Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада, Топ-5 Якщо гора не йде до Магомета: в мерію Ладижина передали рекомендації людей з особливими потребами

Якщо гора не йде до Магомета: в мерію Ладижина передали рекомендації людей з особливими потребами

6225_img_5954.jpg (62.72 Kb)

На адресу міського голови Ладижина Валерія Коломєйцева було спрямоване Звернення з проханням розглянути рекомендації резолюції круглого столу від 25 жовтня 2016 року.

Як ми вже повідомляли, ладижинські чиновники проігнорували запрошення на Круглий стіл з питань інтеграції людей з інвалідністю в суспільство.

Нагадаємо, 25 жовтня, в Ладижині відбувся Круглий стіл з питань інтеграції людей з особливими потребами в суспільство.

Захід пройшов в рамках соціальної кампанії «Місто без обмежень!», що реалізується громадською організацією «Ладижинська громадська рада» в рамках проекту «Схід та Захід разом – підвищення спроможності українських місцевих видань» за підтримки Фонду «Освіта для демократії», МО «Нова генерація» та компанії «МХП».

Під час обговорення учасниками Круглого столу була складена Резолюція до якої увійшли найважливіші питання, які потребують першочергового вирішення.

Враховуючи ту обставину, що частина рекомендацій стосується роботи та повноважень мера міста і виконавчих органів Ладижинської міської ради, на адресу міського голови Валерія Коломєйцева було спрямоване Звернення з проханням розглянути рекомендації резолюції круглого столу від 25 жовтня 2016 року.

- «Шановний Валерію Івановичу! Враховуючи ту обставину, що частина рекомендацій стосується роботи та повноважень міського голови міста, виконавчих органів Ладижинської міської ради, просимо Вас, розглянути рекомендації резолюції круглого столу від 25 жовтня 2016 року та за результатами розгляду дати відповідні доручення працівникам Ладижинської міської ради відповідно до їх компетенції та повноважень в контексті змісту прийнятої резолюції. Про виконання резолюції ми зобов’язані доповісти всім учасникам круглого столу, то ж, просимо Вас, по можливості, швидко, неупереджено та об’єктивна розглянути дане звернення та рекомендації резолюції», - йдеться у зверненні.

17 листопада 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 562 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль