Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Заходи міської бібліотеки за тиждень

Заходи міської бібліотеки за тиждень


http//www.ladrada.gov.ua/images/stories/Kultura/Biblioteka/2013/2706/SDC133101.jpg
З 25 червня 2013 року в дорослому відділі ЦМБ демонструється виставка - діалог «Наркоманія – хвороба особлива». На полицях розташовані матеріали по історії виникнення і поширення наркоманії, про наркотичні речовини та механізми звикання до них. Значну увагу приділено питанням профілактики і лікування наркоманії

26 червня 2013 року в дорослому відділі ЦМБ був проведений тематичний вечір «Конституція України - головний закон держави», присвячений 17-й річниці її ухвалення на 5-й сесії Верховної Ради України. На пам'ять про прийняття Конституції в Україні щорічно святкується державне свято — День Конституції України. В ході заходу ведучі розповіли про історію створення Конституції України та про її історичних попередниць, розповіли, що вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Звучали вірші Л.Вознюк, лунав гімн України. До заходу працівники бібліотеки підготували книжкову виставку. На вечорі були присутні студенти Ладижинського аграрного коледжу в кількості 18 осіб.

З 26 червня 2013 року у відділі №2 ЦМБ до уваги читачів розгорнута книжково-ілюстративна виставка «Моє село - моя святиня», на якій представлені матеріали про історію виникнення села Лукашівка, історію будівництва Покровської церкви у селі, розповіді про ветеранів війни та жителів села, фотоматеріали про село Лукашівка.

За матеріалами офіційного сайту Ладижинської міської ради.
27 червня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1517 Коментарів: 2
Написав: Олена 27.06.2013 - 20:14
Слышала, что книги в местной библиотеке можно только платно взять ли принести какие-то из дому и подарить библиотеке. Особенно позорно для города, если с пенсионеров дерут деньги. Я не живу в Ладыжине, вы бы не могли на вашем сайте изложить действительное положение вещей, что бы правду знать, а не слухи.
18 студентов колледжа - мало, такое впечатление, что они были на этом мероприятии не добровольно.
Написав: Архипушка 28.06.2013 - 01:09
Конечно же платно))) У нас платно можно попасть на прием к МЕРУ (миф крикунов), у нас платно можно печатать маты на этом сайте. Кто бесплатно матерится, у того удаляются комментарии. Вы Олена, как то приезжайте к нам в город, только тайно и тайно зайдите в библиотеку и тайно проверьте за какие деньги там книги выдают. Думаю очередной миф крикунов будет развеян.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Спецрепортаж. В Четвертинівці відкрили  музей-експозицію творчості місцевого художника Василя Слободяника (фото та відео) Спецрепортаж. В Четвертинівці відкрили музей-експозицію творчості місцевого художника Василя Слободяника (фото та відео) В Ладижині продовжили опалювальний сезон В Ладижині продовжили опалювальний сезон Студенти коледжу здобули друге місце на обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу Студенти коледжу здобули друге місце на обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу В Ладижині відбувається збір коштів на відкриття молитовної  кімнати в лікарні В Ладижині відбувається збір коштів на відкриття молитовної кімнати в лікарні В Ладижині за ніч вкрали два буси Фольксваген В Ладижині за ніч вкрали два буси Фольксваген Ладижинські поліцейські схопили зловмисника на місці злочину Ладижинські поліцейські схопили зловмисника на місці злочину Справа про закриття нічної аптеки. Боротьба з бізнесом прододовжується. Справа про закриття нічної аптеки. Боротьба з бізнесом прододовжується. В Одесі підробляли медичні препарати ладижинського ПрАТ В Одесі підробляли медичні препарати ладижинського ПрАТ "Біолік" За лайку та погрози на адресу дружини - доба арешту За лайку та погрози на адресу дружини - доба арешту В Четвертинівці відбудеться фестиваль В Четвертинівці відбудеться фестиваль "Батозька битва" Лютий квітень в Ладижині (фото та відео репортаж) Лютий квітень в Ладижині (фото та відео репортаж) Увага! Розшук! Поліція і батьки розшукують безвісти зниклу неповнолітню Анастасію Симоненкову Увага! Розшук! Поліція і батьки розшукують безвісти зниклу неповнолітню Анастасію Симоненкову ТОП-5 пропозицій для бізнесу в Ладижині ТОП-5 пропозицій для бізнесу в Ладижині В Ладижині відбувся ентографічний конкурс В Ладижині відбувся ентографічний конкурс "Ой, не ріж косу"

Логін
Пароль