Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство За тиждень Народна самооборона Ладижина зібрала майже 2,5 тис. грн. для військових АТО

За тиждень Народна самооборона Ладижина зібрала майже 2,5 тис. грн. для військових АТО

21 березня Народна самооборона Ладижина здійснила вилучення коштів з опломбованої скриньки для благодійних внесків на потреби військових АТО.

Протягом тижня скринька стояла на книжковому столі у ТРЦ «Фора» (акція «Книга врятує життя»), а також використовувалася для збору грошей на місцевому ринку у суботу.

Всього членами комісії було нараховано 2 тисячі 437 грн. Всі кошти підуть на потреби військових, які захищають незалежність та територіальну цілісність України.

ГФ «Народна самооборона міста Ладижина» висловлює щиру подяку всім добрим людям, які долучилися до збору коштів для українських вояків та віднайшли можливість у наш нелегкий зробити внесок у нашу спільну перемогу.

9804_dscn4502.jpg (92.03 Kb)2286_dscn4503.jpg (111.85 Kb)3538_dscn4507.jpg (99.6 Kb)
21 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 404 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль