Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Заходи міської бібліотеки за тиждень

Заходи міської бібліотеки за тиждень


http//www.ladrada.gov.ua/images/stories/Kultura/Biblioteka/2013/2706/SDC133101.jpg
З 25 червня 2013 року в дорослому відділі ЦМБ демонструється виставка - діалог «Наркоманія – хвороба особлива». На полицях розташовані матеріали по історії виникнення і поширення наркоманії, про наркотичні речовини та механізми звикання до них. Значну увагу приділено питанням профілактики і лікування наркоманії

26 червня 2013 року в дорослому відділі ЦМБ був проведений тематичний вечір «Конституція України - головний закон держави», присвячений 17-й річниці її ухвалення на 5-й сесії Верховної Ради України. На пам'ять про прийняття Конституції в Україні щорічно святкується державне свято — День Конституції України. В ході заходу ведучі розповіли про історію створення Конституції України та про її історичних попередниць, розповіли, що вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Звучали вірші Л.Вознюк, лунав гімн України. До заходу працівники бібліотеки підготували книжкову виставку. На вечорі були присутні студенти Ладижинського аграрного коледжу в кількості 18 осіб.

З 26 червня 2013 року у відділі №2 ЦМБ до уваги читачів розгорнута книжково-ілюстративна виставка «Моє село - моя святиня», на якій представлені матеріали про історію виникнення села Лукашівка, історію будівництва Покровської церкви у селі, розповіді про ветеранів війни та жителів села, фотоматеріали про село Лукашівка.

За матеріалами офіційного сайту Ладижинської міської ради.
27 червня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1279 Коментарів: 2
Написав: Олена 27.06.2013 - 20:14
Слышала, что книги в местной библиотеке можно только платно взять ли принести какие-то из дому и подарить библиотеке. Особенно позорно для города, если с пенсионеров дерут деньги. Я не живу в Ладыжине, вы бы не могли на вашем сайте изложить действительное положение вещей, что бы правду знать, а не слухи.
18 студентов колледжа - мало, такое впечатление, что они были на этом мероприятии не добровольно.
Написав: Архипушка 28.06.2013 - 01:09
Конечно же платно))) У нас платно можно попасть на прием к МЕРУ (миф крикунов), у нас платно можно печатать маты на этом сайте. Кто бесплатно матерится, у того удаляются комментарии. Вы Олена, как то приезжайте к нам в город, только тайно и тайно зайдите в библиотеку и тайно проверьте за какие деньги там книги выдают. Думаю очередной миф крикунов будет развеян.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбулися регіональні збори Асоціації міст України В Ладижині відбулися регіональні збори Асоціації міст України Ладижинські веслувальниці посіли призове місце на Чемпіонаті України Ладижинські веслувальниці посіли призове місце на Чемпіонаті України У жителя Тростянецького району вилучили цілий набір наркотичних речовин У жителя Тростянецького району вилучили цілий набір наркотичних речовин Працівники Ладижинського інтернату отримали штрафи по 12 тисяч гривень за корупційні діяння Працівники Ладижинського інтернату отримали штрафи по 12 тисяч гривень за корупційні діяння Ладижинського інспектора відсторонили від роботи та посадили під домашній арешт Ладижинського інспектора відсторонили від роботи та посадили під домашній арешт В Ладижинській колонії у засуджених відібрали  мобільні телефони і передали в дохід держави В Ладижинській колонії у засуджених відібрали мобільні телефони і передали в дохід держави Ладижин на третьому місці в рейтингу міст по обсягу реалізованої продукції на душу населення Ладижин на третьому місці в рейтингу міст по обсягу реалізованої продукції на душу населення Ладижин не отримає від Гройсмана нічого з 138-ми мільйонів гривень, виділених на розвиток інфраструктури Ладижин не отримає від Гройсмана нічого з 138-ми мільйонів гривень, виділених на розвиток інфраструктури Постраждалому від ДТП потрібна допомога Постраждалому від ДТП потрібна допомога Вінничан запрошують взяти участь у Всеукраїнському джазовому конкурсі Вінничан запрошують взяти участь у Всеукраїнському джазовому конкурсі В Подільському Артеці відбулись збори дитячого клубу бойових мистецтв В Подільському Артеці відбулись збори дитячого клубу бойових мистецтв У 2016 році у дороги Вінниччини вкладуть понад 400 млн. гривень У 2016 році у дороги Вінниччини вкладуть понад 400 млн. гривень Старовинний храм Вінниччини повернули у власність вірян Старовинний храм Вінниччини повернули у власність вірян В Ладижині пройшло засідання з питань захисту прав дитини В Ладижині пройшло засідання з питань захисту прав дитини

Логін
Пароль