Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Юні ладижинці із соціально-незахищених категорій оздоровлювалися у Немирові

Юні ладижинці із соціально-незахищених категорій оздоровлювалися у Немирові

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5964__yss.jpg

За кошти міського бюджету 42 юних ладижинців оздоровилися в санаторії «Авангард» м.Немирів

Літо – пора відпочинку та оздоровлення дітей і молоді перед початком нового навчального року. Тому відділ у справах сім’ї та молоді подбав про те, щоб діти соціально-незахищених категорій та діти, які потребують особливої уваги та підтримки мали можливість гарно відпочити та набратися сил перед навчанням.

За кошти міського бюджету 42 юних ладижинців оздоровилися в санаторії «Авангард» м.Немирів, пише Ладижинська міська рада.

На протязі 18 днів діти проживали в комфортабельних номерах на 2-х та 3-х осіб, отримували оздоровчі та лікувальні послуги згідно діагнозів, брали участь в цікавих конкурсах та розвагах, мали можливість відвідати кондитерську фабрику «Рошен» та порозважатися в «Аквапарку» м.Вінниці. А ще знайшли дуже багато нових друзів та отримати приємні враження від відпочинку.

З міського бюджету на організацію такого оздоровлення використано 137 тис.грн.
4 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 331 Коментарів: 1
Написав: nina 4.08.2015 - 19:29
Как минимум одного ребёнка из "социально-незащищённых семей" я узнала. А может ошибаюсь? Это дочка Ладыжинского начальника земельных ресурсов. Хотелось бы ошибиться.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль