Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Юні ладижинці із соціально-незахищених категорій оздоровлювалися у Немирові

Юні ладижинці із соціально-незахищених категорій оздоровлювалися у Немирові

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5964__yss.jpg

За кошти міського бюджету 42 юних ладижинців оздоровилися в санаторії «Авангард» м.Немирів

Літо – пора відпочинку та оздоровлення дітей і молоді перед початком нового навчального року. Тому відділ у справах сім’ї та молоді подбав про те, щоб діти соціально-незахищених категорій та діти, які потребують особливої уваги та підтримки мали можливість гарно відпочити та набратися сил перед навчанням.

За кошти міського бюджету 42 юних ладижинців оздоровилися в санаторії «Авангард» м.Немирів, пише Ладижинська міська рада.

На протязі 18 днів діти проживали в комфортабельних номерах на 2-х та 3-х осіб, отримували оздоровчі та лікувальні послуги згідно діагнозів, брали участь в цікавих конкурсах та розвагах, мали можливість відвідати кондитерську фабрику «Рошен» та порозважатися в «Аквапарку» м.Вінниці. А ще знайшли дуже багато нових друзів та отримати приємні враження від відпочинку.

З міського бюджету на організацію такого оздоровлення використано 137 тис.грн.
4 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 322 Коментарів: 1
Написав: nina 4.08.2015 - 19:29
Как минимум одного ребёнка из "социально-незащищённых семей" я узнала. А может ошибаюсь? Это дочка Ладыжинского начальника земельных ресурсов. Хотелось бы ошибиться.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль