Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Юні ладижинці зустілись з воїном-учасником АТО

Юні ладижинці зустілись з воїном-учасником АТО

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3968_uchasnimki_zustrichi_-_foto_na_zgadku.jpg

27 листопада в Ладижинській міській бібліотеці відбулась зустріч учнів 10 класу ЗОШ № 3 з учасником АТО Олійником Сергієм


27 листопада в Ладижинській міській бібліотеці відбулась зустріч учнів 10 класу ЗОШ № 3 з учасником АТО Олійником Сергієм Миколайовичем, який захищав нашу землю від російських агресорів на Сході країни. Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.

Розповідь Сергія була стримана, але дуже хвилююча і викликала великий інтерес в усіх учасників зустрічі. Учні не залишилися байдужими до розповіді про страшні події, які доводиться пережити в зоні АТО українським військовослужбовцям, про те, як вони боролися за цілісність України, за її волю, честь і славу, за народ. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх загиблих воїнів та Героїв нашого міста Сергія Майброду та Віталія Химича.

В ході заходу звучав вірш бійця АТО З. Кіндрачука, пролунала пісня «Мам, не плач…», були продемонстровані патріотичні відео кліпи «Про Україну» та «Я дочекаюсь тебе…».

Зустріч справила незабутнє враження на школярів. Юні ладижинці подарували Сергію квіти, подякували за важкий, але такий важливий для нас усіх ратний подвиг та побажали, щоб якнайшвидше закінчились бойові дії у зоні АТО. Щоб не потрібно було туди повертатись залишаючи своїх рідних у страшній тривозі і постійних переживаннях. Всім воїнам побажали Ангела-хранителя у справі захисту рідної землі.

9 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 356 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль