Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Заходи міської бібліотеки за тиждень

Заходи міської бібліотеки за тиждень


http//www.ladrada.gov.ua/images/stories/Kultura/Biblioteka/2013/2706/SDC133101.jpg
З 25 червня 2013 року в дорослому відділі ЦМБ демонструється виставка - діалог «Наркоманія – хвороба особлива». На полицях розташовані матеріали по історії виникнення і поширення наркоманії, про наркотичні речовини та механізми звикання до них. Значну увагу приділено питанням профілактики і лікування наркоманії

26 червня 2013 року в дорослому відділі ЦМБ був проведений тематичний вечір «Конституція України - головний закон держави», присвячений 17-й річниці її ухвалення на 5-й сесії Верховної Ради України. На пам'ять про прийняття Конституції в Україні щорічно святкується державне свято — День Конституції України. В ході заходу ведучі розповіли про історію створення Конституції України та про її історичних попередниць, розповіли, що вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Звучали вірші Л.Вознюк, лунав гімн України. До заходу працівники бібліотеки підготували книжкову виставку. На вечорі були присутні студенти Ладижинського аграрного коледжу в кількості 18 осіб.

З 26 червня 2013 року у відділі №2 ЦМБ до уваги читачів розгорнута книжково-ілюстративна виставка «Моє село - моя святиня», на якій представлені матеріали про історію виникнення села Лукашівка, історію будівництва Покровської церкви у селі, розповіді про ветеранів війни та жителів села, фотоматеріали про село Лукашівка.

За матеріалами офіційного сайту Ладижинської міської ради.
27 червня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1194 Коментарів: 2
Написав: Олена 27.06.2013 - 20:14
Слышала, что книги в местной библиотеке можно только платно взять ли принести какие-то из дому и подарить библиотеке. Особенно позорно для города, если с пенсионеров дерут деньги. Я не живу в Ладыжине, вы бы не могли на вашем сайте изложить действительное положение вещей, что бы правду знать, а не слухи.
18 студентов колледжа - мало, такое впечатление, что они были на этом мероприятии не добровольно.
Написав: Архипушка 28.06.2013 - 01:09
Конечно же платно))) У нас платно можно попасть на прием к МЕРУ (миф крикунов), у нас платно можно печатать маты на этом сайте. Кто бесплатно матерится, у того удаляются комментарии. Вы Олена, как то приезжайте к нам в город, только тайно и тайно зайдите в библиотеку и тайно проверьте за какие деньги там книги выдают. Думаю очередной миф крикунов будет развеян.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині проведуть соціальну кампанію «Місто без обмежень» В Ладижині проведуть соціальну кампанію «Місто без обмежень» Свято спорту Свято спорту "Футбольний пікнік" стане щорічним ДТЕК очікує відновлення постачання антрациту для своїх ТЕС з окупованого Донбасу ДТЕК очікує відновлення постачання антрациту для своїх ТЕС з окупованого Донбасу Ладижинські спортсмени взли участь  у Всеукраїнському турнірі з тхеквондо Ладижинські спортсмени взли участь у Всеукраїнському турнірі з тхеквондо У ДТЕК визнають, що постачають електроенергію на непідконтрольну частину Донбасу У ДТЕК визнають, що постачають електроенергію на непідконтрольну частину Донбасу До Дня Конституції в Ладижині відбувся святковий концерт До Дня Конституції в Ладижині відбувся святковий концерт Наслідки дводенної негоди в Ладижині Наслідки дводенної негоди в Ладижині У Тростянці побудуть  парк з озером, пляжем і катамаранами У Тростянці побудуть парк з озером, пляжем і катамаранами В облраді створили міжфракційне об'єднання В облраді створили міжфракційне об'єднання "Національна пам'ять"  Голландія  висловлюючи  побоювання щодо якості продукції компанії МХП боїться конкуренції Голландія висловлюючи побоювання щодо якості продукції компанії МХП боїться конкуренції На Вінниччині поменшало охочих йти на військову службу за контрактом На Вінниччині поменшало охочих йти на військову службу за контрактом В Ладижині призначать керівника та заступника бюро правової допомоги В Ладижині призначать керівника та заступника бюро правової допомоги "Чорна вдова" з Тростянця зарізала 4-го чоловіка  У Вінниці обрали найкрасивіших юних вінничанок У Вінниці обрали найкрасивіших юних вінничанок

Логін
Пароль