеранів війни та жителів села, фотоматеріали про село Лукашівка.

За матеріалами офіційного сайту Ладижинської міської ради.
27 червня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1413 Коментарів: 2
Написав: Олена 27.06.2013 - 20:14
Слышала, что книги в местной библиотеке можно только платно взять ли принести какие-то из дому и подарить библиотеке. Особенно позорно для города, если с пенсионеров дерут деньги. Я не живу в Ладыжине, вы бы не могли на вашем сайте изложить действительное положение вещей, что бы правду знать, а не слухи.
18 студентов колледжа - мало, такое впечатление, что они были на этом мероприятии не добровольно.
Написав: Архипушка 28.06.2013 - 01:09
Конечно же платно))) У нас платно можно попасть на прием к МЕРУ (миф крикунов), у нас платно можно печатать маты на этом сайте. Кто бесплатно матерится, у того удаляются комментарии. Вы Олена, как то приезжайте к нам в город, только тайно и тайно зайдите в библиотеку и тайно проверьте за какие деньги там книги выдают. Думаю очередной миф крикунов будет развеян.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Невтомний Микола Гвоздієвський вшосте виграв суд у обласного слідчого управління Невтомний Микола Гвоздієвський вшосте виграв суд у обласного слідчого управління Нові подробиці щодо випадку на залізниці з ладижинським школярем Нові подробиці щодо випадку на залізниці з ладижинським школярем Ладижинська волонтер  Інна Максимова  потребує коштів на лікування Ладижинська волонтер Інна Максимова потребує коштів на лікування В Ладижині відбулась авторська зустріч з письменником Володимиром Арєнєвим В Ладижині відбулась авторська зустріч з письменником Володимиром Арєнєвим Працівники Ладижинської ТЕС  ліквідували пожежонебезбечне сміттєзвалище неподалік свого підприємства Працівники Ладижинської ТЕС ліквідували пожежонебезбечне сміттєзвалище неподалік свого підприємства Небезпечні розваги: 13-річний ладижинець втратив обидві ноги потрапивши під потяг Небезпечні розваги: 13-річний ладижинець втратив обидві ноги потрапивши під потяг Хто контролює  відведення землі для учасників АТО в Ладижині? Хто контролює відведення землі для учасників АТО в Ладижині? Ладижин знаходиться на другому місці по кількості  збиткових підприємств в області Ладижин знаходиться на другому місці по кількості збиткових підприємств в області Невтішна статистика: населення Ладижина  стрімко зменшується Невтішна статистика: населення Ладижина стрімко зменшується МХП збільшив експорт м'яса птиці на 44% МХП збільшив експорт м'яса птиці на 44% ДТЕК: зимових відключень не буде ДТЕК: зимових відключень не буде В Ладижині відбудеться Круглий стіл з питань інтеграції людей з особливими потребами в суспільство В Ладижині відбудеться Круглий стіл з питань інтеграції людей з особливими потребами в суспільство Студенти Ладижинського коледжу ВНАУ зобразили своє бачення людей з особливими потребами у малюнках Студенти Ладижинського коледжу ВНАУ зобразили своє бачення людей з особливими потребами у малюнках Ладижинці гідно представили рідне місто на обласному кубку з ушу Саньшоу Ладижинці гідно представили рідне місто на обласному кубку з ушу Саньшоу

Логін
Пароль