Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Загиблого в Дебальцевому ладижинця посмертно нагородили орденом «За мужність»

Загиблого в Дебальцевому ладижинця посмертно нагородили орденом «За мужність»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4735_h.jpg

Президент України Петро Порошенко відзначив державними нагородами 264 військовослужбовців, із них 228- військові Збройних сил України, які загинули в боях за незалежність країни на Донбасі. Відповідний указ підписано 23 травня.

Значна кількість нагороджених – захисники Дебальцевського плацдарму і Донецького аеропорту.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагороджено ладижинця, розвідника 128-ї гірсько-піхотної бригади Химича Віталія Івановича – сержанта ЗСУ.

Ми пам’ятаємо його подвиг. Ми не забудемо його звитягу. Пам'ять про Віталія Химича – ладижинського розвідника - назавжди у наших серцях.
28 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 395 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль