Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Заходи міської бібліотеки за тиждень

Заходи міської бібліотеки за тиждень


http//www.ladrada.gov.ua/images/stories/Kultura/Biblioteka/2013/2706/SDC133101.jpg
З 25 червня 2013 року в дорослому відділі ЦМБ демонструється виставка - діалог «Наркоманія – хвороба особлива». На полицях розташовані матеріали по історії виникнення і поширення наркоманії, про наркотичні речовини та механізми звикання до них. Значну увагу приділено питанням профілактики і лікування наркоманії

26 червня 2013 року в дорослому відділі ЦМБ був проведений тематичний вечір «Конституція України - головний закон держави», присвячений 17-й річниці її ухвалення на 5-й сесії Верховної Ради України. На пам'ять про прийняття Конституції в Україні щорічно святкується державне свято — День Конституції України. В ході заходу ведучі розповіли про історію створення Конституції України та про її історичних попередниць, розповіли, що вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Звучали вірші Л.Вознюк, лунав гімн України. До заходу працівники бібліотеки підготували книжкову виставку. На вечорі були присутні студенти Ладижинського аграрного коледжу в кількості 18 осіб.

З 26 червня 2013 року у відділі №2 ЦМБ до уваги читачів розгорнута книжково-ілюстративна виставка «Моє село - моя святиня», на якій представлені матеріали про історію виникнення села Лукашівка, історію будівництва Покровської церкви у селі, розповіді про ветеранів війни та жителів села, фотоматеріали про село Лукашівка.

За матеріалами офіційного сайту Ладижинської міської ради.
27 червня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1480 Коментарів: 2
Написав: Олена 27.06.2013 - 20:14
Слышала, что книги в местной библиотеке можно только платно взять ли принести какие-то из дому и подарить библиотеке. Особенно позорно для города, если с пенсионеров дерут деньги. Я не живу в Ладыжине, вы бы не могли на вашем сайте изложить действительное положение вещей, что бы правду знать, а не слухи.
18 студентов колледжа - мало, такое впечатление, что они были на этом мероприятии не добровольно.
Написав: Архипушка 28.06.2013 - 01:09
Конечно же платно))) У нас платно можно попасть на прием к МЕРУ (миф крикунов), у нас платно можно печатать маты на этом сайте. Кто бесплатно матерится, у того удаляются комментарии. Вы Олена, как то приезжайте к нам в город, только тайно и тайно зайдите в библиотеку и тайно проверьте за какие деньги там книги выдают. Думаю очередной миф крикунов будет развеян.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Проблеми міста Ладижин стали  частиною всеукраїнської риторики Михайла Саакашвілі Проблеми міста Ладижин стали частиною всеукраїнської риторики Михайла Саакашвілі Прес-служба Ладижинської ТЕС лякає ладижинців відключенням тепла Прес-служба Ладижинської ТЕС лякає ладижинців відключенням тепла В Ладижині проведуть фестиваль-конкурс В Ладижині проведуть фестиваль-конкурс "Зірковий бум" Команди четвертої школи перемогли на міських змаганнях з волейболу Команди четвертої школи перемогли на міських змаганнях з волейболу В Ладижині провели Годину пам’яті «Ми сотнею пішли на небо» В Ладижині провели Годину пам’яті «Ми сотнею пішли на небо» Скандальну кримінальну справу про дерибан квартир в Ладижині закрив  обласний суд Скандальну кримінальну справу про дерибан квартир в Ладижині закрив обласний суд Учасникам народних творчих колективів збільшать щоквартальну плату Учасникам народних творчих колективів збільшать щоквартальну плату Ліквідовувати стихійні сміттєзвалища в Ладижині будуть правопорушники Ліквідовувати стихійні сміттєзвалища в Ладижині будуть правопорушники Ладижинці здобули друге місце на Чемпіонаті області з пішохідного туризму Ладижинці здобули друге місце на Чемпіонаті області з пішохідного туризму МХП продав свої активи у Криму МХП продав свої активи у Криму Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в Ладижині завершилось скандалом Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в Ладижині завершилось скандалом Спортивна слава Ладижина 2016: шість майстрів спорту та перші місця в рейтингах Спортивна слава Ладижина 2016: шість майстрів спорту та перші місця в рейтингах В Ладижинському коледжі за участю майданівців  провели патріотично-виховну В Ладижинському коледжі за участю майданівців провели патріотично-виховну "Годину пам'яті" В Ладижині горів гараж на вулиці Хлібозаводській В Ладижині горів гараж на вулиці Хлібозаводській

Логін
Пароль