Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство За 11 місяців минулого року населення Ладижина скоротилось на 80 осіб

За 11 місяців минулого року населення Ладижина скоротилось на 80 осіб

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/338360.jpg Невтішні демографічні показники має Ладижин за інформацією Держкомстату України у Вінницькій області за 11 місяців минулого року.

За січень-листопада 2016 року в Ладижині народилось 202 особи, померло – 244 осіб вт.ч. одна дитина до одного року, тобто в Ладижині відбулось природне скорочення на 42 особи.

Негативний також в Ладижині показник по міграційному руху населення. Так за 11 місяців минулого року приїхало в Ладижин на постійне місце проживання 41 особа, натомість виїхало 79 осіб, тобто відбулось зменшення населення на 38 осіб.

Позитивний міграційний показник в області мають міста Козятин . – 78 осіб та місто Хмільник – 5 осіб. Серед районів позитивний міграційний приріст в Могилів-Подільському районі – 210 осіб, Піщанському – 94 особи, Оратівському – 14, Немирівському – 13 осіб та Вінницькому – 192 особи.
31 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 886 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль