Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство За 11 місяців минулого року населення Ладижина скоротилось на 80 осіб

За 11 місяців минулого року населення Ладижина скоротилось на 80 осіб

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/338360.jpg Невтішні демографічні показники має Ладижин за інформацією Держкомстату України у Вінницькій області за 11 місяців минулого року.

За січень-листопада 2016 року в Ладижині народилось 202 особи, померло – 244 осіб вт.ч. одна дитина до одного року, тобто в Ладижині відбулось природне скорочення на 42 особи.

Негативний також в Ладижині показник по міграційному руху населення. Так за 11 місяців минулого року приїхало в Ладижин на постійне місце проживання 41 особа, натомість виїхало 79 осіб, тобто відбулось зменшення населення на 38 осіб.

Позитивний міграційний показник в області мають міста Козятин . – 78 осіб та місто Хмільник – 5 осіб. Серед районів позитивний міграційний приріст в Могилів-Подільському районі – 210 осіб, Піщанському – 94 особи, Оратівському – 14, Немирівському – 13 осіб та Вінницькому – 192 особи.
31 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1027 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль