Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Заходи міської бібліотеки за тиждень

Заходи міської бібліотеки за тиждень


http//www.ladrada.gov.ua/images/stories/Kultura/Biblioteka/2013/2706/SDC133101.jpg
З 25 червня 2013 року в дорослому відділі ЦМБ демонструється виставка - діалог «Наркоманія – хвороба особлива». На полицях розташовані матеріали по історії виникнення і поширення наркоманії, про наркотичні речовини та механізми звикання до них. Значну увагу приділено питанням профілактики і лікування наркоманії

26 червня 2013 року в дорослому відділі ЦМБ був проведений тематичний вечір «Конституція України - головний закон держави», присвячений 17-й річниці її ухвалення на 5-й сесії Верховної Ради України. На пам'ять про прийняття Конституції в Україні щорічно святкується державне свято — День Конституції України. В ході заходу ведучі розповіли про історію створення Конституції України та про її історичних попередниць, розповіли, що вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Звучали вірші Л.Вознюк, лунав гімн України. До заходу працівники бібліотеки підготували книжкову виставку. На вечорі були присутні студенти Ладижинського аграрного коледжу в кількості 18 осіб.

З 26 червня 2013 року у відділі №2 ЦМБ до уваги читачів розгорнута книжково-ілюстративна виставка «Моє село - моя святиня», на якій представлені матеріали про історію виникнення села Лукашівка, історію будівництва Покровської церкви у селі, розповіді про ветеранів війни та жителів села, фотоматеріали про село Лукашівка.

За матеріалами офіційного сайту Ладижинської міської ради.
27 червня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1491 Коментарів: 2
Написав: Олена 27.06.2013 - 20:14
Слышала, что книги в местной библиотеке можно только платно взять ли принести какие-то из дому и подарить библиотеке. Особенно позорно для города, если с пенсионеров дерут деньги. Я не живу в Ладыжине, вы бы не могли на вашем сайте изложить действительное положение вещей, что бы правду знать, а не слухи.
18 студентов колледжа - мало, такое впечатление, что они были на этом мероприятии не добровольно.
Написав: Архипушка 28.06.2013 - 01:09
Конечно же платно))) У нас платно можно попасть на прием к МЕРУ (миф крикунов), у нас платно можно печатать маты на этом сайте. Кто бесплатно матерится, у того удаляются комментарии. Вы Олена, как то приезжайте к нам в город, только тайно и тайно зайдите в библиотеку и тайно проверьте за какие деньги там книги выдают. Думаю очередной миф крикунов будет развеян.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинців закликали приєднатись до всесвітньої акції Ладижинців закликали приєднатись до всесвітньої акції "Година землі" (відео) В Ладижині з місцевого бюджету витратили 20 тисяч гривень на В Ладижині з місцевого бюджету витратили 20 тисяч гривень на "бутафорні" медалі (відео) Гройсман не дав конкретної відповіді на питання чи будуть збережені медичні дотації місцевим бюджетам Гройсман не дав конкретної відповіді на питання чи будуть збережені медичні дотації місцевим бюджетам МХП придбає завод в Словакії МХП придбає завод в Словакії Ахметов і Косюк в списку мільярдерів журналу Forbes Ахметов і Косюк в списку мільярдерів журналу Forbes Ладижинські багатодітні матері отримали звання Ладижинські багатодітні матері отримали звання "мати-героїня" Юні ладижанки здобули перші місця на обласному конкурсі читців Юні ладижанки здобули перші місця на обласному конкурсі читців На ХІІІ Всеукраїнській універсіаді ладижинці здобули перші місця з ушу На ХІІІ Всеукраїнській універсіаді ладижинці здобули перші місця з ушу 9 сімей переселенців отримали державні допомоги 9 сімей переселенців отримали державні допомоги Ладижинські спортсмени взяли участь у змаганнях з паратхеквондо та тхеквондо ВТФ Ладижинські спортсмени взяли участь у змаганнях з паратхеквондо та тхеквондо ВТФ В Ладижині відзначили Міжнародний день лісів висадкою дерев (фото та відео) В Ладижині відзначили Міжнародний день лісів висадкою дерев (фото та відео) Гайсинський молокозавод виробляє сир «Московський» з куполами Кремля Гайсинський молокозавод виробляє сир «Московський» з куполами Кремля В Ладижині відбувся літературний конкурс читців серед дітей В Ладижині відбувся літературний конкурс читців серед дітей Як голосує народний депутат Микола Кучер в Верховній Раді України Як голосує народний депутат Микола Кучер в Верховній Раді України

Логін
Пароль