Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство За тиждень Народна самооборона Ладижина зібрала майже 2,5 тис. грн. для військових АТО

За тиждень Народна самооборона Ладижина зібрала майже 2,5 тис. грн. для військових АТО

21 березня Народна самооборона Ладижина здійснила вилучення коштів з опломбованої скриньки для благодійних внесків на потреби військових АТО.

Протягом тижня скринька стояла на книжковому столі у ТРЦ «Фора» (акція «Книга врятує життя»), а також використовувалася для збору грошей на місцевому ринку у суботу.

Всього членами комісії було нараховано 2 тисячі 437 грн. Всі кошти підуть на потреби військових, які захищають незалежність та територіальну цілісність України.

ГФ «Народна самооборона міста Ладижина» висловлює щиру подяку всім добрим людям, які долучилися до збору коштів для українських вояків та віднайшли можливість у наш нелегкий зробити внесок у нашу спільну перемогу.

9804_dscn4502.jpg (92.03 Kb)2286_dscn4503.jpg (111.85 Kb)3538_dscn4507.jpg (99.6 Kb)
21 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 461 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль