Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Юні ладижинці зустілись з воїном-учасником АТО

Юні ладижинці зустілись з воїном-учасником АТО

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3968_uchasnimki_zustrichi_-_foto_na_zgadku.jpg

27 листопада в Ладижинській міській бібліотеці відбулась зустріч учнів 10 класу ЗОШ № 3 з учасником АТО Олійником Сергієм


27 листопада в Ладижинській міській бібліотеці відбулась зустріч учнів 10 класу ЗОШ № 3 з учасником АТО Олійником Сергієм Миколайовичем, який захищав нашу землю від російських агресорів на Сході країни. Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.

Розповідь Сергія була стримана, але дуже хвилююча і викликала великий інтерес в усіх учасників зустрічі. Учні не залишилися байдужими до розповіді про страшні події, які доводиться пережити в зоні АТО українським військовослужбовцям, про те, як вони боролися за цілісність України, за її волю, честь і славу, за народ. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх загиблих воїнів та Героїв нашого міста Сергія Майброду та Віталія Химича.

В ході заходу звучав вірш бійця АТО З. Кіндрачука, пролунала пісня «Мам, не плач…», були продемонстровані патріотичні відео кліпи «Про Україну» та «Я дочекаюсь тебе…».

Зустріч справила незабутнє враження на школярів. Юні ладижинці подарували Сергію квіти, подякували за важкий, але такий важливий для нас усіх ратний подвиг та побажали, щоб якнайшвидше закінчились бойові дії у зоні АТО. Щоб не потрібно було туди повертатись залишаючи своїх рідних у страшній тривозі і постійних переживаннях. Всім воїнам побажали Ангела-хранителя у справі захисту рідної землі.

9 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 416 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль