Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство За пів року ладижинці зібрали 39 тисяч гривень на потреби учасників АТО

За пів року ладижинці зібрали 39 тисяч гривень на потреби учасників АТО

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2906_am.jpg

Сьогодні, коли на Сході України триває АТО, жителі нашої країни активно долучились до волонтерської діяльності та збору допомоги для наших захисників. Не залишилось осторонь і наше місто, повідомляє Агенція економічного розвитку міста Ладижин.

З червня, громадська організація «Соціальні ініціативи» оголосила благодійний збір коштів на потреби Вінницького батальйону територіальної оборони. За цей час було зібрано більше 39 тисяч гривень.

За рахунок зібраних коштів було закуплено дизельний генератор, обмундирування та засоби захисту для ладижан-учасників АТО, закуплено матеріали для виготовлення обігрівальних пристроїв та продуктів для виготовлення борщових наборів.

Волонтери щиро дякують всім небайдужим підприємствам і звичайним громадянам, хто долучився до цієї акції, а саме: ТОВ "Буддеталь", ТОВ "КТЛ", ПП "Монтажвентиляція", ПП "Ладижинська автомобільна школа, м-н "Українські ковбаси" Ткачук Віталій Васильович, м."Люкс-Маркет" Мотрученко Г.М., ФОП Резнік В.М., ДП Монтажне управління №9 КП АСЕМ, Ладижинське МТМО (мед.забезпечення), ФОП Пшемиський А.М., СКС "Кредитная карта",
ПП "ТРК "Тодор", Матвєєва Ліна Володимирівна, Білоус Ніна Василівна, Шпора Надія Миколаївна, Цвик Петро Тарасович, ДНЗ "Берізка", ЗОШ №1, ФОП Михайлик Сергій Володимирович, ПП "Монтажсервис".

Громадська організація «Соціальні ініціативи» і надалі продовжує збір благодійної допомоги, але щиро бажає, щоб у 2015 році, в країні настав мир і наші солдати не потребували б нашої допомоги для участі в бойових діях.
4 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 427 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль