Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада, Топ-5 Якщо гора не йде до Магомета: в мерію Ладижина передали рекомендації людей з особливими потребами

Якщо гора не йде до Магомета: в мерію Ладижина передали рекомендації людей з особливими потребами

6225_img_5954.jpg (62.72 Kb)

На адресу міського голови Ладижина Валерія Коломєйцева було спрямоване Звернення з проханням розглянути рекомендації резолюції круглого столу від 25 жовтня 2016 року.

Як ми вже повідомляли, ладижинські чиновники проігнорували запрошення на Круглий стіл з питань інтеграції людей з інвалідністю в суспільство.

Нагадаємо, 25 жовтня, в Ладижині відбувся Круглий стіл з питань інтеграції людей з особливими потребами в суспільство.

Захід пройшов в рамках соціальної кампанії «Місто без обмежень!», що реалізується громадською організацією «Ладижинська громадська рада» в рамках проекту «Схід та Захід разом – підвищення спроможності українських місцевих видань» за підтримки Фонду «Освіта для демократії», МО «Нова генерація» та компанії «МХП».

Під час обговорення учасниками Круглого столу була складена Резолюція до якої увійшли найважливіші питання, які потребують першочергового вирішення.

Враховуючи ту обставину, що частина рекомендацій стосується роботи та повноважень мера міста і виконавчих органів Ладижинської міської ради, на адресу міського голови Валерія Коломєйцева було спрямоване Звернення з проханням розглянути рекомендації резолюції круглого столу від 25 жовтня 2016 року.

- «Шановний Валерію Івановичу! Враховуючи ту обставину, що частина рекомендацій стосується роботи та повноважень міського голови міста, виконавчих органів Ладижинської міської ради, просимо Вас, розглянути рекомендації резолюції круглого столу від 25 жовтня 2016 року та за результатами розгляду дати відповідні доручення працівникам Ладижинської міської ради відповідно до їх компетенції та повноважень в контексті змісту прийнятої резолюції. Про виконання резолюції ми зобов’язані доповісти всім учасникам круглого столу, то ж, просимо Вас, по можливості, швидко, неупереджено та об’єктивна розглянути дане звернення та рекомендації резолюції», - йдеться у зверненні.

17 листопада 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 548 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль