Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Заходи міської бібліотеки за тиждень

Заходи міської бібліотеки за тиждень


http//www.ladrada.gov.ua/images/stories/Kultura/Biblioteka/2013/2706/SDC133101.jpg
З 25 червня 2013 року в дорослому відділі ЦМБ демонструється виставка - діалог «Наркоманія – хвороба особлива». На полицях розташовані матеріали по історії виникнення і поширення наркоманії, про наркотичні речовини та механізми звикання до них. Значну увагу приділено питанням профілактики і лікування наркоманії

26 червня 2013 року в дорослому відділі ЦМБ був проведений тематичний вечір «Конституція України - головний закон держави», присвячений 17-й річниці її ухвалення на 5-й сесії Верховної Ради України. На пам'ять про прийняття Конституції в Україні щорічно святкується державне свято — День Конституції України. В ході заходу ведучі розповіли про історію створення Конституції України та про її історичних попередниць, розповіли, що вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Звучали вірші Л.Вознюк, лунав гімн України. До заходу працівники бібліотеки підготували книжкову виставку. На вечорі були присутні студенти Ладижинського аграрного коледжу в кількості 18 осіб.

З 26 червня 2013 року у відділі №2 ЦМБ до уваги читачів розгорнута книжково-ілюстративна виставка «Моє село - моя святиня», на якій представлені матеріали про історію виникнення села Лукашівка, історію будівництва Покровської церкви у селі, розповіді про ветеранів війни та жителів села, фотоматеріали про село Лукашівка.

За матеріалами офіційного сайту Ладижинської міської ради.
27 червня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1434 Коментарів: 2
Написав: Олена 27.06.2013 - 20:14
Слышала, что книги в местной библиотеке можно только платно взять ли принести какие-то из дому и подарить библиотеке. Особенно позорно для города, если с пенсионеров дерут деньги. Я не живу в Ладыжине, вы бы не могли на вашем сайте изложить действительное положение вещей, что бы правду знать, а не слухи.
18 студентов колледжа - мало, такое впечатление, что они были на этом мероприятии не добровольно.
Написав: Архипушка 28.06.2013 - 01:09
Конечно же платно))) У нас платно можно попасть на прием к МЕРУ (миф крикунов), у нас платно можно печатать маты на этом сайте. Кто бесплатно матерится, у того удаляются комментарии. Вы Олена, как то приезжайте к нам в город, только тайно и тайно зайдите в библиотеку и тайно проверьте за какие деньги там книги выдают. Думаю очередной миф крикунов будет развеян.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
На Ладижин припадає чверть заборгованості  по заробітній платі області На Ладижин припадає чверть заборгованості по заробітній платі області В Ладижині середня заробітна плата в вересні склала 6646 гривень В Ладижині середня заробітна плата в вересні склала 6646 гривень Ладижинські чиновники переймали словацький досвід місцевого самоврядування Ладижинські чиновники переймали словацький досвід місцевого самоврядування В Ладижинському коледжі пройшла декада циклової комісії загально-професійних дисциплін В Ладижинському коледжі пройшла декада циклової комісії загально-професійних дисциплін Головним інженером Ладижинської ТЕС став 40-річний Вадим Сімаков Головним інженером Ладижинської ТЕС став 40-річний Вадим Сімаков Енергетики Ладижинської ТЕС оперативно відновили електропостачання частини Ладижина Енергетики Ладижинської ТЕС оперативно відновили електропостачання частини Ладижина Сталий розвиток села об’єднав Україну і Латвію Сталий розвиток села об’єднав Україну і Латвію Напроти автовокзалу почали будівництво громадської вбиральні Напроти автовокзалу почали будівництво громадської вбиральні Олександра Куца виборола срібну медаль на міжнародних змаганнях з тхеквондо ВТФ Олександра Куца виборола срібну медаль на міжнародних змаганнях з тхеквондо ВТФ Показник прибутковості компанії ДТЕК різко зріс Показник прибутковості компанії ДТЕК різко зріс В Ладижині відбувся особистий чемпіонат з шахів В Ладижині відбувся особистий чемпіонат з шахів По факту розподілу житла мешканців будинку престарілих відкрито кримінальне провадження По факту розподілу житла мешканців будинку престарілих відкрито кримінальне провадження Смерть робітника на птахофабриці не визнали нещасним випадком, пов'язаним з виробництвом Смерть робітника на птахофабриці не визнали нещасним випадком, пов'язаним з виробництвом Суд виніс вирок щодо двох 16-річних ладижинців, яку обікрали 90-річного дідуся Суд виніс вирок щодо двох 16-річних ладижинців, яку обікрали 90-річного дідуся

Логін
Пароль